Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1998 жылғы 11 шiлдедегі N 656 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 4 мамыр N 658
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң экономикалық тұрақтылықты нығайту жөнiндегi меморандумы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 11 шiлдедегi N 656 P980656_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 22, 194-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
экономикалық тұрақтылықты нығайту жөнiндегi меморандумында:
жетiншi абзацтағы "(Үкiмет белгiлеген жағдайларды қоспағанда)" деген
сөздер алынып тасталсын және "тек ашық ақша аукциондарында ғана" деген
сөздер "заңнамалық кесiмдерде көзделген тәртiппен" деген сөздермен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1998 года N 656
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2000 года N 658
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1998 года N 656 P980656_ "О Меморандуме Правительства Республики Казахстан по укреплению экономической стабильности" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 22, ст. 194) следующее изменение:
в Меморандуме Правительства Республики Казахстан по укреплению экономической стабильности, одобренном указанным постановлением:
в абзаце седьмом, слова "через открытые денежные аукционы (за исключением случаев, определенных Правительством)" заменить словами "в порядке, предусмотренном законодательными актами".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Каберник О.И.)