Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1170 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 4 мамыр N 666. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.04.2023 № 316 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының әуежайларында халықаралық авиатасымалдарын уақытша схема бойынша ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1170 P951170_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 29, 352-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақ "Петропавлдың" деген сөзден кейін "Семейдің" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 года N 1170
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2000 года N 666. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2023 года № 316.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2023 № 316.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 года N 1170 P951170_ "Об организации международных авиаперевозок в аэропортах Республики Казахстан по временной схеме" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 352) следующее дополнение:
пункт 2 после слова "Петропавловска" дополнить словом "Семипалатинска".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Каберник О.И.)