Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 ақпандағы N 265 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 5 мамыр N 672
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2000 жылдың қаңтары, ақпаны, наурызы үшін Қазақстан
Республикасының мемлекеттік кепілдігі бар мемлекеттік емес сыртқы заемдар
бойынша алдағы және мерзімі өткен төлемдерді өтеу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 ақпандағы N 265
P000265_
қаулысына
мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасындағы:
"Отель Астана" ААҚ БК USD 15.12.99 1 394 175,29 0,00 0,00
1 394 175,29"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Отель Астана" ААҚ БК USD 15.12.99 1 394 175,29 1 012 712,00 381
463,29 0,00".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2000 года N 265
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2000 года N 672
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2000 года N 265 P000265_ "О погашении предстоящих и просроченных платежей по негосударственным внешним займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, за январь, февраль, март 2000 года" следующее изменение:
в приложении 2 к указанному постановлению строку:
"ОАО СП "Отель Астана" USD 15.12.99 1 394 175,29 0,00 0,00 1 394 175,29"
изложить в следующей редакции:
"ОАО СП "Отель Астана" USD 15.12.99 1 394 175,29 1 012 712,00 381 463, 29 0,00".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Петрова Г.В.)