Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 6 мамыр N 675. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
1999 жылдың 15 желтоқсанында Брюссель қаласында (Бельгия Корольдігі) қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Көмір және Болат жөніндегі Еуропалық Бірлестік (КБЕБ) арасындағы Болаттан жасалған белгілі бір бұйымдармен сауда жөніндегі келісімді іске асыру және Қазақстан мен КБЕБ арасындағы өзара сауданы ұлғайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2000 года N 675. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска.   Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
В целях реализации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Европейским Объединением по Углю и Стали (ЕОУС) по торговле определенными изделиями из стали, подписанного 15 декабря 1999 года в городе Брюсселе (Королевство Бельгии), и расширения взаимной торговли между Казахстаном и ЕОУС Правительство Республики Казахстан постановляет:

1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037   P971037_   қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 6-қосымшасы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"SA Парақтық прокат   7208 10 000        1999 жылғы 15 желтоқсанда  SA 1 орамдары         7208 25 000        қол қойылған Қазақстан

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующее дополнение:
приложение 6 к указанному постановлению дополнить строками следующего содержания:
"SA  Листовой прокат   7208 10 000         Соглашение между
SA 1 Рулоны            7208 25 000         Правительством

7219 33 900
7219 34 100
7219 34 900
7219 35 100
7219 35 900
7225 40 800".
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі осы қаулының
күшіне енгендігі туралы КБЕБ-ті хабардар етсін және пайдаланатын
мөртаңбалары мен қол қою үлгілерімен бірге Еуропалық Қоғамдастық
Комиссиясына, экспортқа лицензиялар мен шығу тегі сертификаттарын беруге
және тексеруге өкілеттік берілген, Қазақстан Республикасының құзыретті
органдарының атаулары мен мекен-жайларын жіберсін.

7219 33 900
7219 34 100
7219 34 900
7219 35 100
7219 35 900
7225 40 800".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить ЕОУС о вступлении в силу настоящего постановления и направить в Комиссию Европейского Сообщества наименования и адреса компетентных органов Республики Казахстан, уполномоченных на выдачу и проверку лицензий на экспорт и сертификатов происхождения, вместе с образцами используемых печатей и подписей.

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан