Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі жүйесінің республикалық ұйымдары желісін жетілдірудің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 10 мамыр N 695
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің заңнамада белгіленген тәртіппен 2000 жылдың 11 мамырына дейінгі мерзімде "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің Отан соғысының мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталі" республикалық мемлекеттік мекемесін (бұдан әрі - Мекеме) Астана қаласына көшіру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Астана қаласы әкімінің "Қалалық денсаулық сақтау басқармасының N 3 қалалық ауруханасы" мемлекеттік мекемесінің үйлерін, ғимараттарын, медициналық жабдықтары мен жарақтарын (бұдан әрі - Мүлік) Мекемеге беру туралы ұсынысы қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен Астана қаласының
әкімімен келісім бойынша, Мекемені орналастыру үшін, Мүлікті Астана қаласы
әкімінің коммуналдық меншігінен республикалық меншікке қабылдау-беру
жөнінде қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Отдельные вопросы совершенствования сети республиканских организаций системы Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года N 695
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения о передислокации в установленном законодательством порядке в город Астану в срок до 11 мая 2000 года республиканского государственного учреждения "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения" (далее - Учреждение).
2. Принять предложение акима города Астаны о передаче зданий, сооружений, медицинского оборудования и оснащения государственного учреждения "Городская больница N 3 городского управления здравоохранения" (далее - Имущество) Учреждению.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке по согласованию с акимом города Астаны осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче Имущества из коммунальной собственности акима города Астаны в республиканскую собственность для размещения Учреждения.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Польский В.Ф.)