Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 5 жылдығына арналған Халықаралық конференцияны өткізу мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 15 мамыр N 720
Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 5 жылдығына арналған Халықаралық конференцияны Астана қаласында өткізуге дайындық мақсатында және алдағы оқиғаның Қазақстан халқы үшін маңыздылығын назарға ала отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 5 жылдығына арналған Халықаралық конференцияны (бұдан әрі - Конференция) өткізу мәселелері жөніндегі комиссия (бұдан әрі - Комиссия) құрылсын.
2. Ұсынылып отырған комиссия құрамы бекітілсін.
3. Комиссия екі айлық мерзімде:
1) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен бірлесе отырып, конференцияны өткізуге арналған шығыстар сметасын әзірлесін және оны Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге ұсынсын;
2) халықаралық конференцияны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын
әзірлесін және оны Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
3) конференцияны өткізудің мерзімдерін айқындасын;
4) конференцияға шақырылатын ресми адамдардың тізімін жасасын және
оны Қазақстан Республикасының Үкіметімен келіссін.
4. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары Комиссияның
алдына қойылған мәселелерді шешуге жәрдемдессін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 15 мамырдағы
N 720 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Конституциясы
қабылдануының 5 жылдығына арналған Халықаралық
конференцияны өткізу мәселелері жөніндегі комиссияның
құрамы
Ким Юрий Алексеевич          - Қазақстан Республикасы Конституциялық
Кеңесінің төрағасы, төраға (келісім
бойынша)
Павлов Александр Сергеевич   - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, төрағаның орынбасары
Мұхамеджанов Бауыржан        - Қазақстан Республикасының
Әлімұлы                        Әділет министрі
Омаров Жанай Сейітжанұлы     - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігінің Бұқаралық ақпарат
құралдары департаментінің директоры
Отто Иван Иванович           - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрінің орынбасары
Ыдырысов Ерлан Әбілфайызұлы  - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
министрі
Бүркітбаев Серік Мінәуарұлы  - Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар министрі
Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы   - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрі
Сапаров Мәлік Мұхаметжанұлы  - Қазақстан Республикасы Қарулы
күштерінің Бас штабы бастығының
бірінші орынбасары, генерал-майор
Қанағатов Елсияр             - Қазақстан Республикасы Туризм және
Баймұхамедұлы                  спорт жөніндегі агенттігінің бұқаралық
және дене тәрбиесі-сауықтыру жұмыстары
бөлімінің бастығы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Об образовании Комиссии по вопросам проведения международной конференции, посвященной 5-летию принятия Конституции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года N 720
В целях подготовки проведения международной конференции в городе Астане, посвященной 5-летию принятия Конституции Республики Казахстан и, принимая во внимание значимость предстоящего события для народа Казахстана, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Комиссию по вопросам проведения международной конференции (далее - конференция), посвященной 5-летию принятия Конституции Республики Казахстан (далее - Комиссия).
2. Утвердить прилагаемый состав Комиссии.
3. Комиссии в двухмесячный срок:
1) совместно с Министерством финансов Республики Казахстан разработать смету расходов на проведение конференции и представить ее на утверждение в Правительство Республики Казахстан;
2) разработать план мероприятий по проведению международной конференции и внести его на утверждение в Правительство Республики Казахстан;
3) определить сроки проведения конференции;
4) составить список официальных лиц, приглашаемых на конференцию, и согласовать его с Правительством Республики Казахстан.
4. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан оказать содействие в решении вопросов поставленных перед Комиссией.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2000 года N 720
Состав Комиссии по вопросам проведения
международной конференции, посвященной 5-летию принятия
Конституции Республики Казахстан
Ким                       - Председатель Конституционного
Юрий Алексеевич             Совета Республики Казахстан,
председатель (по согласованию)
Павлов                    - Первый заместитель Премьер-
Александр Сергеевич         Министра Республики Казахстан,
заместитель председателя
Мухамеджанов              - Министр юстиции Республики
Бауржан Алимович            Казахстан
Омаров                    - директор Департамента средств
Жанай Сейтжанович           массовой информации Министерства
культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Отто                      - заместитель Министра внутренних дел
Иван Иванович               Республики Казахстан
Идрисов                   - Министр иностранных дел Республики
Ерлан Абильфаизович         Казахстан
Буркитбаев                - Министр транспорта и коммуникаций
Серик Минаварович           Республики Казахстан
Есенбаев                  - Министр финансов Республики
Мажит Тулеубекович          Казахстан
Сапаров                   - первый заместитель Начальника
Малик Мухамеджанович        Генерального штаба Вооруженных Сил
Республики Казахстан, генерал-майор
Канагатов                 - начальник отдела массовой и
Ильсияр Баймухамедович      физкультурно-оздоровительной работы
Агентства Республики Казахстан
по туризму и спорту
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)