Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1937 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 22 мамыр N 774
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының электр байланысы желiлерiнде арнаулы
жедел iздестiру iс-шараларын жүргiзудi қамтамасыз ету жөніндегі шаралар
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1937
P991937_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева Ә.Ж.

Об признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1937
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2000 года N 774
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1937
P991937_
"О мерах по обеспечению
проведения специальных оперативно-розыскных мероприятий на сетях
электросвязи Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)