"Евро-Азия Эйр" тікұшақ авиакомпаниясы" ашық акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетiн "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау жөнiндегі ұлттық компания" жабық акционерлiк қоғамына беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 25 мамыр N 785
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.05.02. N 591
қаулысымен. P010591_
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1) "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 P990659_ қаулысына:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
реттiк нөмiрi 140-жол алынып тасталсын;
2) "Евро-Азия Эйр" тiкұшақ авиакомпаниясы" ашық акционерлiк қоғамын
құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 9 шiлдедегi
N 1084
P971084_
қаулысына:
2-тармақ алынып тасталсан.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.

О передаче государственного пакета акций открытого акционерного общества "Вертолетная авиакомпания "Евро- Азия Эйр" закрытому акционерному обществу "Национальная Компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2000 года N 785
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт исключен - постановлением Правительства РК
от 2 мая 2001 года N 591 P010591_ )
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 P990659_ "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 140, исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1997
года N 1084
P971084_
"О создании открытого акционерного общества
"Вертолетная авиакомпания "Евро-Азия Эйр":
пункт 2 исключить.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)