Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 тамыздағы N 1215 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 26 мамыр N 796
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Республикалық инновациялық қор" жабық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 20 тамыздағы N 1215 P991215_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 41, 371-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 2-тармақта:
"Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгiмен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Энергетика, иңдустрия және сауда министрлiгiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
1)-тармақшадағы "iргелi және қолданбалы ғылыми-техникалық бағдарламаларды жүргiзуге 1999 жылға арналған республикалық бюджетте" деген сөздер "технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми-техникалық бағдарламаларды жүргізуге 2000 жылға арналған республикалық бюджетте" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 4-тармақта:
1)-тармақшадағы "Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары бiлiм
министрлiгiмен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Энергетика,
иңдустрия және сауда министрлiгiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2)-тармақша алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1999 года N 1215
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2000 года N 796
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1999 года N 1215 P991215_ "О создании закрытого акционерного общества "Республиканский инновационный фонд" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 41, ст. 371) следующие изменения:
1) в пункте 2:
слова "Министерством науки и высшего образования" заменить словами "Министерством энергетики, индустрии и торговли";
в подпункте 1) слова "в республиканском бюджете на 1999 год на проведение фундаментальных и прикладных научно-технических программ" заменить словами "в республиканском бюджете на 2000 год на проведение прикладных научных исследований технологического характера";
2) в пункте 4:
в подпункте 1) слова "Министерством науки и высшего образования"
заменить словами "Министерством энергетики, индустрии и торговли";
подпункт 2) исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)