Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 19 маусым N 916. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887(алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.12.2016 № 887(алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге
көліктік қызмет көрсетуге арналған арнайы автомобильдерді пайдалануды
реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы
N 288
P000288_
қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік
органдарына көліктік қызмет көрсетуге арналған арнайы автомобильдердің
тиесілілік табелі:
мынадай мазмұндағы бөліммен және жолдармен толықтырылсын:
"   Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Жедел    Банктермен және    Қаржы министрлігінің       1
Қазынашылықтың     Қазынашылық
бөлімшелерімен     комитеті
жедел жұмыс істеу
үшін
Ақмола облыстық            2
қазынашылық
басқармасы
Ақтөбе облыстық            2
қазынашылық
басқармасы
Алматы облыстық            2
қазынашылық
басқармасы
Атырау облыстық            1
қазынашылық
басқармасы
Шығыс Қазақстан            2
облыстық
қазынашылық
басқармасы
Жамбыл облыстық            1
қазынашылық
басқармасы
Батыс Қазақстан            2
қазынашылық
басқармасы
Қарағанды облыстық         2
қазынашылық
басқармасы
Қызылорда облыстық         1
қазынашылық
басқармасы
Қостанай облыстық          2
қазынашылық
басқармасы
Маңғыстау облыстық         1
қазынашылық
басқармасы
Павлодар облыстық          2
қазынашылық
басқармасы
Солтүстік Қазақстан        2
облыстық
қазынашылық
басқармасы
Оңтүстік Қазақстан         2
облыстық
қазынашылық
басқармасы
Астана қаласының           2
қазынашылық
басқармасы
Алматы қаласының           2
қазынашылық
басқармасы                 ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2000 года N 916. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24
февраля 2000 года N 288
P000288_
"Об упорядочении эксплуатации специальных
автомобилей для транспортного обслуживания государственных учреждений,
финансируемых из республиканского бюджета" следующие дополнения:
Табель положенности специальных автомобилей для транспортного
обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденный
указанным постановлением:
дополнить разделом и строками следующего содержания:
"      Министерство финансов Республики Казахстан
Оперативная Для оперативной            Комитет казначейства     1
работы с банками и         Министерства
подразделениями            финансов
Казначейства
Акмолинское областное    2
управление казначейства
Актюбинское областное    2
управление казначейства
Алматинское областное    2
управление казначейства
Атырауское областное     1
управление казначейства
Восточно-Казахстанское   2
областное управление
казначейства
Жамбылское областное     1
управление казначейства
Западно-Казахстанское    2
областное управление
казначейства
Карагандинское           2
областное управление
казначейства
Кзылординское            1
областное управление
казначейства
Костанайское             2
областное управление
казначейства
Мангистауское            1
областное управление
казначейства
Павлодарское             2
областное управление
казначейства
Северо-Казахстанское     2
областное управление
казначейства
Южно-Казахстанское       2
областное управление
казначейства
Управление               2
казначейства города
Астаны
Управление               2
казначейства города
Алматы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)