Республикалық меншіктің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 23 маусым N 930
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Петропавл қаласы, Конституция көшесі, 3 мекен-жайындағы ғимаратты Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Әділет министрлігімен
бірлесіп Солтүстік Қазақстан облысының әкімімен келісім бойынша, заңнамада
белгіленген тәртіпте аталған ғимаратты қабылдау-тапсыру жөніндегі қажетті
ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.

Некоторые вопросы республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2000 года N 930
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства юстиции Республики Казахстан о передаче здания по адресу: город Петропавловск, улица Конституции, 3 в коммунальную собственность акима Северо-Казахстанской области.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке по согласованию с акимом Северо-Казахстанской области осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче указанного здания.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)