"Қазпошта" ашық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 23 маусым N 932
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен Әркен Кеңесбекұлы
Арыстановтың "Қазпошта" ашық акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы
болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.

Отдельные вопросы открытого акционерного общества "Казпочта"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2000 года N 932
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Арыстанова Аркена Кенесбековича председателем правления открытого акционерного общества "Казпочта".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)