Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 2220 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 27 маусым N 957
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру
енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы:
1) реттік нөмірі 29-жол алынып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 45-1-жолмен толықтырылсын:
"45-1   Қазақстан         Бағалы    қазан    қараша   желтоқсан"
Республикасының   қағаздар
кейбір заң акті-  жөніндегі
леріне бағалы     ұлттық
қағаздар рыногы-  комиссия
ның және акцио-   (келісім
нерлік қоғамдар-  бойынша),
дың мәселелері    Әділетмині
бойынша өзгеріс-
тер мен толық-
тырулар енгізу
туралы
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Орынбекова Д.Қ.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2000 года N 957
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
февраля 2000 года N 220
P000220_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2000 год" следующие изменение и
дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2000 год, утвержденном указанным постановлением:
1) строку, порядковый номер 29, исключить;
2) дополнить строкой, порядковый номер 45-1, следующего содержания:
"45-1  О внесении         Нацкомиссия    октябрь  ноябрь  декабрь".
изменений          по ценным
и дополнений       бумагам (по
в некоторые        согласованию),
законодательные    Минюст
акты Республики
Казахстан по
вопросам рынка
ценных бумаг и
акционерных
обществ
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)