Уран өнімін қайта өңдеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 шілдедегі N 1042 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 406 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" жабық акционерлік қоғамына 2000 жылы құрамында ураны бар шикізатты қайта өңдеуге "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" жабық акционерлік қоғамы мен "Қарабалта тау-кен комбинаты" акционерлік қоғамы арасындағы 2000 жылғы 27 наурыздағы N 55 шартқа сәйкес жер астында сілтіден тазартылған СЭҚ ТН коды 2844 10 390 ураны бар өнімдерді Қазақстан Республикасынан Қырғыз Республикасына қайта өңдеуге әкетуге және СЭҚ ТН коды 2844 10 390 қайта өңделген өнімдерді көрсетілген шарттағы мөлшерде және ережелерге сәйкес Қырғыз Республикасынан Қазақстан Республикасына әкелуге рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті мен Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Атом энергетикасы жөніндегі комитеті осы қаулының 1-тармағында көрсетілген ядролық материалдардың әкетілуін және әкелінуін бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переработке урановой продукции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года N 1042. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года N 1042 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406 .
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить закрытому акционерному обществу "Национальная атомная компания "Казатомпром" согласно договору от 27 марта 2000 года N 55 на переработку урансодержащего сырья в 2000 году между закрытым акционерным обществом "Национальная атомная компания "Казатомпром" и акционерным обществом "Кара-Балтинский горнорудный комбинат" вывоз на переработку урансодержащих продуктов подземного выщелачивания, код ТН ВЭД 2844 10 390, из Республики Казахстан в Кыргызскую Республику и ввоз продуктов переработки, код ТН ВЭД 2844 10 390, из Кыргызской Республики в Республику Казахстан в количествах и в соответствии с условиями указанного договора.
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Комитету по атомной энергетике Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан обеспечить контроль за вывозом и ввозом указанных в пункте 1 настоящего постановления ядерных материалов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан