Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 11 шілде N 1053
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру
енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы:
реттік нөмірі 47-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 41-1-жолмен толықтырылсын:
"41-1 "Сертификаттау         Энергоиндуст.   тамыз  қыркүйек  қазан
туралы" Қазақстан      саудамині
Республикасының
Заңына өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы                                                 ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2000 года N 1053
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
февраля 2000 года N 220
P000220_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2000 год" следующие изменение и
дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2000 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 47, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 41-1, следующего содержания:
"41-1  О внесении изменений        Минэнерго-   август сентябрь октябрь
и дополнений в Закон        индусторг
Республики Казахстан
Z990434_
"О сертификации"                                      ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)