Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 12 шілде N 1058
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік
пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі
құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27
мамырдағы N 659
P990659_
қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшаға:
"Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 118-16-жолмен
толықтырылсын:
"118-16.    ПВЛ-000600        "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" ААҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1058
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 P990659_ "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности" следующее дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
раздел "Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить срокой, порядковый номер 118-16, следующего содержания:
"118-16. ПВЛ-000600 ОАО "Павлодарский нефтеперерабатывающий
завод".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)