Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 12 шілде N 1060
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері
және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405
P990405_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат) мынадай
өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Алматы қаласы" бөлімінде:
реттік нөмірі 289-жол алынып тасталсын;
"Ақтөбе облысы" бөлімінде:
реттік нөмірі 300-жол алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Алматы қаласы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 123-6-жолмен
толықтырылсын:
"123-6. АЛА-000283 "N 405 Авиация жөндеу зауыты" ААҚ";
"Ақтөбе облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 133-1-жолмен
толықтырылсын:
"133-1. АКТ-000128 "N 406 ГА Авиация жөндеу зауыты" ААҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1060
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В постановление Правительства Республики Казахстан "О видах
государственной собственности на государственные пакеты акций акционерных
обществ и государственные доли участия в организациях"
P990405_
от 12
апреля 1999 года N 405 (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124)
внести следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "г. Алматы":
строку, порядковый номер 289, исключить;
в разделе "Актюбинская область":
строку, порядковый номер 300, исключить;
2) в приложении 2 к указанному постановлению:
раздел "г. Алматы" дополнить строкой, порядковый номер 123-6,
следующего содержания:
"123-6 АЛА-000283              ОАО "Авиаремонтный завод N 405";
раздел "Актюбинская область" дополнить строкой, порядковый номер
133-1, следующего содержания:
"133-1 АКТ-000128              ОАО "Авиаремонтный завод N 406 ГА".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)