Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің штат саны лимитін көбейту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 шілде N 1085. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 ақпан N 214 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.02.09 N 214 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің штат саны лимитін 3 бірлікке қысқарту есебінен, Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің штат санының лимиті 3 бірлікке көбейтілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігіне қысқартылатын штат санына сәйкес көлемде қаражат беруді қамтамасыз етсін.
3. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433 P991433_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін: көрсетілген қаулымен бекітілген, 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданыстағы министрліктер, агенттіктер мен ведомстволар қызметкерлерінің штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 3-жолдағы, 3-бағандағы "863" саны "860" санымен ауыстырылсын; реттік нөмірі 21-жолдағы, 3-бағандағы "52" саны "55" санымен ауыстырылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об утверждении лимита штатной численности Агентства Республики Казахстан по туризму с спорту
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2000 года N 1085. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2001 года N 214 ~P010214
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить лимит штатной численности Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту на 3 единицы, за счет сокращения лимита штатной численности Министерства финансов Республики Казахстан на 3 единицы.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить передачу Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту средств в объемах, соответствующих сокращаемой штатной численности.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433 P991433_ "Об утверждении лимитов штатной численности" следующие изменения:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, действующих с 1 января 2000 года, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 3, в графе 3 цифру "863" заменить цифрой "860";
в строке, порядковый номер 21, в графе 3 цифру "52" заменить цифрой "55".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)