Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 шілде N 1117
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы реттік нөмірі
55-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1117
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
февраля 2000 года N 220
P000220_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2000 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2000 год, утвержденном указанным постановлением, строку, порядковый номер
55, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)