Жекелеген ұйымдарға қатысты мемлекеттiк меншiктiң түрiн өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 шілде N 1128
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң коммуналдық меншiкке берiлетiн ұйымдарының тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң Су ресурстары жөнiндегi комитетi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп облыстардың әкiмдерiмен келiсiм бойынша, заңнамада белгiленген тәртiппен, осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген ұйымдарды қабылдау-тапсыру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Облыстардың әкiмдерi, заңнамада белгiленген тәртiппен, коммуналдық меншiкке берiлген ұйымдардың қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылғы 26 шiлдедегi
N 1128 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлiгi Су ресурстары жөнiндегі комитетiнiң
коммуналдық меншiкке берiлетiн республикалық объектiлерiнiң
тiзбесi
Алматы облысы
1. "Алматысушар" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
2. "Ұйғыр су шаруашылығы жүйелерi басқармасы" мемлекеттiк кәсiпорны
3. Панфилов су шаруашылығы жүйелерi басқармасы
4. Ақсу су шаруашылығы жүйелерi басқармасы
5. Балқаш су шаруашылығы жүйелерi басқармасы
6. Iле су шаруашылығы жүйелерi басқармасы
7. "Жамбыл су шаруашылығы жүйелерi басқармасы" мемлекеттiк мекемесi
8. Көксу ауданының су шаруашылығы жүйелерi басқармасы
9. "Талғар аудандық су шаруашылығы жүйелерi" басқармасы мемлекеттiк кәсiпорны
10. Алакөл су шаруашылығы жүйелерi басқармасы
11. "Сарқант су шаруашылығы жүйелерi басқармасы" мемлекеттiк кәсiпорны
12. Алматы суғару жүйелерiнің өндiрiстiк-шаруашылық есептегi учаскесi
13. "Сорбұлақ насос станцияларын пайдалану жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында)
14. "Су шаруашылығы жүйелерiн басқару жөнiндегi Ақши кәсiпорны және "Ақбұлақ" Бозой су құбыры" мемлекеттiк кәсiпорны
15. "Қаратал су шаруашылығы жүйелерi басқармасы" мемлекеттiк кәсiпорны
Қарағанды облысы

Об изменении вида государственной собственности в отношении отдельных организаций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1128
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень организаций Комитета по водным ресурсам Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан, передаваемых в коммунальную собственность.
2. Комитету по водным ресурсам Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан по согласованию с акимами областей в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче организаций, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Акимам областей в установленном законодательством порядке обеспечить перерегистрацию организаций переданных в коммунальную собственность.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июля 2000 года N 1128
Перечень республиканских объектов
Комитета по водным ресурсам Министерства природных
ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан,
передаваемых в коммунальную собственность
Алматинская область
1. Республиканское государственное предприятие "Алматыводхоз"
2. Государственное предприятие "Уйгурское управление
водохозяйственных систем"
3. Панфиловское управление водохозяйственных систем
4. Аксуское управление водохозяйственных систем
5. Балхашское управление водохозяйственных систем
6. Илийское управление водохозяйственных систем
7. Государственное учреждение "Жамбылское управление
водохозяйственных систем"
8. Управление водохозяйственных систем Коксуйского района
9. Государственное предприятие "Талгарское районное управление
водохозяйственных систем"
10. Алакольское управление водохозяйственных систем
11. Государственное предприятие "Саркандское управление
водохозяйственных систем"
12. Алматинский производственно-хозрасчетный участок оросительных
систем
13. Государственное предприятие "Управление по эксплуатации насосных
станций Сорбулака" (на праве хозяйственного ведения)
14. Государственное предприятие "Акшийское предприятие по управлению
водохозяйственными системами и Базойского водопровода "Ак-булак"
15. Государственное предприятие "Каратальское управление
водохозяйственных систем"
Карагандинская область

16. Киев су құбырлары басқармасы
17. Қарқаралы су шаруашылығы жүйелерi басқармасы
Оңтүстiк Қазақстан облысы
18. Төлеби су шаруашылығы жүйелерi басқармасы
19. Сайрам аудандық су жүйелерi басқармасы
20. Түлкiбас су шаруашылығы жүйелерi басқармасы
21. Бәйбдiбек (Алғабас) аудандық су шаруашылығы жүйелері басқармасы
22. Отырар (Шәуілдiр) су шаруашылығы жүйелерi басқармасы

16. Киевское управление водопроводов
17. Каркаралинское управление водохозяйственных систем
Южно-Казахстанская область
18. Толебийское управление водохозяйственных систем
19. Сайрамское районное управление водных систем
20. Тюлькубасское управление водохозяйственных систем
21. Байдыбекское (Алгабасское) районное управление водохозяйственных
систем
22. Отрарское (Шаульдерское) управление водохозяйственных систем
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)