Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 наурыздағы N 353 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 шілде N 1131
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Заттай нысанда роялти төлеу туралы және ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 наурыздағы N 353 P000353_ қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
2 тармақтың 1) тармақшасы "шикі мұнайдың" деген сөздерден кейін "және
одан әрі қайта өңдеуге отандық мұнай өңдеуші зауыттарға берілетін роялти
төлемі есебінен алынған шикі мұнайдың" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2000 года N 353
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1131
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2000 года N 353 P000353_ "Об уплате роялти в натуральной форме и о мерах по обеспечению сельскохозяйственных товаропроизводителей горюче-смазочными материалами" следующее дополнение:
подпункт 1) пункта 2 дополнить словами ", а также дальнейшей
переработки сырой нефти, получаемой в счет уплаты роялти, на отечественных
нефтеперерабатывающих заводах".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)