Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мемлекеттiк меншiк мәселелерi жөнiндегі 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141 және 1999 жылғы 12 сәуiрдегі N 405 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 3 тамыз N 1179
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мынадай қаулыларына өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектiлерге
қатысты мемлекеттiк меншiктiң түрлерi туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141
P981141_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 41, 371-құжат):
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада реттік нөмiрлерi 143, 144, 212, 367,
368-жолдар алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
реттiк нөмiрлерi 647-1, 647-2 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"647-1 алаңы 5,5 м2 үй-жай Желтоқсан к-сi, 111-үй
647-2 алаңы 83,6 м2 үй-жай Желтоқсан к-сi, 111-үй";
реттiк нөмiрлерi 35, 43, 96, 314, 338, 551-жолдар алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада реттік нөмiрлерi 2, 11, 14, 22, 23,
25, 26, 28-31, 33, 35, 44, 49-51, 54, 61, 63, 64, 66, 76-78, 80, 83, 85,
88-90-жолдар алынып тасталсын;
2) "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне меншiктiң түрлерi және
ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметiнің 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405
P990405_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"Ақмола облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрлерi 1, 40, 63-жолдар алынып тасталсын;
"Астана қаласы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрлерi 89, 93, 101, 104, 107, 107-2-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 107-5 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"107-5                              "Астана-Финанс" АҚ";
"Алматы облысы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрлерi 108, 109, 111, 118-126, 145, 147, 148, 151, 153,
155, 161-163, 172, 185, 193, 194, 196-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 198-2 - 198-14 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"198-2                             "Ұзынбұлақ" АYАҚ
198-3          АЛМ-000885          "Қапшағай механизация
құралдары зауыты" АҮАҚ
198-4                              "Құнарлылық" ААҚ
198-5                              "Агроөнеркәсiпыдыс" ААҚ
198-6                              "ЖМК-94" АҚ
198-7                              "Қазақстан тауарлары" ЖАҚ
198-8                              "Аквасаяжай" ЖШС
198-9                              "Қазақ Аджанта Фарм" ЖШС
198-10                             "Талдықорғансыртқыкөлiк" ЖШС

О внесении изменений и дополнений по вопросам государственной собственности в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1141 и от 12 апреля 1999 года N 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1179
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения и дополнения в следующие постановления
Правительства Республики Казахстан:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября
1998 года N 1141
P981141_
"О видах государственной собственности в
отношении организаций и объектов, расположенных на территории города
Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 371):
в приложении 1 к указанному постановлению строки, порядковые номера
143, 144, 212, 367, 368 исключить;
в приложении 3 к указанному постановлению:
дополнить строками, порядковыми номерами 647-1, 647-2, следующего
содержания:
"647-1 помещение площадью 5,5 м2 ул. Желтоксан, д. 111
647-2 помещение площадью 83,6 м2 ул. Желтоксан, д. 111";
строки, порядковые номера 35, 43, 96, 314, 338, 551 исключить;
в приложении 4 к указанному постановлению строки, порядковые номера
2, 11, 14, 22, 23, 25, 26, 28-31, 33, 35, 44, 49-51, 54, 61, 63, 64, 66,
76-78, 80, 83, 85, 88-90 исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля
1999 года N 405
P990405_
"О видах государственной собственности на
государственные пакеты акций и государственные доли участия в
организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "Акмолинская область":
строки, порядковые номера 1, 40, 63 исключить;
в разделе "г. Астана":
строки, порядковые номера 89, 93, 101, 104, 107, 107-2 исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 107-5, следующего содержания:
" 107-5               АО "Астана-финанс";
в разделе "Алматинская область":
строки, порядковые номера 108, 109, 111, 118-126, 145, 147, 148,
151, 153, 155, 161-163, 172, 185, 193, 194, 196 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 198-2 - 198-14,
следующего содержания:
"198-2                    АООТ "Узунбулак"
198-3 АЛМ-000885          АООТ "Капчагайский завод
средств механизации"
198-4                     ОАО "Кунарлылык"
198-5                     ОАО "Агропромтара"
198-6                     АО "ПМК-94"
198-7                     ЗАО "Товары Казахстана"
198-8                     ТОО "Аквапарк"
198-9                     ТОО "Казах Аджанта Фарма"
198-10                    ТОО "Талдыкорганвнештранс"

198-11                             "Қарат" ЖШС
198-12                             "Ротор" ЖШС БК
198-13                             "Элеватормельстрой" АҚ
198-14                             "Алтын әскер" ЖШС";
"Алматы қаласы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрлерi 206, 209, 218, 221, 222, 227-230, 232, 233, 235-239,
241, 242, 243, 245, 246, 248, 249-263, 265-273, 275-287, 290, 292-1 -
292-23-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 292-31 - 292-54 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"292-31        АЛА-003913          "Дружба" ААҚ
292-32         АЛА-002036          "Арнаулықұрылысмонтаж" ААҚ
292-33         АЛА-001690          "Агромашхолод" ААҚ
292-34         АЛА-004221          "Бағдар" ЖҮАҚ
292-35         АЛА-000230          "Алтын диiрмен" АҮАҚ
292-36         АЛА-004367          "АММК-Озат" АҮАҚ
292-37         АЛА-004199          "Қазмедимпорт" АҮАҚ
292-38         АЛА-001105          "Қазнедра" АҮАҚ
292-39         АЛА-004056          "Рахат" БҚ" ЖАҚ
292-40         АЛА-004082          "Химреактив" АҮАҚ
292-41                             "Өнiмнiң сапасын сынау
орталығы" ЖШС
292-42         АЛА-004209          "Автокөлiкқұрылыс" АҮАҚ
292-43         АЛА-001992          "Қазагромашжөндеу" АҮАҚ
292-44                             "Автокөлiкдабыл" ААҚ
292-45                             "Алым" ААҚ
292-46                             "Қазақәуежабдық" ААҚ
292-47                             "Жайлау Компаниясы" ААҚ
292-48                             "Жылуэнергооқшаулау" ААҚ
292-49                             "Астана-заман" ЖАҚ
292-50                             "Көгалқұрылыс" АҚ
292-51                             "Достық" ААҚ
292-52                             "Вторцветмет" ААҚ
292-53                             "Iскер" ААҚ
292-54                             "Асфальтобетон" ААҚ";
"Ақтөбе облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрлерi 301, 314, 319, 328, 339-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 346-2, 346-3 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"346-2                             "Шоқаш" ЖШС
346-3                              "Арай" ЖТАҚ";
"Атырау облысы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрлерi 349, 358, 376, 378, 384-жолдар алынып тасталсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрлерi 393, 396, 400, 407, 409, 424, 434, 444, 448, 450,
451, 459, 462, 466, 469, 475, 481, 483, 491, 494, 495-1-жолдар алынып
тасталсын;
реттiк нөмiрi 495-6 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"495-6         ВКО-000922          "Семагроқұрылыс" ААҚ";
"Жамбыл облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрлерi 497, 501, 503, 511, 515, 520, 521, 525, 532, 533,
535, 536, 539-542-жолдар алынып тасталсын;
"Батыс Қазақстан облысы" бөлiмiнде:

198-11                    ТОО "Карат"
198-12                    СП ТОО "Ротор"
198-13                    АО "Элеватормельстрой"
198-14                    ТОО "Алтын аскер";
в разделе "г. Алматы":
строки, порядковые номера 206, 209, 218, 221, 222, 227-230, 232, 233,
235-239, 241, 242, 243, 245, 246, 248, 249-263, 265-273, 275-287, 290,
292-1 - 292-23 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 292-31 - 292-54, следующего
содержания:
"292-31      АЛА-003913   ОАО "Дружба"
292-32       АЛА-002036   ОАО "Монтажспецстрой"
292-33       АЛА-001690   ОАО "Агромашхолод"
292-34       АЛА-004221   АОЗТ "Багдар"
292-35       АЛА-000230   АООТ "Алтын диiрмен"
292-36       АЛА-004367   АООТ "АХБК-Озат"
292-37       АЛА-004199   АООТ "Казмедимпорт"
292-38       АЛА-001105   АООТ "Казнедра"
292-39       АЛА-004056   ЗАО "СП "Рахат"
292-40       АЛА-004082   АООТ "Химреактив"
292-41                    ТОО "Центр испытания качества продукции"
292-42       АЛА-004209   ТОО "Автотрансстрой"
292-43       АЛА-001992   АООТ "Казагрореммаш"
292-44                    ОАО "Автотранссигнал"
292-45                    ОАО "Алым"
292-46                    ОАО "Казавиаснаб"
292-47                    ОАО "Компания Жайлау"
292-48                    ОАО "Энерготеплоизоляция"
292-49                    ЗАО "Астана - заман"
292-50                    АО "Зеленстрой"
292-51                    ОАО "Достык"
292-52                    ОАО "Вторцветмет"
292-53                    ОАО "Искер"
292-54                    ОАО "Асфальтобетон";
в разделе "Актюбинская область":
строки, порядковые номера 301, 314, 319, 328, 339 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 346-2, 346-3,
следующего содержания:
"346-2                     ТОО "Шокаш"
346-3                      АОЗТ "Арай";
в разделе "Атырауская область":
строки, порядковые номера 349, 358, 376, 378, 384 исключить;
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
строки, порядковые номера 393, 396, 400, 407, 409, 424, 434, 444,
448, 450, 451, 459, 462, 466, 469, 475, 481, 483, 491, 494, 495-1
исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 495-6, следующего содержания:
"495-6    ВКО-000922       ОАО "Семагрострой";
в разделе "Жамбылская область":
строки, порядковые номера 497, 501, 503, 511, 515, 520, 521, 525,
532, 533, 535, 536, 539-542 исключить;
в разделе "Западно-Казахстанская область":

реттiк нөмiрлерi 548, 556, 557-жолдар алынып тасталсын;
"Қарағанды облысы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрлерi 606, 611, 621, 623, 634, 642, 647, 688, 704, 708,
744, 750-1, 750-2-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмiрлерi 750-4 - 750-24 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"750-4                             "Талдысай" АҚ
750-5                              "Энергожабдықтау" п. Саяқ" ЖШС
750-6                              "Энергожабдықтау" п. Қоңырат" ЖШС
750-7                              "Энергожабдықтау" п. Шығыс
Қоңырат" ЖШС
750-8                              "Саран АӨК" ЕАҚ
750-9                              "Шахтақұрылыскөлiк" ЕАҚ
750-10                             "Киров ШҚБ" ЕАҚ
750-11                             "Көмiрөнеркәсiпқұрылыс" ЕАҚ
750-12                             "ШҚМБ-1" ЕАҚ
750-13                             "ШҚБ ШҚМ" ЕАҚ
750-14                             "Қарағанды нан" АҚ
750-15                             "Қушоқы а. "Бiрлiк" АҚ
750-16                             "Yштау" АҚ
750-17                             "Михайлов ЖҚБ" АҚ
750-18                             "Дезинфекция" ААҚ
750-19                             "Казақ-Америка мектебі" БК
750-20                             "Жүрек Корпорациясы" АҚ
750-21                             "Глинкар" ЖШС
750-22                             "Карбелсервис" ЖШС
750-23                             "Нижний Новгород
Газавтоқызметкөрсету" ЖШС
750-24                             "Балапан" ААҚ, Жезқазған қ.";
"Қызылорда облысы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрлерi 758, 761, 763, 766-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 768-2, 768-3 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"768-2                             "Байқонырмұнайөнiмдері" АҮАҚ
768-3                              "Шынар" ЖШС";
"Қостанай облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрлерi 776, 789, 802, 806, 822-1-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 822-13, 822-14 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"822-13                            "Қамысты" ААҚ
822-14                             "Комсомол құс фабрикасы" ААҚ";
"Маңғыстау облысы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрлерi 833, 849, 856, 871-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 871-4 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"871-4                             "НИПИмұнайгаз" ЖШС";
"Павлодар облысы" бөлiмінде:
реттiк нөмiрлерi 885, 895, 925, 926, 929, 935, 938, 949, 959, 960,
963, 964-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмiрлерi 967-4 - 967-16 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"967-4                             "Павлодар Әуежайы" АҚ
967-5          ПВЛ-001374          "Павлодар АЭС" ААҚ

строки, порядковые номера 548, 556, 557 исключить;
в разделе "Карагандинская область":
строки, порядковые номера 606, 611, 621, 623, 634, 642, 647, 688,
704, 708, 744, 750-1, 750-2 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 750-4 - 750-24,
следующего содержания:
"750-4                     АО "Талдысай"
750-5                      ТОО "Энергоснабжение" п. Саяк"
750-6                      ТОО "Энергоснабжение" п. Коунрад"
750-7                      ТОО "Энергоснабжение" п. Восточный Коунрад"
750-8                      ДАО "Саранский ДОК"
750-9                      ДАО "Шахтостройтранс"
750-10                     ДАО "Кировское ШСУ"
750-11                     ДАО "Углепромстрой"
750-12                     ДАО "ШСМУ-1"
750-13                     ДАО "ШСУ ШСМ"
750-14                     АО  "Караганды-Нан"
750-15                     АО  "Бирлик" с. Кушокы"
750-16                     АО  "Уштау"
750-17                     АО  "Михайловское РСУ"
750-18                     ОАО "Дезинфекция";
750-19                     СП  "Казахстанско-Американская школа"
750-20                     АО  "Корпорация Журек"
750-21                     ТОО "Глинкар"
750-22                     ТОО "Карбелсервис"
750-23                     ТОО "Нижний Новгород
Газавтотехобслуживание"
750-24                     ОАО "Балапан" г. Жезказган";
в разделе "Кызылординская область":
строки, порядковые номера 758, 761, 763, 766 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 768-2, 768-3, следующего
содержания:
"768-2                     АООТ "Байконырнефтепродукт"
768-3                      ТОО "Шынар";
в разделе "Костанайская область":
строки, порядковые номера 776, 789, 802, 806, 822-1 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 822-13, 822-14, следующего
содержания:
"822-13                    ОАО "Камысты"
822-14                     ОАО "Комсомольская птицефабрика";
в разделе "Мангистауская область":
строки, порядковые номера 833, 849, 856, 871 исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 871-4, следующего содержания:
"871-4                     ТОО "НИПИмунайгаз";
в разделе "Павлодарская область":
строки, порядковые номера 885, 895, 925, 926, 929, 935, 938, 949,
959, 960, 963, 964 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 967-4 - 967-16, следующего
содержания:
"967-4                      АО "Аэропорт Павлодар"
967-5        ПВЛ-001374    ОАО "Павлодарские РЭС"

967-6          ПВЛ-001376          "Баянаул АЭС" ААҚ
967-7          ПВЛ-001378          "Железi АЭС" ААҚ
967-8          ПВЛ-001379          "Май АЭС" ААҚ
967-9          ПВЛ-001375          "Ертiс АЭС" ААҚ
967-10         ПВЛ-001377          "Лебяжi АЭС" ААҚ
967-11         ПВЛ-001380          "Ақсу "Қалаэлектржелiсiнсалу" ААҚ
967-12         ПВЛ-001240          "Қалаэлектржелiсiнсалу" ААҚ
(Екiбастұз қ.)
967-13         ПВЛ-001382          "Көшiр АЭС" ААҚ
967-14         ПВЛ-001381          "Шербақты АЭС" ААҚ
967-15         ПВЛ-001372          "Үспен АЭС" ААҚ
967-16         ПВЛ-001371          "Ақтоғай АЭС" ААҚ";
"Солтүстiк Қазақстан облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрлерi 970, 983, 989, 993, 998, 1011-жолдар алынып
тасталсын;
реттік нөмiрлерi 1015-20 - 1015-26 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"1015-20       СКО-001692          "Малдәрiгержабдықтау" ААҚ
1015-21        СКО-004189          "Булаев Агроөнеркәсiпкөлiк АТП"
ААҚ
1015-22        СКО-000043          "Булаев май жасау зауыты" АҮАҚ
1015-23                            "ВТИ бiрлестiгi" ЖШС
1015-24        СКО-004293          "Көзәйнек" ЖШС
1015-25        СКО-001480          "Кiшкенекөл" АYАҚ
1015-26        СКО-000447          "Көкшетауауылшарқұрылыс 1" АҮАҚ";
"Оңтүстiк Қазақстан облысы" бөлімінде:
реттiк нөмiрлерi 1023, 1029, 1035, 1054, 1065, 1069, 1070-жолдар
алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 1078-3 - 1078-6 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"1078-3        ЮКО-003903          "Жас қанат" ААҚ
1078-4         ЮКО-000882          "Малдәрiгертауарлар базасы" ААҚ
1078-5                             "Түркiстансорғыш" ААҚ
1078-6                             "Шымкентшина" АҚ";
көрсетiлген қаулыға 2-қосымша:
"Ақмола облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрлерi 7, 9-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"7             АКМ-002483          "Ақмолаасыл" ААҚ
9              АКМ-000068          "Красноярское" ААҚ";
реттiк нөмiрi 13-1 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"13-1          СКО-000785          "Көкшеполиграфия" ААҚ";
"Астана қаласы" бөлiмiндегi:
реттiк нөмiрi 16-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 21-1 - 21-5 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"21-1                              "Ақмола полиграфиясы" ЖАҚ
21-2           АЛА-005048          "Қазақстан Республикасы
Бiлiм және ғылым министрлігінің
шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
21-3           СТЛ-000087          "Қазагроқаржы" ЖАҚ
21-4           СТЛ-000081          "Орталық жол ауруханасы" ААҚ
21-5           СТЛ-000084          "Эйр Қазақстан тобы" ЖАҚ";
"Алматы қаласы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрлерi 49, 52, 54, 55, 58, 61, 65, 66, 73, 74, 78, 79, 88,
98, 99, 105, 120-жолдар алынып тасталсын;

967-6        ПВЛ-001376    ОАО "Баянаульские РЭС"
967-7        ПВЛ-001378    ОАО "Железинские РЭС"
967-8        ПВЛ-001379    ОАО "Майские РЭС"
967-9        ПВЛ-001375    ОАО "Иртышские РЭС"
967-10       ПВЛ-001377    ОАО "Лебяжинские РЭС"
967-11       ПВЛ-001380    ОАО "Аксуские "Горэлектросетьстрой"
967-12       ПВЛ-001240    ОАО "Горэлектросетьстрой" (г. Экибастуз)
967-13       ПВЛ-001382    ОАО "Качирские РЭС"
967-14       ПВЛ-001381    ОАО "Щербактинские РЭС"
967-15       ПВЛ-001372    ОАО "Успенские РЭС"
967-16       ПВЛ-001371    ОАО "Актогайские РЭС";
в разделе "Северо-Казахстанская область":
строки, порядковые номера 970, 983, 989, 993, 998, 1011 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 1015-20 - 1015-26,
следующего содержания:
"1015-20     СКО-001692    ОАО "Зооветснаб"
1015-21      СКО-004189    ОАО "Булаевское АТП Агропромтранса"
1015-22      СКО-000043    АООТ "Булаевский маслодельный завод"
1015-23                    ТОО "Предприятие ВТИ"
1015-24      СКО-004293    ТОО "Козайнек"
1015-25      СКО-001480    АООТ "Кишкенеколь";
1015-26      СКО-000447    АООТ "Кокшетаусельстрой 1";
в разделе "Южно-Казахстанская область":
строки, порядковые номера 1023, 1029, 1035, 1054, 1065, 1069, 1070
исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 1078-3 - 1078-6,
следующего содержания:
"1078-3      ЮКО-003903    ОАО "Жас канат"
1078-4       ЮКО-000882    ОАО "База веттоваров"
1078-5                     ОАО "Туркестаннасос"
1078-6                     АО  "Шымкентшина";
в приложение 2 к указанному постановлению:
в разделе "Акмолинская область":
строки, порядковые номера 7, 9, изложить в следующей редакции:
"7 АКМ-002483              ОАО "Акмолаасыл"
9 АКМ-000068               ОАО "Красноярское";
дополнить строкой, порядковый номер 13-1, следующего содержания:
"13-1        СКО-000785    ОАО "Кокшеполиграфия";
в разделе "г. Астана":
строку, порядковый номер 16 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 21-1 - 21-5, следующего
содержания:
"21-1                      ЗАО "Акмолинская полиграфия"
21-2         АЛА-005048    ЗАО "Хозяйственное управление Министерства
образования и науки Республики
Казахстан"
21-3         СТЛ-000087    ЗАО "Казагрофинанс"
21-4         СТЛ-000081    ОАО "Центральная дорожная больница"
21-5         СТЛ-000084    ЗАО "Эйр Казахстан групп";
в разделе "г. Алматы":
строки, порядковые номера 49, 52, 54, 55, 58, 61, 65, 66, 73, 74, 78,
79, 88, 98, 99, 105, 120 исключить;

реттiк нөмiрлерi 123-8 - 123-26 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"123-8                             "Қазақстан Энергоорталық-ЭС" ААҚ
123-9                              "Құрылысэнергомонтаж" ААҚ
123-10         АЛА-004357          "Темiрбетон" ААҚ
123-11                             "Қазбаспасөз" ААҚ
123-12         АЛА-001495          "Алатау" өндiрiстiк бiрлестiгi"
АҮАҚ
123-13         АЛА-001925          "Қазақтемiржолжабдықтау" ЖАҚ
123-14                             "Биоген" ЖАҚ
123-15         СТЛ-000077          "Халықаралық бизнес академиясы" ЖАҚ
123-16         АЛА-001048          "Транстелеком" ААҚ
123-17         АЛА-000671          "Дәуiр" ЖАҚ
123-18         АЛА-001035          "Қазгипрожелдортранс" ААҚ
123-19         СТЛ-000080          "Медициналық көлiк қызметi" ААҚ
123-20         СТЛ-000079          "Оқу-клиникалық орталық" ААҚ
123-21         АЛА-005038          "Кедентранссервис" ЖАҚ
123-22         АЛА-001192          "Алматы технологиялық
университетi" ЖАҚ
123-23         АЛА-003001          "Қазпочта" ААҚ
123-24                             "Жолжөндеу" ААҚ
123-25                             "Темiржолқұрылыс" ААҚ
123-26                             "Қазтелерадио" ААҚ";
"Ақтөбе облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрлерi 127, 128-жолдар алынып тасталсын;
"Атырау облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрi 138-жол алынып тасталсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрi 156-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 165-3, 165-4, 165-5 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"165-3         ВКО-000686          "Семей" Полиграфия" ААҚ
165-4          ВКО-004142          "Өскемен әуе жайы" ААҚ
165-5          ВКО-000685          "Шығыс баспа" ААҚ";
"Жамбыл облысы" бөлiмi:
реттiк нөмiрлерi 180-1, 180-2 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"180-1         ЖМБ-000646          "Жамбылгаз" ААҚ
180-2          РСП-001795          "Сенiм" Жамбыл баспа орталығы ЖАҚ";
"Батыс Қазақстан облысы" бөлiмiндегi:
реттік нөмірі 182-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"182           ЗКО-001316          "Уральскэнерго" Батыс Қазақстан
электр желісін тарату компаниясы
ААҚ";
реттік нөмiрi 194-1 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"194-1                             "Дастан" ААҚ";
"Қарағанды облысы" бөлiмi:
реттiк нөмiрлерi 214-1 - 214-4 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"214-1                             "Казчерметавтоматика" ААҚ
214-2          КРГ-007488          "Қарағанды полиграфия" ААҚ
214-3          КРГ-000100          "Жәйрем ТКБК" ААҚ
214-4                              "Жезқазған полиграфия" ААҚ";
"Қызылорда облысы" бөлiмiнде:

дополнить строками, порядковыми номерами 123-8 - 123-26, следующего
содержания:
"123-8                     ОАО "Энергоцентр-ЭС-Казахстан"
123-9                      ОАО "Стройэнергомонтаж"
123-10       АЛА-004357    ОАО "Темирбетон"
123-11                     ОАО "Казбаспасоз"
123-12       АЛА-001495    АООТ "Производственное объединение
"Алатау"
123-13       АЛА-001925    ЗАО "Казжелдорснаб"
123-14                     ЗАО "Биоген"
123-15       СТЛ-000077    ЗАО "Международная академия бизнеса"
123-16       АЛА-001048    ОАО "Транстелеком"
123-17       АЛА-000671    ЗАО "Дауiр"
123-18       АЛА-001035    ОАО "Казгипрожелдортранс"
123-19       СТЛ-000080    ОАО "Медицинская служба транспорта"
123-20       СТЛ-000079    ОАО "Учебно-клинический центр"
123-21       АЛА-005038    ЗАО "Кедентранссервис"
123-22       АЛА-001192    ЗАО "Алматинскнй технологический
университет"
123-23       АЛА-003001    ОАО "Казпочта"
123-24                     ОАО "Ремпуть"
123-25                     ОАО "Желдорстрой"
123-26                     ОАО "Казтелерадио";
в разделе "Актюбинская область":
строки, порядковые номера 127, 128 исключить;
в разделе "Атырауская область":
строку, порядковый номер 138 исключить;
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 156 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 165-3, 165-4, 165-5,
следующего содержания:
"165-3       ВКО-000686    ОАО "Семей "Полиграфия"
165-4       ВКО-004142    ОАО "Аэропорт Усть-Каменогорск"
165-5       ВКО-000685    ОАО "Шыгыс баспа";
раздел "Жамбылская область":
дополнить строками, порядковыми номерами 180-1, 180-2, следующего
содержания:
"180-1       ЖМБ-000646    ОАО "Жамбылгаз"
180-2       РСП-001795    ЗАО "Жамбылский издательский центр "Сеним";
в разделе "Западно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 182 изложить в следующей редакции:
"182         ЗКО-001316    ОАО "Западно-Казахстанская
распределительная электросетевая
компания "Уральскэнерго";
дополнить строкой, порядковый номер 194-1, следующего содержания:
"194-1                     ОАО"Дастан";
раздел "Карагандинская область":
дополнить строками, порядковыми номерами 214-1 - 214-4, следующего
содержания:
"214-1                     ОАО "Казчерметавтоматика"
214-2        КРГ-007488    ОАО "Карагандинская полиграфия"
214-3        КРГ-000100    ОАО "Жайремский ГОК"
214-4                      ОАО "Жезказган полиграфия";
раздел "Кызылординская область":

реттiк нөмiрлерi 218-1, 218-2 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"218-1                             "Қызылорда полиграфия" ААҚ
218-2                              "Долина" ААҚ";
"Қостанай облысы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрлерi 220, 222-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"220           КСТ-000338          "Племптица" ААҚ
222            КСТ-000001          "Торғай-Қызыл-Қозы" ААҚ";
реттiк нөмiрi 229-1 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"229-1         КСТ-000515          "Қостанай полиграфия" ААҚ";
"Маңғыстау облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрi 236-2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"236-2         МНГ-000168          "Узеньпромгеофизика" ААҚ";
реттiк нөмiрлерi 236-4, 236-5 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"236-4                             "Баспахана" ЖШС
236-5                              "Баспахана Шетпе" ЖШС";
"Павлодар облысы" бөлiмінде:
реттік нөмiрлерi 243, 245 - 256-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 265-3, 265-4 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"265-3                             "Полиграфия" ААҚ
265-4          ПВЛ-000793          "Қазэнергокабель" ААҚ";
"Солтүстiк Қазақстан облысы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрi 278-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"278           СКО-000133          "Құлагер" ААҚ";
"Оңтүстiк Қазақстан облысы" бөлiмiнде:
реттік нөмiрi 283-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"283           ЮКО-010272          "Түркiстанэнерго" ААҚ";
реттiк нөмiрлерi 291 - 294 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"291                               "Теміржол" ААҚ
292                                "ОЖЭК" ЖАҚ
293            ЮКО-010205          "Стройпластдеталь" ААҚ
294                                "Интеграция - Мақта" ЖШС".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева Ә.Ж.

дополнить строками, порядковыми номерами 218-1, 218-2, следующего
содержания:
"218-1                     ОАО "Кызылорда полиграфия"
218-2                      ОАО "Долина";
в разделе "Костанайская область":
строки, порядковые номера 220, 222, изложить в следующей редакции:
"220         КСТ-000338    ОАО "Племптица"
222          КСТ-000001    ОАО "Торгай-Кызыл-Козы";
дополнить строкой, порядковый номер 229-1, следующего содержания:
"229-1       КСТ-000515    ОАО "Костанай полиграфия";
в разделе "Мангистауская область":
строку, порядковый номер 236-2 изложить в следующей редакции:
"236-2       МНГ-000168    ОАО "Узеньпромгеофизика";
дополнить строками, порядковыми номерами 236-4, 236-5, следующего
содержания:
"236-4                     ТОО "Баспахана"
236-5                      ТОО "Шетпе баспахана";
в разделе "Павлодарская область":
строки, порядковые номера 243, 245-256 исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 265-3, 265-4, следующего
содержания:
"265-3                     ОАО "Полиграфия"
265-4        ПВЛ-000793    ОАО "Казэнергокабель";
в разделе "Северно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 278 изложить в следующей редакции:
"278         СКО-000133    ОАО "Кулагер";
в разделе "Южно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 283 изложить в следующей редакции:
"283         ЮКО-010272    ОАО "Туркестанзнерго";
дополнить строками, порядковыми номерами 291-294, следующего
содержания:
"291                       ОАО "Темиржол"
292                        ЗАО "ЮТЭК"
293          ЮКО-010205    ОАО "Стройпластдеталь"
294                        ТОО "Интеграция-Макта".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)