Қазақстан Республикасы, Қытай Халық Республикасы, Қырғыз Республикасы және Пакистан Ислам Республикасы Yкiметтерi арасындағы транзиттiк тасымалдау туралы келiсiмді iске асырудың жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 4 тамыз N 1189
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 717 P950717_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы, Қытай Халық Республикасы, Қырғыз Республикасы және Пакистан Ислам Республикасы Үкiметтерi арасындағы транзиттiк тасымалдау туралы келiсiмнiң 15-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы, Қытай Халық Республикасы, Қырғыз Республикасы және Пакистан Ислам Республикасы Үкiметтерi арасындағы транзиттiк тасымалдау туралы келiсiмнiң орындалуын бiрлесiп бақылау және жоғарыда аталған Келiсiмдi iске асыру бөлiгiндегi проблемалар туралы ақпаратты Қазақстан Республикасының құзыреттi органдарына жедел ұсыну үшiн Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Көлiктiк бақылау комитетiнің төрағасы Ержан Шойбекұлы Қалқабаев Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң атынан жауапты тұлға болып тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi қабылданған
шешiм туралы депозитарий мемлекет - Пакистан Ислам Республикасын хабардар
етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.

Отдельные вопросы реализации Соглашения между Правительствами Республики Казахстан, Китайской Народной Республики, Кыргызской Республики и Исламской Республики Пакистан о транзитных перевозках
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2000 года N 1189
В соответствии со статьей 15 Соглашения между Правительством Республики Казахстан, Китайской Народной Республики, Кыргызской Республики и Исламской Республики Пакистан о транзитных перевозках, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 года N 717, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить Калкабаева Ержана Шойбековича, председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, ответственным лицом от имени Правительства Республики Казахстан, для совместного наблюдения за выполнением Соглашения между Правительством Республик Казахстан, Китайской Народной Республики, Кыргызской Республики и Исламской Республики Пакистан о транзитных перевозках и оперативного предоставления информации о проблемах в части реализации вышеназванного Соглашения в компетентные органы Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить
государство депозитарий - Исламскую Республику Пакистан о принятом решении.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)