Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 3 маусымдағы N 455 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 тамыздағы N 1203 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 қыркүйектегі № 930 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.13 № 930 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қызметтiк тұрғынжай берiлетiн қызметкерлер санатының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 3 маусымдағы N 455 P930455_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 21, 262-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қызметтiк тұрғынжай берiлетiн қызметкерлер санатының тiзбесiнде:
26-тармақтағы:
бiрiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп министрлiгiнiң, Энергетика және отын ресурстары министрлiгiнiң, Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiнiң бөлiмдерi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң қызметтерi" деген сөздермен ауыстырылсын.
екiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года N 455
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2000 года N 1203. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2010 года N 930
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.09.2010 N 930.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года N 455 P930455_ "Об утверждении Перечня категорий работников, которым предоставляется служебные жилые помещения" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 21, ст. 262) следующие изменения:
в Перечне категорий работников, которым предоставляются служебные жилые помещения, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 26:
в абзаце первом слова "частей Министерства промышленности, Министерства энергетики и топливных ресурсов, Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан" заменить словами "служб Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям";
в абзаце втором слова "Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)