Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 қаулысына өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң I999 жылғы 22 маусымдағы N 823 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 тамыз N 1207
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының радиожиiлiктерi жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 P980237_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237
қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 22 маусымдағы N 823
P990823_
қаулысының
күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2000 жылғы 7 тамыздағы
N 1207 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 20 наурыздағы
N 237 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының радиожиiлiктерi жөнiндегi
мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Бүркiтбаев Серiк          - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Мiнәуарұлы                  коммуникациялар министрi, төраға
Қанешев Бiржан            - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Бисекенұлы                  коммуникациялар вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Комиссия мүшелерi:
Қалқабаев Ержан           - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Шойбекұлы                   коммуникациялар министрлiгi Көлiктiк бақылау
комитетiнiң төрағасы
Нәсиев Асқар              - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Қайратұлы                   коммуникациялар министрлiгi Ақпараттық жүйелер
департаментiнiң директоры
Орынбеков Мүбәрәк         - Қазақстан Республикасының Қарулы күштер Бас
Орынбекұлы                  штабының байланыс бастығы - Байланыс
департаментiнiң бастығы
Солодилов Сергей          - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Әуе
Петрович                    қорғанысы күштерi Қолбасшысының Бас басқару
штабының Байланыс және радиотехникалық
қамтамасыз ету басқармасының және
радиотехникалық қамтамасыз ету байланыс
әскерлерiнiң бастығы - Бас штаб бастығының
орынбасары
Шоқаев Ерболат            - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсiздiк
Ыбырайымұлы                 комитетi Жедел техникалық департаментiнiң
бастығы (келiсiм бойынша)
Асанов Қадыржан           - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк
Нәжентайұлы                 комитетi жанындағы Үкiметтiк байланыс агенттiгi
директорының орынбасары (келiсiм бойынша)
Омаров Жанай              - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат
Сейiтжанұлы                 және қоғамдық келiсiм министрлiгi Бұқаралық
ақпарат құралдары департаментiнiң директоры
Молдабеков Мейiрбек       - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Молдабекұлы                 индустрия және сауда министрлiгi Аэроғарыш
комитетiнiң төрағасы
Ержанов Бақыт             - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Ахметұлы                    индустрия және сауда министрлiгi Экспорттық
бақылау және лицензиялау департаментiнiң
директоры
Сембин Асқар              - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнiң
Болатұлы                    Заң департаментiнің директоры
Керiмқұлов                - Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар
Уахит Арынұлы               және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
Қоршаған ортаны қорғау комитетi төрағасының
орынбасары
Тоқаев Ақбар              - Қазақстан Республикасының Стратегиялық
Қуанышбайұлы                жоспарлау жөнiндегi агенттiгi Стратегиялық
жоспарлау және бақылау департаментiнің
директоры (келiсiм бойынша)
Әбдiрахманов Есiркеп      - Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi
Оңланбекұлы                 Салалық саясат департаментiнiң директоры
Бахмутова Елена           - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Леонидовна                  Бюджет департаментiнiң директоры
Мартиросов Михаил         - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Грантович                   министрлiгi Жедел техникалық қызмет
департаментi бастығының орынбасары, Байланыс
басқармасының бастығы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1999 года N 823
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года N 1207
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237 P980237_ "О составе Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1999 года N 823 P990823_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 2000 года N 1207
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 1998 года N 237
Состав
Государственной межведомственной комиссии
по радиочастотам Республики Казахстан
Буркитбаев Серик              - Министр транспорта и коммуникаций
Минаварович                     Республики Казахстан, председатель
Канешев Биржан                - вице-Министр транспорта и коммуникаций
Бисекенович                     Республики Казахстан, заместитель
председателя
Члены комиссии:
Калкабаев Ержан               - председатель Комитета транспортного
Шойбекович                      контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Насиев Аскар                  - директор Департамента информационных
Кайратович                      систем Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Орынбеков Мубарек             - начальник Департамента связи Генерального
Орынбекович                     штаба - начальник связи Вооруженных сил
Республики Казахстан
Солодилов Сергей              - заместитель начальника Главного штаба —
Петрович                        начальник Войск связи и радиотехнического
обеспечения управления связи и
радиотехнического обеспечения Главного
штаба управления Командующего Силами
воздушной обороны Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Шокаев Ерболат                - начальник Оперативно-технического
Ибраимович                      департамента Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан (по
согласованию)
Асанов Кадыржан               - заместитель Директора Агентства
Нажентаевич                     правительственной связи при Комитете
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Омаров Жанай                  - директор Департамента средств массовой
Сейтжанович                     информации Министерства культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Молдабеков Мейрбек            - председатель Аэрокосмического комитета
Молдабекович                    Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Ержанов Бакит                 - директор Департамента экспортного контроля
Ахметович                       и лицензирования
Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Сембин Аскар                  - директор Департамента законодательства
Болатович                       Министерства юстиции Республики
Казахстан
Керемкулов Вахит              - заместитель Председателя Комитета охраны
Арынович                        окружающей среды Министерства природных
ресурсов и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Тукаев Акбар                  - директор Департамента стратегического
Куанышбаевич                    планирования и контроля Агентства
по стратегическому планированию Республики
Казахстан (по согласованию)
Абдрахманов Есиркеп           - директор Департамента отраслевой политики
Онланбекович                    Министерства экономики Республики Казахстан
Бахмутова Елена               - директор Бюджетного департамента
Леонидовна                      Министерства финансов Республики Казахстан
Мартиросов Михаил             - начальник Управления связи, заместитель
Грантович                       начальника Департамента оперативно-
технической службы Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)