Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 қыркүйектегі N 1363 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 тамыз N 1211
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 қыркүйектегi N 1363 P991363_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 46,
422-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi
комитетiнiң қарауындағы ұйымдарының тiзбесiндегi "N 405 Авиажөндеу зауыты"
ААҚ (Алматы қаласы)" деген жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года N 1363
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года N 1211
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года N 1363 P991363_ "Вопросы Комитета по оборонной промышленности Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 46, ст. 422) следующее изменение:
в Перечне организаций, находящихся в ведении Комитета по оборонной
промышленности Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики
Казахстан, утвержденном указанным постановлением, строку "ОАО
"Авиаремонтный завод N 405" (город Алматы)" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)