Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 және 2000 жылғы 31 наурыздағы N 482 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 8 тамыз N 1218
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 P000220_ қаулысына:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттiк нөмiрi 11-жол алынып тасталсын;
2) "Мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiрудiң және басқарудың тиiмділігiн
арттырудың 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi
2000 жылға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 наурыздағы N 482
P000482_
қаулысына:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, Мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiрудiң
және басқарудың тиiмдiлiгiн арттырудың 1999-2000 жылдарға арналған
бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2000 жылға арналған iс-шаралар
жоспарында:
реттiк нөмiрi 1 және 2-жолдары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220 и от 31 марта 2000 года N 482
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2000 года N 1218
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220 P000220_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 11, исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 482 P000482_ "Об утверждении Плана мероприятий на 2000 год по реализации Программы приватизации и повышения эффективности управления государственным имуществом на 1999-2000 годы":
в Плане мероприятий на 2000 год по реализации Программы приватизации
и повышения эффективности управления государственным имуществом на 1999-
2000 годы, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 1 и 2, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)