Ауыл шаруашылығы саласын дамытудың кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 10 тамыз N 1229.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000-2002 жылдарға арналған Іс-қимыл бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 P000367_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Күріш өндіру мен қайта өңдеуді қолдау жөніндегі іс-шаралар жоспары;
2) Күнбағыс өндіру мен қайта өңдеудің өсімін қамтамасыз ету жөніндегі
іс-шаралар жоспары;
3) Мақта шаруашылығын дамыту жөніндегі 2000-2002 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Д.К. Ахметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 10 тамыздағы
N 1229 қаулысымен
бекітілген
Күріш өндіру мен қайта өңдеуді қолдау жөніндегі
іс-шаралар жоспары
---------------------------------------------------------------------------
Р/с! Іс-шараның мазмұны       ! Орындаушы   !  Аяқтау нысаны  ! Орындалу
N !                          !             !                 ! мерзімі
---------------------------------------------------------------------------
1   Күріш өндіру мен қайта     Қызылорда     Ауылшарминімен     2000 жылғы
өңдеуді қолдауды қамтама.  облысының     келісілген аймақ.  желтоқсан
сыз ету жөнінде аймақтық   әкімі         тық бағдарлама
бағдарлама әзірлеу         Ауылшармині
2   Суды тиімді пайдалану      Табиғатқор.   Қазақстан Респуб.  Жыл сайын
және суармалы алқаптар.    ғаумині       ликасының          сәуірде
дағы шаруашылық аралық     Қызылорда     Үкіметіне есеп
суландыру жүйелері мен     облысының
құрылыстарды тиімді        әкімі
пайдалану жөнінде          Ауылшармині
ұсыныстар әзірлеу
3   Қажетті су беру лимитін    Табиғатқор.   Қазақстан Респуб.  Жыл сайын
қамтамасыз ету жөнінде     ғаумині       ликасы, Қырғыз     сәуірде
келісім жасауды қамтама.   Қызылорда     Республикасы,
сыз ету                    облысының     Тәжікстан Респуб.
әкімі         ликасы және Өз.
ЭИСМ          бекстан Республи.
Ауылшармині   касы Үкіметтері.
нің арасындағы
жыл сайынғы келісім
Қазақстан Респуб.  Жыл сайын
ликасының          мамырда
Үкіметіне есеп
4   Суару жүйелерін кешенді    Қаржымині     Қазақстан Респуб.  2000 жылғы
түрде қайта жаңартуға      Ауылшармині   ликасының          20 желтоқ.
сыртқы заемдарды           Қызылорда     Үкіметіне есеп     сан
пайдалану                  облысының
әкімі
5   Ауылдық су пайдаланушы.    Қызылорда     Қазақстан Респуб.  Жыл сайын
лардың тұтынушылық коо.    облысының     ликасының          20 желтоқ.
перативтерін ұйымдасты.    әкімі         Үкіметіне          санда
ру                         Ауылшармині   ақпарат
6   Бюджеттік бағдарламаның    Ауылшармині   Қаржыминімен       Жыл сайын
шеңберінде күріштің асыл   Қаржымині     келісім бойынша    желтоқсанда
тұқымдарын өндіруді жыл                  Ауылшармині
сайын толық қаражаттан.                  бекітетін
дыруды қамтамасыз ету                    қаражат төлеу
тәртібі
Қазақстан Респуб.  Жыл сайын
ликасының          1 маусымға
Үкіметіне есеп     және 1
желтоқсанға
7   Импорт алмастыру шарала.   ЭИСМ          Қазақстан          2000 жылғы
рының шеңберінде тұқым     Эксимбанк     Республикасының    желтоқсан
асылдандыру шаруашылық.    (келісім      Үкіметіне
тарының өтінімдері бой.    бойынша)      ақпарат
ынша машина жасау кәсі.    Ауылшармині
порындарында тұқым та.     Қызылорда
залайтын кешендер өнді.    облысының
рістерін орналастыру       әкімі
мүмкіндігін қарау
8   Күрішті қайта өңдеу жө.    Қызылорда     Қазақстан          Жыл сайын
нінде жұмыс істейтін       облысының     Республикасының    20 желтоқ.
кәсіпорындарды жаңғырту    әкімі         Үкіметіне          санда
жөнінде ұсыныстар әзір.    ЭИСМ          ақпарат
леу
9   Лизингтік өзара қатынас.   "ҚазАгро.     Лизинг шарты       2000 жылғы
тар негізінде ауыл ша.     Қаржы" ЖАҚ                       қараша
руашылығы техникасының     (келісім      Қазақстан          2000 жылғы
паркін жаңартуды жүзеге    бойынша)      Республикасының    желтоқсан
асыру                      Ауылшармині   Үкіметіне
Қызылорда     есеп
облысының
әкімі
10  Өсімдіктердің вегетация.   Қызылорда     Қазақстан          2000 жылғы
лық кезеңінде сумен        облысының     Республикасының    қыркүйек
қамтамасыз ету мәселесін   әкімі         Үкіметіне
шешуге су пайдаланушылар.  Табиғат.      ақпарат
дың қаражатын тарту жө.    қорғаумині
нінде ұсыныстар әзірлеу    Ауылшармині
Экономмині
11
(Алып тасталды - ҚРҮ-нің 2002.07.23. N 817 қаулысымен.
P020817_
)
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 10 тамыздағы
N 1229 қаулысымен
бекітілген
Күнбағыс өндіру мен қайта өңдеудің өсімін қамтамасыз ету жөніндегі
іс-шаралар жоспары
---------------------------------------------------------------------------
Р/с! Іс-шараның мазмұны       ! Орындаушы   !  Аяқтау нысаны  ! Орындалу
N !                          !             !                 ! мерзімі
---------------------------------------------------------------------------
1   Күнбағыс өндіру мен қайта  Шығыс         Ауылшарминімен     2000 жылғы
өңдеудің өсуін қамтамасыз  Қазақстан     келісілген аймақ.  қараша
ету жөніндегі аймақтық     облысының     тық бағдарлама
бағдарлама әзірлеу         әкімі
Ауылшармині
2   Бюджеттік бағдарламаның    Ауылшармині   Қаржыминімен       Жыл сайын
шеңберінде өнімділігі      Қаржымині     келісім бойынша    желтоқсанда
жоғары күнбағыс тұқымын                  Ауылшармині
өндіруді жыл сайын толық                 бекітетін
қаражаттандыруды қамта.                  қаражат төлеу
масыз ету                                тәртібі
Қазақстан          Жыл сайын
Республикасының    1 шілдеге
Үкіметіне          және 1
есеп               желтоқсанға
3   Тұқым асылдандыру          ЭИСМ          Қазақстан          2000 жылғы
шаруашылықтарының          Эксимбанк     Республикасының    желтоқсан
өтінімдері бойынша         (келісім      Үкіметіне
импорт алмастыру           бойынша)      ақпарат
шаралары шеңберінде        Ауылшармині
отандық машина жасау       Шығыс
кәсіпорындарында тұқым     Қазақстан
тазалау кешендері          облысының
өндірістерін орналастыру   әкімі
мүмкіндіктерін қарау
4   Күнбағыс өндірумен және    Экономмині    Фермерлік          2001 жылғы
қайта өңдеумен айналыса.   Ауылшармині   шаруашылықтарды    ақпан
тын ауыл шаруашылығы тау.  Қаржымині     қайта құру
арын өндірушілерге несие                 жөніндегі АДБ
беру мүмкіндігін кеңейту                 заемы туралы
келісімге қол
қою
Қазақстан          Жыл сайын
Республикасының    20 желтоқ.
Үкіметіне          санға
ақпарат
5   Күнбағыс майлы тұқымына    ЭИСМ          Қазақстан          2000 жылғы
уақытша экспорттық баж     Ауылшармині   Республикасының    қыркүйек
енгізу жөнінде ұсыныстар   Мемкірісмині  Үкіметіне
әзірлеу                    Экономмині    ақпарат
6   Лизингтік өзара қатынас.   "ҚазАгро.     Лизинг шарты       2000 жылғы
тар негізінде ауыл ша.     Қаржы" ЖАҚ                       қараша
руашылығы техникасының     (келісім      Қазақстан          2000 жылғы
паркін жаңартуды жүзеге    бойынша)      Республикасының    желтоқсан
асыру                      Ауылшармині   Үкіметіне
Шығыс         есеп
Қазақстан
облысының
әкімі
7   Импорт алмастыру бағдар.   "Май" АҚ                         Жыл сайын
ламасы шеңберінде:         (келісім                         20

Некоторые вопросы развития сельскохозяйственной отрасли
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2000 года N 1229
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 P000367_ "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) План мероприятий по поддержке производства и переработки риса;
2) План мероприятий по обеспечению роста производства и переработки подсолнечника;
3) План мероприятий по развитию хлопководства на 2000-2002 годы.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 августа 2000 года N 1229
План мероприятий по поддержке производства
и переработки риса
---------------------------------------------------------------------------
N  !   Наименование мер        ! Исполнитель  !  Форма       !    Срок
п/п !                           !              ! завершения   ! исполнения
---------------------------------------------------------------------------
1 !           2               !       3      !      4       !     5
---------------------------------------------------------------------------
1   Разработать региональную    Аким            Региональная    декабрь
программу по обеспечению    Кызылординской  программа,      2000 года
поддержки производства и    области         согласованная
переработки риса            Минсельхоз      с Минсельхозом
2   Разработать предложения     Минприроды      Отчет           Ежегодно
по рациональному водополь-  Аким            Правительству   апрель
зованию и обеспечить        Кызылординской  Республики
эффективную эксплуатацию    области         Казахстан
межхозяйственных ороситель- Минсельхоз
ных систем и сооружений на
орошаемых массивах
3   Обеспечить заключение       Минприроды      Ежегодное       Ежегодно
соглашения по обеспечению   Аким            Соглашение      апрель
потребного лимита подачи    Кызылординской  между
воды                        области         правительства-
МЭИТ            ми Республики
Минсельхоз      Казахстан,
Кыргызской
Республики,
Республики
Таджикистан
и Республики
Узбекистан
Отчет           Ежегодно
Правительству   май
Республики
Казахстан
4   Реализовать внешние займы   Минфин          Отчет           20 декабря
на комплексную              Минсельхоз      Правительству   2000 года
реконструкцию оросительных  Аким            Республики
систем                      Кызылординской  Казахстан
области
5   Организовать сельские       Аким            Информация      Ежегодно
потребительские             Кызылординской  Правительству   20 декабря
кооперативы водопользова-   области         Республики
телей                       Минсельхоз      Казахстан
6   Обеспечить полное           Минсельхоз      Правила          Ежегодно
ежегодное субсидирование    Минфин          выплаты средств, в декабре
производства элитных                        утверждаемые
семян риса в рамках                         Минсельхозом
бюджетной программы                         по согласованию
и Минфином
Отчет            Ежегодно
Правительству    1 июля и
Республики       1 декабря
Казахстан
7   В рамках мер                МЭИТ            Информация       декабрь
импортозамещения по         Эксимбанк (по   Правительству    2000 года
заявкам элитно-семеновод-   согласованию)   Республики
ческих хозяйств рассмотреть Минсельхоз      Казахстан
возможность размещения      Аким
производства                Кызылординской
семеочистительных           области
комплексов на предприятиях
машиностроения
8   Подготовить предложения     Аким            Информация      Ежегодно
по модернизации             Кызылординской  Правительству   к 20
действующих предприятий     области         Республики      декабря
по переработке риса         МЭИТ            Казахстан
9   Осуществить обновление      ЗАО "КазАгро-   Договор         ноябрь
парка сельскохозяйствен-    Финанс" (по     лизинга         2000 года
ной техники на основе       согласованию)
лизинговых взаимоотношений  Минсельхоз      Отчет           декабрь
Аким            Правительству   2000 года
Кызылординской  Республики
области         Казахстан
10   Подготовить предложения     Аким            Информация      сентябрь
по привлечению средств      Кызылординской  Правительству   2000 года
водопользователей к         области         Республики
решению вопроса             Минприроды      Казахстан
водообеспечения в           Минсельхоз
вегетационный период        Минэкономики
11 (строка исключена - постановлением Правительства РК
от 23 июля 2002 года N 817
P020817_
).
---------------------------------------------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 августа 2000 года N 1229
План мероприятий по поддержке производства
и переработки подсолнечника
---------------------------------------------------------------------------
N  !Содержание мероприятия     ! Исполнитель  !  Форма       !    Срок
п/п !                           !              ! завершения   ! исполнения
---------------------------------------------------------------------------
1 !           2               !       3      !      4       !     5
---------------------------------------------------------------------------
1   Разработать региональную    Аким            Региональная    ноябрь
программу по обеспечению    Восточно-       программа,      2000 года
поддержки производства и    Казахстанской   согласованная
переработки подсолнечника   области         с Минсельхозом
Минсельхоз
2   Обеспечить полное           Минсельхоз      Правила выплаты Ежегодно
ежегодное субсидирование    Минфин          средств,        в декабре
производства семян выс-                     утверждаемые
ших репродукций под-                        Минсельхозом по
солнечника в рамках                         согласованию с
бюджетной программы                         Минфином
Отчет Правитель- Ежегодно
ству Республики  к 1 июля
Казахстан        и 1
декабря
3   В рамках мер импорто-       МЭИТ            Информация в     декабрь
замещения по заявкам        Эксимбанк       Правительство    2000
элитно-семеноводческих      (по согласо-    Республики       года
хозяйств рассмотреть        ванию)          Казахстан
возможность размещения      Минсельхоз
производства семеочисти-    Аким Восточно-
тельных комплексов на       Казахстанской
предприятиях отечествен-    области
ного машиностроения
4   Расширить возможности       Минэкономики    Подписание       февраль
кредитования сельско-       Минсельхоз      соглашения о     2001 года
хозяйственных товаро-       Минфин          займе АБР по
производителей,                             реструктури-
занимающихся производств-                   зации фермер-
вом и переработкой под-                     ских хозяйств
солнечника
Информация       Ежегодно
Правительству    к 20
Республики       декабря
Казахстан
5   Подготовить предложения по  МЭИТ            Информация       сентябрь
введению временных          Минсельхоз      Правительству    2000 года
экспортных пошлин на масло- Мингосдох       Республики
семена подсолнечника        Минэкономики    Казахстан
6   Осуществить обновление      ЗАО "КазАгро-   Договор          ноябрь
парка сельскохозяйственной  Финанс" (по     лизинга          2000 года
техники на основе лизин-    согласованию)
говых взаимоотношений       Минсельхоз      Отчет            декабрь
Аким Восточно-  Правительству    2000 года
Казахстанской   Республики
области         Казахстан
7   В рамках программы          АО "Май" (по-   Отчет            Ежегодно
импортозамещения:           согласованию)   Правительству    к 20

7.1. Жыл сайын 100 мың     бойынша)      Қазақстан          желтоқсанға
тоннаға дейін күнбағыс     Шығыс         Республикасының
майлы тұқымын қайта        Қазақстан     Үкіметіне
өңдеуді қамтамасыз ету     облысының     есеп
7.2. Ауыл шаруашылығы      әкімі
тауарын өндірушілерден     Ауылшармині
күнбағыс майлы тұқымын
сатып алудың жүйесін
ұйымдастыру
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 10 тамыздағы
N 1229 қаулысымен
бекітілген
Мақта шаруашылығын дамыту жөніндегі 2000-2002 жылдарға
арналған іс-шаралар жоспары
---------------------------------------------------------------------------
Р/с! Іс-шараның мазмұны       ! Орындаушы   !  Аяқтау нысаны  ! Орындалу
N !                          !             !                 ! мерзімі
---------------------------------------------------------------------------
1   Сыртқы заемдарды игеру     Ауылшармині   Қазақстан          2001 жыл.
арқылы мақта өсірілетін    Оңтүстік      Республикасының    дан бастап
суармалы жерлерді кешенді  Қазақстан     Үкіметіне          жыл сайын
түрде қайта жаңартудың     облысының     есеп               20 желтоқ.
жүргізілуін қамтамасыз     әкімі                            санда
ету
2   Суды ұтымды пайдалану      Табиғатқор.   Қазақстан          Жыл сайын
және суармалы алқаптар.    ғаумині       Республикасының    1 мамырда
дағы шаруашылық аралық     Оңтүстік      Үкіметіне есеп
суландыру жүйелері мен     Қазақстан
құрылыстарды тиімді        облысының
пайдалану жөнінде          әкімі
ұсыныстар әзірлеу          Ауылшармині
3   "Зах", "Ханым", "Үлкен     Табиғатқор.   Қазақстан          Жыл сайын
Келес" республика ара.     ғаумині       Республикасының    қыркүйекте
лық арналарында жөндеу-    Қаржымині     Үкіметіне
қалпына келтіру жұмыс.     Оңтүстік      есеп
тарын жүргізу              Қазақстан
облысының
әкімі
4   Мақта шаруашылығын қам.    ЭИСМ          Қазақстан          Жыл сайын
тамасыз ету үшін "Достық"  Табиғат.      Республикасы,      сәуірде
республика аралық арна.    қорғаумині    Қырғыз Республи.
сының Қазақстан бөлігіне   Оңтүстік      касы, Тәжікстан
суармалы суды беру мәсе.   Қазақстан     Республикасы,
лесін шешу                 облысының     Өзбекстан Респуб.
әкімі         ликасы үкіметтер.
Ауылшармині   інің арасындағы
жыл сайынғы
келісім
Қазақстан          Жыл сайын
Республикасының    мамырда
Үкіметіне есеп
5   Ауылдық су пайдаланушы.    Оңтүстік      Қазақстан          Жыл сайын
лардың тұтынушылық коо.    Қазақстан     Республикасының    20 желтоқ.
перативтерін және басқа    облысының     Үкіметіне          санда
да бірлестіктерін құру     әкімі         ақпарат
Ауылшармині
6   Мақта шаруашылықтарына     Оңтүстік      Қазақстан          2000 жылғы
қызмет көрсететін маши.    Қазақстан     Республикасының    желтоқсан
на-технологиялық стан.     облысының     Үкіметіне
цияларын құру              әкімі         ақпарат
"ҚазАгро.
Қаржы" ЖАҚ
(келісім
бойынша)
Ауылшармині
7   Мақта тұқымын асылдан.     Ауылшармині   Министрдің         2001 жылғы
дыру шаруашылығын ұйым.    Оңтүстік      бұйрығы            ақпан
дастыру, тұқым асылдан.    Қазақстан
дыру шаруашылықтарының     облысының
тізбесін бекіту            әкімі
8   Лизингтік қатынастар       "ҚазАгро.     Лизинг шарты       2000 жылғы
негізінде ауыл шаруашы.    Қаржы" ЖАҚ                       қараша
лығы техникасының          (келісім      Қазақстан          2000 жылғы
паркін жаңартуды жүзеге    бойынша)      Республикасының    желтоқсан
асыру                      Ауылшармині   Үкіметіне
Оңтүстік      есеп
Қазақстан
облысының
әкімі
9   Мақта шикізаты, мақта      Экономмині    Қазақстан          2000 жыл.
талшығы өндірістерінің     ТМРА          Республикасының    дың
және мақта талшығының      Ауылшармині   Үкіметіне          желтоқсаны
экспорттық бағасының                     ақпарат
құралуына талдау жасау,
ұсынымдар әзірлеу
10  Белгіленген тәртіппен      Ауылшармині
мақта шикізатын            Стандарткомы
сертификаттайтын тәуелсіз  Оңтүстік
орган құру және тіркеу:    Қазақстан

7.1. Обеспечить еже-        Аким Восточно-  Республики       декабря
годную переработку до       Казахстанской   Казахстан
100 тыс.тонн масло-         области
семян подсолнечника         Минсельхоз
7.2. Организовать
систему закупа масло-
семян подсолнечника
у сельхозтоваро-
производителей
--------------------------------------------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 августа 2000 года N 1229
План мероприятий по развитию хлопководства на 2000-2002 годы
---------------------------------------------------------------------------
N ! Наименование  мер       ! Исполнитель    ! Форма          !Срок
п/п!                         !                ! завершения    !исполнения
--------------------------------------------------------------------------
1  Обеспечить проведение за    Минсельхоз      Отчет            Ежегодно
счет освоения внешних       Аким Южно-      Правительству    к 20
займов комплексной рекон-   Казахстанской   Республики       декабря
струкции орошаемых земель   области         Казахстан        начиная с
для возделывания хлоп-                                       2001 года
чатника
2  Разработать предложения по  Минприроды      Отчет            Ежегодно
рациональному водополь-     Аким Южно-      Правительству    к 1 мая
зованию и обеспечить        Казахстанской   Республики
эффективную эксплуатацию    области         Казахстан
межхозяйственных            Минсельхоз
оросительных систем и
сооружений на орошаемых
массивах
3  Провести ремонтно-          Минприроды      Отчет            Ежегодно
восстановительные работы    Минфин          Правительству    к сентябрю
на межреспубликанских       Аким Южно-      Республики
каналах: "Зах", "Ханым",    Казахстанской   Казахстан
"Большой Келесский"         области
4  Решить вопросы подачи       МЭИТ            Ежегодное        Ежегодно
поливной воды в             Минприроды      Соглашение       апрель
Казахстанскую часть         Аким Южно-      между правитель-
Межреспубликанского         Казахстанской   ствами Республики
канала "Достык" для         области         Казахстан,
обеспечения хлопко-         Минсельхоз      Кыргызской
водства                                     Республики,
Республики Таджики-
стан и Республики
Узбекистан
Отчет
Правительству     Ежегодно
Республики        в мае
Казахстан
5  Создать сельские            Аким Южно-      Информация       Ежегодно
потребительские             Казахстанской   Правительству    к 20
кооперативы и другие        области         Республики       декабря
объединения водо-           Минсельхоз      Казахстан
пользователей
6  Создать машинно-            Аким Южно-      Информация       декабрь
технологические             Казахстанской   Правительству    2000 года
станции по                  области ЗАО     Республики
обслуживанию хлопко-        "КазАгроФинанс" Казахстан
водческих хозяйств          (по согласованию)
Минсельхоз
7  Организовать элитное        Минсельхоз      Приказ           февраль
семеноводство хлоп-         Аким Южно-      Министра         2001 года
чатника, утвердить          Казахстанской
перечень элитно-            области
семеноводческих
хозяйств
8  Осуществить обновление      ЗАО "КазАгро-   Договор          ноябрь
парка сельскохозяйствен-    Финанс" (по     лизинга          2000
ной техники на основе       согласованию)                    года
лизинговых взаимо-          Минсельхоз
отношений                   Аким Южно-      Отчет            декабрь
Казахстанской   Правительству    2000 года
области         Республики
Казахстан
9  Провести анализ цено-       Минэкономики    Информация       декабрь
образования при             АРЕМ            Правительству    2000 года
производстве хлопка-        Минсельхоз      Республики
сырца, хлопкового волокна                    Казахстан
и экспортных цен на
хлопковое волокно,
подготовить рекомендации
10 Создать и аккредитовать в   Минсельхоз,
установленном порядке       Комитет по
независимый орган по сер-   стандартизации,
тификации хлопка-сырца:     метрологии и
сертификации

10.1. Нормативтік          облысының
құжаттардың талаптарына    әкімі          Министрдің         2001 жыл.
сәйкес сертификаттау                      бұйрығы            дың
жөнінде орган және мақта                  Әкімнің            маусымы
шикізатын сынау жөнінде                   кесімі
сынау зертханасын құру
және жабдықтау;
10.2. Белгіленген                         Мемлекеттік        2001 жыл.
тәртіппен мемлекеттік                     сертификаттау      дың
сертификаттау жүйесінде                   жүйесіндегі        қыркүйегі
мақта шикізатын                           тіркеу
сертификаттау жөнінде                     аттестаты
мекемені және сынау
зертханасын тіркеу
11  Вегетациялық кезеңде       Оңтүстік       Қазақстан          2000 жылғы
сумен қамтамасыз ету       Қазақстан      Республикасының    желтоқсан
мәселесін шешуге су        облысының      Үкіметіне есеп
пайдаланушылардың          әкімі
қаражатын тарту жөнінде    Табиғатқор.
ұсыныстар әзірлеу          ғаумині
Ауылшармині
Экономмині
12
(Алып тасталды - ҚРҮ-нің 2002.07.23. N 817 қаулысымен.
P020817_
)
---------------------------------------------------------------------------
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

10.1. Создать и оснастить   Аким Южно-      Приказ           июнь
в соответствии с требо-     Казахстанской   Министра         2001 года
ваниями нормативных доку-   области         Акт акима
ментов орган по сертификации
и испытательную лабораторию
по испытаниям хлопка-сырца
10.2. Аккредитовать в                       Аттестат         сентябрь
установленном порядке в                     аккредитации в    2001 года
государственной системе                     государственной
сертификации испытательную                  системе
лабораторию и орган по                      сертификации
сертификации хлопка-
сырца
11 Подготовить предложения по  Аким Южно-      Информация       сентябрь
привлечению средств водо-   Казахстанской   Правительству    2000 года
пользователей к решению     области         Республики
вопроса водообеспечения в   Минприроды      Казахстан
вегетационный период        Минсельхоз
Минэкономики
12 (строка исключена - постановлением Правительства РК
от 23 июля 2002 года N 817
P020817_
).
__________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)