"Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 11 тамыз N 1234
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен Әнуар
Ғалимоллаұлы Сәйденовтың "Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік
қоғамы басқармасының төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Отдельные вопросы открытого акционерного общества "Народного Сберегательного Банка Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2000 года N 1234
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Сайденова Анвара Галимуллаевича Председателем правления открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)
Премьер-Министр
Республики Казахстан