Батыс Қазақстан мемлекеттiк университетiнде әскери кафедра құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 8 тамыз N 1249
Батыс Қазақстан мемлекеттiк университетi студенттерiнiң қатарынан Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi үшiн запастағы офицерлердi даярлау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. <*>
2. <*>
Ескерту. 1,2-тармақтарының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.05.17. N 551   қаулысымен .
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.05.24. N  449  (қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании военной кафедры в Западно-Казахстанском государственном университете
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1249
В целях подготовки офицеров запаса для Вооруженных Сил Республики Казахстан из числа сотрудников Западно-Казахстанского государственного университета Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.  (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 мая 2004 г.  N 551   )
2.  (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 мая 2004 г.  N 551   )
3.  (Утратил силу постановлением Правительства РК от 24 мая 2006 года N  449 ) .
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан