Қазақстан Республикасына иондаушы сәулелену көздерін әкелуге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 14 қыркүйек N 1390
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шлумбергер Лоджелко Инк." компаниясына "Этюд е Продуксьон Шлумберже" (Франция) компаниясымен 2000 жылғы 21 ақпандағы N 1/00RА келісім-шартқа сәйкес Қазақстан Республикасына активтілігі 1,61 кюри және 1,64 кюри Цезий-137 негізіндегі екі иондаушы сәулелену көзін (2844 ТН СЭҚ) әкелуге рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі белгіленген тәртіппен лицензия беретін болсын.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті кеден заңнамасында белгіленген тәртіппен жоғарыда көрсетілген
өнімдердің кедендік бақылануын және кедендік ресімделуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Атом энергетикасы
жөніндегі комитетіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О выдаче разрешения на ввоз в Республику Казахстан источников ионизирующего излучения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2000 года N 1390
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить компании "Шлюмбергер Лоджелко Инк." ввоз в Республику Казахстан двух источников ионизирующего излучения на основе Цезия-137 активностью 1,61 кюри и 1,64 кюри (код ТН ВЭД 2844) в соответствии с контрактом N 1/00RА от 21 февраля 2000 года с компанией "Этюд е Продуксьон Шлумберже" (Франция).
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном порядке выдать лицензию.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и таможенное оформление вышеуказанной продукции в порядке, установленным таможенным законодательством.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)