Жер қойнауын пайдалану құқығына лицензияларға өзгерістер енгізу, лицензияларды қайтарып алу және лицензиялардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 қыркүйек N 1408
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күші бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес жер қойнауын пайдалану құқығына лицензияларға өзгерістер енгізілсін (1-қосымша).
2. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес жер қойнауын пайдаланушылардың лицензиялық шарттарды бұзуына және лицензиялардың қайтарылуына байланысты жер қойнауын пайдалану құқығына бұрынырақ берілген лицензиялар қайтарылып алынсын (2-қосымша).
3. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес лицензиялардың күші жойылды
деп танылсын (3-қосымша).
4. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі осы
қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 18 қыркүйектегі
N 1408 қаулысына
1-қосымша
Өзгерістер енгізілетін жер қойнауын пайдалану құқығына лицензиялардың
тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
р/н!Лицензия (сериясы,!    Жер қойнауын       !  Енгізілетін өзгерістер
N !нөмірі, күні)     !    пайдаланушы        !----------------------------
!                  !                       ! Лицензиялар  ! Келісімшарт
!                  !                       !   күшінің    !   аумағын
!                  !                       !   мерзімін   !   өзгерту
!                  !                       !    ұзарту    !
---------------------------------------------------------------------------
1 !       2          !           3           !      4       !     5
---------------------------------------------------------------------------
1   Серия МГ N 772     "Маятас" жауапкершілігі  Барлау мерзі.
95 ж. 11.12        шектеулі серіктестігі    мін екі жылға
ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
2   Серия ГКИ N 1513   "ВN-Мұнай" жауапкерші.                  Геологиялық
98 ж. 17.09        лігі шектеулі серік.                      бөлікті
тестігі                                   өзгерту
---------------------------------------------------------------------------
3   Серия МГ N 773     "Құндыбай" акционерлік   Барлау мерзі.
95 ж. 11.12        қоғамы                   мін екі жылға
ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
4   Серия ГКИ N 10303  "Шымкент аэропорты"      Лицензия күшінің

О внесении изменений в лицензии, отзыве лицензий и признании утратившими силу лицензий на право пользования недрами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1408
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения в лицензии на право недропользования согласно прилагаемому перечню (приложение 1).
2. Отозвать ранее выданные лицензии на право недропользования в связи с нарушениями лицензионных условий и возвратом лицензий недропользователями согласно прилагаемому перечню (приложение 2).
3. Признать утратившими силу лицензии согласно прилагаемому перечню (приложение 3).
4. Агентству Республики Казахстан по инвестициям принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 сентября 2000 года N 1408
Перечень лицензий
на право пользования недрами с вносимыми изменениями
__________________________________________________________________________
N ! Лицензия  !Недропользователь!          Вносимые изменения
п/п!(серия, N, !                 !-----------------------------------------
!   дата)   !                 !    Продление сроков      ! Изменения
!           !                 !   действия лицензий      !контрактной
!           !                 !                          !территории
--------------------------------------------------------------------------
1 !     2     !        3        !             4            !      5
--------------------------------------------------------------------------
1   Серия МГ    Товарищество с   Продлить срок разведки на
N 772 от    ограниченной     два года
11.12.95 г. ответственностью
"Маятас"
2   Серия ГКИ   Товарищество с                              Изменение
N 1513 от   ограниченной                                геологического
17.09.98 г. ответственностью                            отвода
"ВN-Мунай"
3   Серия МГ    Акционерное      Продлить срок разведки на
N 773 от    общество         два года
11.12.95 г. "Кундыбай"
4   Серия ГКИ   Открытое         Продлить срок действия
N 10303 от  акционерное      лицензии на два года

98 ж. 15.06         ашық акционерлік        мерзімін екі
қоғамы                  жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
5   Серия МГ N 506 ДД  "ВКТЭК" жауапкершілігі   Барлау мерзімін
97 ж. 14.02        шектеулі серіктестігі    екі жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
6   Серия МГ N 816     "Нұрдәулет" жауапкер.    Лицензия күшінің
95 ж. 11.12        шілігі шектеулі          мерзімін екі
серіктестігі             жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
7   Серия МГ N 977     "Ақсай" жауапкершілігі   Барлау мерзімін
97 ж. 04.12        шектеулі серіктестігі    екі жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
8   Серия МГ N 995     "Каспийнефть"                           Геологиялық
97 ж. 10.10        акционерлік қоғамы                        бөлікті
өзгерту
---------------------------------------------------------------------------
9   Серия ГКИ N 10355  "ИНКА" жауапкершілігі    Лицензия күшінің
98 ж. 24.09        шектеулі                 мерзімін екі
серіктестігі             жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
10  Серия МГ N 36      "Чаралтын" бірлескен     Барлау мерзімін
95 ж. 07.04        кәсіпорны                екі жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
11  Серия АИ N 347 Д   "Секисовское МРК"        Барлау мерзімін   Тау
99 ж. 20.05        жауапкершілігі шектеулі  екі жылға ұзарту  бөлігін
серіктестігі                               өзгерту
---------------------------------------------------------------------------
12  Серия МГ N 180 Д   "Теріскей"               Барлау мерзімін
96 ж. 23.05        жауапкершілігі шектеулі  екі жылға ұзарту
серіктестігі
---------------------------------------------------------------------------
13  Серия МГ N 177 Д   "Теріскей"               Барлау мерзімін
96 ж. 23.05        жауапкершілігі шектеулі  екі жылға ұзарту
серіктестігі
---------------------------------------------------------------------------
14  Серия МГ N 426     "Қызыл Қайың Мамыт"      Лицензия күшінің
95 ж. 12.11        жауапкершілігі шектеулі  мерзімін жеті
серіктестігі             жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
15  Серия ГКИ N 10302  "Интеркомшина" ашық      Лицензия күшінің
98 ж. 15.06        акционерлік қоғамы       мерзімін екі
жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
16  Серия ГКИ N 10318  "Маңғыстаумұнайгаз" ашық Лицензия күшінің
98 ж. 15.06        акционерлік қоғамы       мерзімін екі
жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
17  Серия МГ N 1314   "Кешенді геология-эколо.  Лицензия күшінің
97 ж. 04.12       гиялық экспедиция" ашық   мерзімін екі
акционерлік қоғамы        жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
18  Серия МГ N 527     "Абайкен"                Барлау мерзімін
95 ж. 07.06        жауапкершілігі шектеулі  екі жылға ұзарту
серіктестігі
---------------------------------------------------------------------------
19  Серия МГ N 427     "Алаш" акционерлік       Барлау мерзімін   Геологи.
95 ж. 04.09        қоғамы                   екі жылға ұзарту  ялық бө.
лікті
өзгерту
---------------------------------------------------------------------------
20  Серия ГКИ N 10147 "Шымкент қаласы әкімінің  Лицензия күшінің
97 ж. 04.12       су құбыры мен канализация мерзімін жиырма
басқармасы" мемлекеттік   бес жылға ұзарту
коммуналдық кәсіпорны
---------------------------------------------------------------------------
21  Серия ГКИ N 10148 "Шымкент қаласы әкімінің  Лицензия күшінің
97 ж. 04.12       су құбыры мен канализация мерзімін жиырма
басқармасы" мемлекеттік   бес жылға ұзарту
коммуналдық кәсіпорны
---------------------------------------------------------------------------
22  Серия ГКИ N 10212 "Ақ-Маржан" өндірістік    Лицензия күшінің
98 ж. 19.02       кооперативі               мерзімін екі
жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
23  Серия МГ N 10099  "Демеу" концерні          Лицензия күшінің
98 ж. 13.06                                 мерзімін екі
жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
24  Серия ГКИ N 10188 Жеке кәсіпкер Көшенова    Лицензия күшінің
98 ж. 19.02                                 мерзімін екі
жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
25  Серия МГ N 10028  "Оргкомитет МЖК" жабық    Лицензия күшінің
97 ж. 10.02       үлгідегі акционерлік      мерзімін екі
қоғамы                    жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
26  Серия АИ N 147    "ГМП Пустынное" жабық                       Тау
ДДД 99 ж. 10.09   акционерлік қоғамы                          бөлігін
өзгерту
---------------------------------------------------------------------------
27  Серия ГКИ N 10108 "Феррохром" акционерлік   Лицензия күшінің

15.06.98 г. общество "Аэро-
порт Шымкент"
5   Серия МГ N  Товарищество с   Продлить срок разведки на
506 ДД от   ограниченной     два года
14.02.97 г. ответственностью
"ВКТЭК"
6   Серия МГ    Товарищество с   Продлить срок действия
N 816 от    ограниченной     лицензии на два года
11.12.95 г. ответственностью
"Нурдаулет"
7   Серия МГ    Товарищество с   Продлить срок разведки на
N 977 от    ограниченной     два года
04.12.97 г. ответственностью
"Аксай"
8   Серия МГ    Акционерное                                 Изменение
N 995 от    общество                                    геологического
10.10.97 г. "Каспийнефть"                               отвода
9   Серия ГКИ   Товарищество с   Продлить срок действия
N 10355 от  ограниченной     лицензии на два года
24.09.98 г. ответственностью
"ИНКА"
10  Серия МГ N  Совместное       Продлить срок разведки на
36 от       предприятие       два года
07.04.95 г. "Чаралтын"
11  Серия АИ N  Товарищество с   Продлить срок разведки на  Изменение
347 Д от    ограниченной     два года                   геологического
20.05.99 г. ответственностью                            отвода
"ГРП Секисовское"
12  Серия МГ N  Товарищество с   Продлить срок разведки на
180 Д от    ограниченной     два года
23.05.96 г. ответственностью
"Терискей"
13  Серия МГ N  Товарищество с   Продлить срок разведки на
177 Д от    ограниченной     два года
23.05.96 г. ответственностью
"Терискей"
14  Серия МГ N  Товарищество с   Продлить срок действия
426 от      ограниченной     лицензии на семь лет
12.11.95 г. ответственностью
"Кызыл Каин
Мамыт"
15  Серия ГКИ   Открытое         Продлить срок действия
N 10302 от  акционерное      лицензии на два года
15.06.98 г. общество
"Интеркомшина"
16  Серия ГКИ   Открытое         Продлить срок действия
N 10318 от  акционерное      лицензии на два года
15.06.98 г. общество
"Манигистау-
мунайгаз"
17  Серия МГ    Открытое         Продлить срок действия
N 1314 от   акционерное      лицензии на два года
04.12.97 г. общество
"Комплексная
геолого-
экологическая
экспедиция"
18  Серия МГ N  Товарищество с   Продлить срок разведки на
527 от      ограниченной     два года
07.06.95 г. ответственностью
"Абайкен"
19  Серия МГ N  Акционерное      Продлить срок разведки на  Изменение
427 от      общество         два года                   геологического
04.09.95 г. "Алаш"                                      отвода
20  Серия ГКИ   Государственное  Продлить срок действия
N 10147 от  коммунальное     лицензии на двадцать
04.12.97 г. предприятие      пять лет
"Управление
водопровода и
канализации
акима г.Шымкента"
21  Серия ГКИ   Государственное  Продлить срок действия
N 10148 от  коммунальное     лицензии на двадцать
04.12.97 г. предприятие      пять лет
"Управление
водопровода и
канализации
акима г.Шымкента"
22  Серия ГКИ   Производственный Продлить срок действия
N 10212 от  кооператив       лицензии на два года
19.02.98 г. "Ак-Маржан"
23  Серия МГ    Концерн          Продлить срок действия
N 10099 от  "Демеу"          лицензии на два года
19.06.98 г.
24  Серия ГКИ   Частный          Продлить срок действия
N 10188 от  предприниматель  лицензии на два года
19.02.98 г. Кошенова
25  Серия МГ    Акционерное      Продлить срок действия
N 10028 от  общество         лицензии на два года
10.02.97 г. закрытого типа
"Оргкомитет МЖК"
26  Серия АИ N  Закрытое                                    Изменение
147 ДДД от  акционерное                                 горного
10.09.99 г. общество "ГМП                               отвода
Пустынное"
27  Серия ГКИ   Акционерное      Продлить срок действия
N 10108 от  общество         лицензии на 25 лет

97 ж. 08.12       қоғамы                    мерзімін жиырма
бес жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
28  Серия МГ N 297    "Алтиес Энерджи           Лицензия күшінің
96 ж. 27.03       Интернэшнл Б.В."          мерзімін екі
компаниясы                жылға ұзарту
---------------------------------------------------------------------------
29  Серия МГ N 16     "Ақтас" ашық акционерлік                    Тау
94 ж. 30.11       қоғамы                                      бөлігін
өзгерту
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 18 қыркүйектегі
N 1408 қаулысына
2-қосымша
Кері қайтарып алынатын жер қойнауын пайдалану құқығына лицензиялардың
тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
р/н!  Лицензия  !  Жер қойнауын   !  Лицензияның атауы, жер  ! Ескертпелер
N ! (сериясы,  !  пайдаланушы    !    қойнауын пайдалану    !
!  нөмірі,   !                 !объектілерінің орналасқан !
! берілген   !                 ! жері (лицензия берілген  !
!   күні)    !                 !сәттегі жай-күйі бойынша) !
---------------------------------------------------------------------------
1.   МГ N 964    "Жәнібек-Тархан"  Маңғыстау облысының        Ең төменгі
97 ж. 19.03  өндірістік-       Түпқараған ауданындағы     жұмыс бағдар.
коммерциялық      Төбетжік кен орнындағы     ламасы орын.
фирмасы           XXXIV-9-D (ішінара), -Е    далмай отыр
(ішінара) блоктарының
аумағында орналасқан
көмірсутек шикізатын
барлау
---------------------------------------------------------------------------
2.   МГ N 965    "Жәнібек-Тархан"  Маңғыстау облысының        Ең төменгі
97 ж. 19.03  өндірістік-       Түпқараған ауданындағы     жұмыс бағдар.
коммерциялық      Жангүрші кен орнындағы     ламасы орын.
фирмасы           XXXIV-9-D (ішінара),       далмай отыр
XXXV-10-A (ішінара)
блоктарының аумағында
орналасқан көмірсутек
шикізатын барлау
---------------------------------------------------------------------------
3.  МГ N 998     "Қуат" холдинг    Ертістің Павлодар          Жер қойнауын
97 ж. 04.12  компаниясы        өңіріндегі "Кереку"        пайдалану
келісімшарт аумағындағы    жөніндегі
X-61-A (ішінара), В        операцияларды
(ішінара), С (ішінара),    жүргізуге
D, Е, F; XI-61-A           арналған
(ішінара), В (ішінара),    келісімшарт
С (ішінара) блоктарының    құзыретті
шегінде көмірсутек         органның
шикізатын барлау және      қарауына
өндіру                     белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
4.  МГ N 250 Д   "Орталық Азия     Жезқазған облысы Жезді     Келісімшартты

08.12.97 г. "Феррохром"
28  Серия МГ N  Компания         Продлить срок разведки на
297 от      "Алтиес Энерджи  два года
27.03.96 г. Интернэшнл Б.В."
29  Серия МГ    Открытое                                    Изменение
N 16 от     акционерное                                 горного
30.11.94 г. общество                                    отвода
"Актас"
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 сентября 2000 года N 1408
Перечень отзываемых лицензий
на право недропользования
__________________________________________________________________________
N ! Лицензия  !Недропользователь!  Наименование лицензии,  ! Примечания
п/п!(серия, N, !                 ! местонахождение объектов !
!дата выда- !                 !   недропользования (по   !
!   чи)     !                 !состоянию на момент выдачи!
!           !                 !         лицензии)        !
--------------------------------------------------------------------------
1  МГ N 964 от  Производственно- Разведка углеводородного    Не выполняется
19.03.97 г.  коммерческая     сырья на месторождении      минимальная
фирма "Жанибек-  Тюбеджик, расположенном на  программа
Тархан"          территории блоков ХХХIV-9-D работ
(частично), -Е (частично) в
Тубкараганском районе
Мангистауской области
2  МГ N 965 от  Производственно- Разведка углеводородного    Не выполняется
19.03.97 г.  коммерческая     сырья на месторождении      минимальная
фирма "Жанибек-  Жангуршик, расположенном на  программа
Тархан"          территории блоков ХХХIV-9-D  работ
(частично), 35-10-А (частично)
в Тубкараганском районе
Мангистауской области
3  МГ N 998 от  Холдинг          Разведка и добыча           Не представлен
04.12.97 г.  компания "Куат"  углеводородного сырья на   в установленный
Контрактной территории      срок на
"Кереку" в пределах блоков  рассмотрение в
Х-61-А (частично), В        компетентный
(частично), С (частично),   орган контракт
D, Е, F; ХI-61-А (частично), на проведение
В (частично), С (частично)   операций по
в Павлодарском Прииртышье    недропользо-
ванию
4  МГ N 250Д от Товарищество с   Геологическое изучение     Расторгнут

97 ж. 01.01  Мұнайы" жауап.    ауданының аумағындағы      жер қойнауын
кершілігі         ХХVI-37, 38 және XXVII-    пайдаланушы.
шектеулі          37, 38, 39-блоктары        ның бір жақты
серіктестігі      шегіндегі алаңдарды        тәртіппен
геологиялық зерттеу        тоқтатуы
---------------------------------------------------------------------------
5.  ГКИ N 1518   "Болашақ Мұнай"   Маңғыстау облысының        Жер қойнауын
98 ж. 05.10  жауапкершілігі    Қарақиян және Түпқараған   пайдалану
шектеулі          аудандарындағы блоктарда   жөніндегі
серіктестігі      көмірсутек шикізатын       операцияларды
барлау және өндіру         жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
6.
(6,7-жолдар алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.10.19. N 1571
қаулысымен.
P001571_
)
---------------------------------------------------------------------------
7.
---------------------------------------------------------------------------
8.  АИ N 1550    "Әлішер"          Ақтөбе облысының           Құзыретті
99 ж. 30.04  жауапкершілігі    Байғанин ауданындағы       органмен
шектеулі          Қаратөбе-тұз үсті кен      келісімшарт
серіктестігі      орнында көмірсутек         жасалған жоқ
шикізатын барлау
және өндіру
---------------------------------------------------------------------------
9.  МГ N 999     "Қазақстан Әл-    Қызылорда облысының        Лицензия
97 ж. 04.12  Тәджір мұнай      Блиновское мұнай кен       шарттарының
компаниясы"       орнындағы ХХХIII-39-С      бұзылуы
акционерлік       блогының шегінде
қоғамы            көмірсутек шикізатын
барлау
---------------------------------------------------------------------------
10. МГ N 1222    "Жолдас" көп      Семей облысының Көкпекті   Жер қойнауын
96 ж. 01.10  салалы өндіріс.   ауданындағы Шігелек        пайдалану
тік кооперативі   өзені бассейнінің алтыны   жөніндегі
бар құмдарын барлау        операцияларды
жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
11. МГ N 1224    "Тасқора"         Семей облысының Абай       Жер қойнауын
96 ж. 27.09  жауапкершілігі    ауданындағы Среда-Оңтүс.   пайдалану
шектеулі          тік-Батыс Майбұлақ         жөніндегі
серіктестігі      учаскесінде алтынды        операцияларды
барлау                     жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
12. МГ N 1218 Д  "Геомайнинг"      Қарағанды, Павлодар және   Келісімшартты
97 ж. 04.12  жауапкершілігі    Шығыс-Қазақстан облыстар.  жер қойнауын
шектеулі          ындағы Дегелең аумағында   пайдаланушы.
серіктестігі      алтынды, күмісті, мысты,   ның бір жақты
қалайыны, қорғасынды,      тәртіппен
молибденді және вольфрам.  тоқтатуы
ды барлау
---------------------------------------------------------------------------
13. МГ N 1225    "Геомайнинг"      Шығыс-Қазақстан облысын.   Келісімшартты
97 ж. 04.12  жауапкершілігі    дағы Қалмақемел учаске.    жер қойнауын
шектеулі          сінің аумағында алтынды    пайдаланушы.
серіктестігі      барлау                     ның бір жақты
тәртіппен
тоқтатуы
---------------------------------------------------------------------------
14. МГ N 1318    "Геомайнинг"      Қарағанды облысындағы      Келісімшартты
97 ж. 04.12  жауапкершілігі    Тоқырау учаскесінің        жер қойнауын
шектеулі          аумағында асыл, түрлі-     пайдаланушы.
серіктестігі      түсті және сирек метал.    ның бір жақты
дарды барлау               тәртіппен
тоқтатуы
---------------------------------------------------------------------------

01.01.97 г.  ограниченной     площади в пределах         контракт
ответственностью Блоков ХХVI-37, 38 и    недропользователем
"Центрально-     ХХVII-37, 38, 39 на        в одностороннем
азиатская        территории Жездинского     порядке
Нефть"           района Жезканганской
области
5  ГКИ N 1518   Товарищество с   Разведка и добыча         Не представлен в
от           ограниченной     углеводородного            установленный
05.10.98 г.  ответственностью сырья на блоках в          срок на
"Болашак Мунай"  Каракиянском и Тупка-      рассмотрение в
раганском районах       компетентный орган
Мангистауской области      контракт на
проведение
операций по
недропользованию
6 (строки 6 и 7 исключены - постановлением Правительства РК от 19 октября
2000 г. N 1571
P001571_
)
8  АИ N 1550    Товарищество с   Разведка и добыча          Не заключен
от           ограниченной     углеводородного            контракт с
30.04.99 г.  ответственностью сырья на месторождении     компетентным
"Алишер"         Каратюбе-надсолевой        органом
в Байганинском районе
Актюбинской области
9  МГ N 999 от  Акционерное      Разведка                   Нарушение
04.12.97 г.  общество         углеводородного            лицензионных
"Нефтяная        сырья на нефтяном          условий
компания         месторождении Блиновское
Казахстан        в пределах блока ХХХIII-
Аль-Таджир"      39-С в Кызылординской
области
10 МГ N 1222 от Многоотраслевой  Разведка золотоносных      Не представлен
01.10.96 г.  производственный россыпей бассейна реки     в установленный
кооператив       Чигилек в Кокпектинском    срок на
"Жолдас"         районе Семипалатинской     рассмотрение в
области                    компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользо-
ванию
11 МГ N 1224 от Товарищество с   Разведка на золото участка Не представлен
27.09.96 г.  ограниченной     Среда-Юго-Западный         в установленный
ответственностью Майбулак в Абайском районе срок на
"Таскора"        Семипалатинской области    рассмотрение в
компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользо-
ванию
12 МГ N 1218Д   Товарищество с   Разведка золота, серебра,  Расторгнут
от           ограниченной     меди, олова, свинца,       контракт
04.12.97 г.  ответственностью молибдена и вольфрама на   недропользова-
"Геомайнинг"     территории Дегелен в       телем в
Карагандинской, Павлодарс- одностороннем
кой и Восточно-Казахстан-  порядке
ской областях
13 МГ N 1225Д   Товарищество с   Разведка золота на         Расторгнут
от           ограниченной     территории                 контракт
04.12.97 г.  ответственностью Калмакэмельского участка   недропользова-
"Геомайнинг"     в Восточно-Казахстанской   телем в
области                    одностороннем
порядке
14 МГ N 1318    Товарищество с   Разведка благородных,      Расторгнут
от           ограниченной     цветных и редких металлов  контракт
04.12.97 г.  ответственностью на территории Токырауского недропользова-
"Геомайнинг"     участка в Карагандинской   телем в
области                    одностороннем
порядке

15. МГ N 830     "Қуат"            Қызылорда облысының Шиелі  Жер қойнауын
96 ж. 25.09  жауапкершілігі    ауданындағы Шеңгелді-      пайдалану
шектеулі          Құдық талька кен орнын     жөніндегі
серіктестігі      барлау                     операцияларды
жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
16. МГ N 1268 Д  "Хиллкрест        Алматы облысының           Жер қойнауын
97 ж. 04.12  Ресоурсес НЛ"     аумағында алтын, күміс,    пайдалану
компаниясы        платина тобына жататын     жөніндегі
металдар, сирек және       операцияларды
түрлі-түсті металдарды     жүргізуге
барлау                     арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
17. МГ N 1269 Д  "Хиллкрест        Алматы облысының           Жер қойнауын
97 ж. 04.12  Ресоурсес НЛ"     аумағында алтын, күміс,    пайдалану
компаниясы        платина тобына жататын     жөніндегі
металдар, сирек және       операцияларды
түрлі-түсті металдарды     жүргізуге
барлау                     арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
18. МГ N 1320    "Әлует" жабық     Ақмола облысының           Құзыретті
97 ж. 30.10  үлгідегі          Ерейментау ауданындағы     органмен
акционерлік       Заячья титан-цирконды      келісімшарт
қоғамы            құмдар шашырандыларын      жасалған жоқ
барлау
---------------------------------------------------------------------------
19. МГ N 1233 Д  "Геокен ғылыми-   Алматы облысындағы         Жер қойнауын
97 ж. 08.12  өндірістік орта.  Тентек өзенінің бассей.    пайдалану
лығы" жауапкер.   нінде ұсақ қиыршық алтын.  жөніндегі
шілігі шектеулі   ды барлау                  операцияларды
серіктестігі                                 жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
20. МГ N 1340    "Алаш" жабық      Қарағанды облысының        Жер қойнауын
97 ж. 06.08  үлгідегі          Жаңарқа ауданындағы        пайдалану
акционерлік       Жалын кен орнында көмір    жөніндегі
қоғамы            өндіру                     операцияларды
жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------

15. МГ N 830    Товарищество с   Разведка месторождения     Не представлен
от 25.09.   ограниченной     талька Шенгельды-Кудук в   в установлен-
1996г.      ответственностью Шиелийском районе Кзыл-    ный срок на
"КУАТ"           ординской области          рассмотрение в
компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
16. МГ N        Компания         Разведка на золото,        Не представлен
1268Д от    "Хиллкрест       серебро, металлы платино-  в установлен-
4.12.97г.   Ресоурсес НЛ"    вой группы, редкие и       ный срок на
цветные металлы территории рассмотрение в
в Алматинской области      компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
17. МГ N        Компания         Разведка на золото,        Не представлен
1269Д от    "Хиллкрест       серебро, металлы платино-  в установлен-
4.12.97г.   Ресоурсес НЛ"    вой группы, редкие и       ный срок на
цветные металлы территории рассмотрение в
в Алматинской области      компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
18. МГ N        Акционерное      Разведка титан-циркониевых Не заключен
1320 от     общество         песков россыпи Заячья в    контракт с
30.10.97г.  закрытого        Ерментауском районе        компетентным
типа "Элует"     Акмолинской области        органом
19. МГ N        Товарищество     Разведка на россыпное      Не представлен
1233Д от    с ограниченной   золото бассейна р.Тентек   в установленный
8.12.97г.   ответственностью в Алматинской области      срок на
"Научно-                                    рассмотрение в
производственный                            компетентный
центр Геокен"                               орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
20. МГ N        Акционерное      Добыча угля                Не представлен
1340 от     общество         месторождения Жалын        в установленный
06.08.97г.  закрытого типа   в Жана-Аркинском           срок на
"Алаш"           районе Карагандинской      рассмотрение в
области                    компетентный
орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию

21. ГКИ N 169 Д  "РЕН"             Жамбыл облысының Шу        Жер қойнауын
98 ж. 15.06  жауапкершілігі    ауданындағы Родниковое     пайдалану
шектеулі          кен орнында полиметалл     жөніндегі
серіктестігі      кендерін барлау және       операцияларды
өндіру                     жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
22. ГКИ N 827 Д  "Болат" жабық     Алматы облысының Ұйғыр     Жер қойнауын
98 ж. 23.09  үлгідегі          ауданындағы Кетмень        пайдалану
акционерлік       өзенінің бойында ұсақ      жөніндегі
қоғамы            қиыршық алтынды өндіру     операцияларды
жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
23. МГ N 496     "Оазис" кіші      Талдықорған облысының      Лицензия
95 ж. 12.10  кәсіпорны         Қаратал ауданындағы        шарттарының
Кіші Ұялыкөл кен орнында   бұзылуы
көлдің жемдік тұздарын
әзірлеу
---------------------------------------------------------------------------
24. АИ N 1544    "Үш-бұлақ"        Шығыс-Қазақстан            Жер қойнауын
99 ж. 04.03  жауапкершілігі    облысының Катон-Қарағай    пайдалану
шектеулі          ауданындағы Черемошинский  жөніндегі
серіктестігі      учаскесінде тас көмірді    операцияларды
барлау                     жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
25. ГКИ N 377 Д  "Вольфрам Минерал Жезқазған облысының        Жер қойнауын
98 ж. 05.06  Компани"          Ағадыр ауданындағы         пайдалану
жауапкершілігі    Қараоба кен орнында        жөніндегі
шектеулі          сирек металл кендерін      операцияларды
серіктестігі      әзірлеу                    жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
26. ГКИ N 1520   "Қарағанды Голд"  Қарағанды                  Жер қойнауын
98 ж. 30.09  жауапкершілігі    облысының Жаңарқа          пайдалану
шектеулі          ауданындағы Айнабұлақ      жөніндегі
серіктестігі      алаңында алтынды           операцияларды
барлау                     жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
27. ГКИ N 1521   "Қарағанды Голд"  Қарағанды                  Жер қойнауын

21. ГКИ N       Товарищество     Разведка и добыча          Не представлен
169Д от     с ограниченной   полиметаллических          в установленный
15.06.98г.  ответствен-      руд на месторождении       срок на
ностью "РЕН"     Родниковое в Шуском        рассмотрение в
районе Жамбылской          компетентный
области                    орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
22. ГКИ N       Акционерное      Добыча россыпного          Не представлен
827Д от     общество         золота в долине реки       в установленный
23.09.88г.  закрытого        Кетмень в Уйгурском        срок на
типа "Булат"     районе Алматинской         рассмотрение в
области                    компетентный
орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
23. МГ N        Малое            Разработка озерной         Нарушение
496 от      предприятие      кормовой соли              лицензионных
12.10.95г.  "Оазис"          месторождения Малый        условий
Уялыколь в Каратальском
районе Талдыкорганской
области
24. АИ N        Товарищество     Разведка каменного         Не представлен
1544 от     с ограниченной   угля на участке            в установленный
04.03.99г.  ответствен-      Черемошинский в Катон-     срок на
ностью           Карагайском районе         рассмотрение в
"Уш-Булак"       Восточно-Казахстанской     компетентный
области                    орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
25. ГКИ N       Товарищество     Разработка                 Не представлен
377Д от     с ограниченной   редкометалльных руд        в установленный
05.06.98г.  ответствен-      месторождения Караоба      срок на
ностью           в Агадырском районе        рассмотрение в
"Вольфрам        Жезказганской области      компетентный
Минерал Компани"                            орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
26. ГКИ N       Товарищество с   Разведка золота на         Не представлен
1520 от     ограниченной     Айнабулакской              в установленный
30.09.98г.  ответствен-      площади в                  срок на
ностью           Жанааркинском районе       рассмотрение в
"Караганда       Карагандинской             компетентный
Голд"            области                    орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
27. ГКИ N       Товарищество с   Разведка золота на         Не представлен
1521 от     ограниченной     Бугутинской площади в      в установленный

98 ж. 30.09  жауапкершілігі    облысының Ульянов          пайдалану
шектеулі          ауданындағы Бұғұты         жөніндегі
серіктестігі      алаңында алтынды           операцияларды
барлау                     жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
28. МГ N 10137   "Мақсат"          "Мақсат" АҚ орналасқан     Жер қойнауын
97 ж. 20.10  акционерлік       учаскеде жерасты суларын   пайдалану
қоғамы            барлау                     жөніндегі
операцияларды
жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
29. МГ N 10180   "Тұлпар" ашық     Жамбыл облысының Тараз     Жер қойнауын
97 ж. 08.12  акционерлік       қаласындағы Талас-Ассы     пайдалану
қоғамы            кен орнының (оңтүстік      жөніндегі
бөлігі) NN 1-Д-93, 24-Д,   операцияларды
2226, 3315 ұңғымаларының   жүргізуге
учаскелерінде жерасты      арналған
суларын өндіру             келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
30. ГКИ N 10181  "Батыстрансгаз"   Ақтөбе облысының Айтеке    Жер қойнауын
97 ж. 08.12  акционерлік       би ауданындағы Красноок.   пайдалану
қоғамының         тябрьск ЛПУ (ГКС-14) су    жөніндегі
"Ақтөбетрансгаз"  қорғаны учаскесінде        операцияларды
жабық үлгідегі    жерасты суларын барлау     жүргізуге
еншілес                                      арналған
акционерлік                                  келісімшарт
қоғамы                                       құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
31. ГКИ N 10232  Қостанай          Қостанай облысындағы       Жер қойнауын
98 ж. 19.02  көпсалалы         Приречной кен орнының      пайдалану
коммуналдық       NN 8, 9, 10 ұңғымалары     жөніндегі
шаруашылық        учаскелерінде жерасты      операцияларды
кәсіпорны         суларын өндіру             жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
32. ГКИ N 10231  "Қостанайгидро.   Қостанай облысындағы       Жер қойнауын
98 ж. 19.02  геология" ашық    Приречной кен орнының      пайдалану
үлгідегі          NN 4, 5, 6 ұңғымалары      жөніндегі
акционерлік       учаскелерінде жерасты      операцияларды
қоғамы            суларын өндіру             жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------

30.09.98г.  ответствен-      Ульяновском районе         срок на
ностью           Карагандинской области     рассмотрение в
"Караганда                                  компетентный
Голд"                                       орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
28. МГ N        Акционерное      Разведка подземных         Не представлен
10137 от    общество         вод на участке             в установленный
20.10.97г.  "Максат"         расположения АО            срок на
"Максат"                   рассмотрение в
компетентный
орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
29. ГКИ N       Открытое         Добыча подземных вод       Не представлен
10180 от    акционерное      на участках скважин        в установленный
08.12.97г.  общество         NN 1-Д-93, 24-Д, 2226,     срок на
"Тулпар"         3315 Талас-Ассинского      рассмотрение в
месторождения (южная       компетентный
часть) в г.Тараз           орган
Жамбылской области         контракт на
проведение
операций по
недропользова-
нию
30. ГКИ N       Дочернее         Разведка подземных         Не представлен
10181 от    акционерное      вод на участке водозабора  в установленный
8.12.97г.   общество         Краснооктябрьского ЛПУ     срок на
закрытого        (ГКС-14) в Айтекебийском   рассмотрение в
типа             районе Актюбинской         компетентный
"Актобе-         области                    орган
трансгаз"                                   контракт на
акционерного                                проведение
общества                                    операций по
"Батыстрансгаз"                             недрополь-
зованию
31. ГКИ N       Костанайское     Добыча подземных вод       Не представлен
10232 от    многоотраслевое  на участке скважин         в установленный
19.02.98г.  предприятие      NN 8, 9, 10 Приречного     срок на
коммунального    месторождения в            рассмотрение в
хозяйства        Костанайской области       компетентный
орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
32. ГКИ N       Акционерное      Добыча подземных вод       Не представлен
10231 от    общество         на участке скважин         в установленный
19.02.98г.  открытого типа   NN 4, 5, 6 Приречного      срок на
"Кустанайгидро-  месторождения в            рассмотрение в
геология"        Костанайской области       компетентный
орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию

33. ГКИ N 10203  "Шымкентқара.     Оңтүстік-Қазақстан         Жер қойнауын
98 ж. 19.02  көл" ашық         облысындағы Бадам-Сайрам   пайдалану
акционерлік       кен орнының NN 198-Д,      жөніндегі
қоғамы            199-Д ұңғымалары           операцияларды
учаскелерінде жерасты      жүргізуге
суларын өндіру             арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
34. ГКИ N 10092  "Талдықорған.     Алматы облысының           Жер қойнауын
98 ж. 08.12  отын"             Талдықорған ауданындағы    пайдалану
акционерлік       N 1 ұңғыма учаскесінде     жөніндегі
қоғамы            жерасты суларын барлау     операцияларды
жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
35. ГКИ N 10170  "Қазсельтехника"  Қостанай облысының         Жер қойнауын
97 ж. 08.12  ашық үлгідегі     Қостанай ауданындағы       пайдалану
акционерлік       Мичурино п. Қостанай       жөніндегі
қоғамы            кен орнының N 1 ұңғыма     операцияларды
учаскесінде жерасты        жүргізуге
суларын өндіру             арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
36. ГКИ N 10240  "Затобольск       Қостанай облысындағы       Жер қойнауын
98 ж. 19.02  арнайы машиналар  NN 1, 2 ұңғымалар          пайдалану
зауыты" ашық      учаскелерінде жерасты      жөніндегі
үлгідегі          суларын барлау             операцияларды
акционерлік                                  жүргізуге
қоғамы                                       арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
37. ГКИ N 10241  "Жетіқара         Қостанай облысындағы       Жер қойнауын
98 ж. 19.02  жолаушылар        Милютинск учаскесінің      пайдалану
автокөлігі        N 75 ұңғыма учаскесінде    жөніндегі
кәсіпорны"        жерасты суларын барлау     операцияларды
ашық үлгідегі                                жүргізуге
акционерлік                                  арналған
қоғамы                                       келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
38. ГКИ N 10093  "Бунашам ЛТД"     Шығыс-Қазақстан облысының  Жер қойнауын
97 ж. 08.12  коммерциялық      Абай ауданындағы Жанан     пайдалану
өндірістік-       алтын кен орнындағы NN     жөніндегі
өңдеуші           4-н, 7 ұңғымалар           операцияларды
құрылыс           учаскелерінде жерасты      жүргізуге
фирмасы           суларын барлау             арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------

33. ГКИ N       Открытое         Добыча подземных вод       Не представлен
10203 от    акционерное      на участке скважин         в установленный
19.02.98г.  общество         NN 198-Д, 199-Д Бадам-     срок на
"Шымкент-        Сайрамского месторожде-    рассмотрение в
каракуль"        ния в Южно-                компетентный
Казахстанской области      орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
34. ГКИ N       Акционерное      Разведка подземных вод     Не представлен
10092 от    общество         на участке скважины N 1    в установленный
8.12.97г.   "Талдыкор-       в Талдыкорганском          срок на
ганотын"         районе Алматинской         рассмотрение в
области                    компетентный
орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
35. ГКИ N       Акционерное      Добыча подземных вод       Не представлен
10170 от    общество         Кустанайского              в установленный
8.12.97г.   открытого типа   месторождения на           срок на
"Казсельтехника" участке скважины N 1       рассмотрение в
в п.Мичурино Костанайского компетентный
района Костанайской        орган
области                    контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
36. ГКИ N       Акционерное      Разведка подземных вод     Не представлен
10240 от    общество         на участках скважин NN     в установленный
19.02.98г.  открытого типа   1, 2 в Костанайской        срок на
"Затобольский    области                    рассмотрение в
завод спецмашин"                            компетентный
орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
37. ГКИ N       Акционерное      Разведка подземных вод     Не представлен
10241 от    общество         на участке скважины N 75   в установленный
19.02.98г.  открытого типа   Милютинского участка       срок на
"Житикаринское   подземных вод в            рассмотрение в
пассажирское     Костанайской области       компетентный
автотранспортное                            орган
предприятие"                                контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
38. ГКИ N       Строительная     Разведка подземных вод     Не представлен
10093 от    производственно- на участке скважин NN      в установленный
8.12.97г.   перерабатывающая 4-н, 7 золоторудного       срок на
коммерческая     месторождения Жанан в      рассмотрение в
фирма            Абайском районе            компетентный
"Бунашам-ЛТД"    Восточно-Казахстанской     орган
области                    контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию

39. ГКИ N 10251  "Ертіс"           Павлодар қаласының         Жер қойнауын
98 ж. 19.02  акционерлік       Солтүстік өндіріс          пайдалану
қоғамы            алаңындағы N 231-92        жөніндегі
ұңғыма учаскелерінде       операцияларды
жерасты суларын өндіру     жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
40. ГКИ N 10094  "Берік-Тас"       Алматы облысының           Жер қойнауын
97 ж. 08.12  жауапкершілігі    Талдықорған ауданындағы    пайдалану
шектеулі          N 5 Д ұңғыма учаскесінде   жөніндегі
серіктестігі      жерасты суларын барлау     операцияларды
жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
т
апсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
41. ГКИ N 10096  "ДОСС-Бизнес"     Алматы облысының           Жер қойнауын
97 ж. 08.12  корпорациясы"     Талдықорған ауданындағы    пайдалану
жауапкершілігі    NN 159, 160а ұңғымалар     жөніндегі
шектеулі          учаскелерінде жерасты      операцияларды
серіктестігі      суларын барлау             жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
42. ГКИ N 10097  "ДОСС-Бизнес"     Алматы облысының           Жер қойнауын
97 ж. 08.12  корпорациясы"     Талдықорған ауданындағы    пайдалану
жауапкершілігі    N 152 ұңғыма учаскесінде   жөніндегі
шектеулі          жерасты суларын барлау     операцияларды
серіктестігі                                 жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
43. ГКИ N 10095  "ЦМДС Промстрой.  Алматы облысының           Жер қойнауын
97 ж. 08.12  сервис"           Талдықорған ауданындағы    пайдалану
жауапкершілігі    N 148 ұңғыма учаскесінде   жөніндегі
шектеулі          жерасты суларын барлау     операцияларды
серіктестігі                                 жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
44. МГ N 10186   Шаруашылық        Алматы қаласының Алматы    Жер қойнауын
97 ж. 29.08  жүргізу құқығын.  кен орнындағы NN 766,      пайдалану
дағы "Алматы      775 ұңғымалар              жөніндегі
тұрмыстық қатты   учаскелерінде жерасты      операцияларды
қалдықтарды       суларын өндіру             жүргізуге
механикаланды.                               арналған
рылған өңдеу                                 келісімшарт
зауыты"                                      құзыретті
мемлекеттік                                  органның
коммуналдық                                  қарауына
кәсіпорны                                    белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------

39. ГКИ N       Акционерное      Добыча подземных вод       Не представлен
10251 от    общество         на участке скважины N      в установленный
19.02.98г.  "Иртыш"          231-92 в Северной          срок на
промзоне г.Павлодара       рассмотрение в
компетентный
орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
40. ГКИ N       Товарищество     Разведка подземных вод     Не представлен
10094 от    с ограниченной   на участке скважины N 5Д   в установленный
8.12.97г.   ответствен-      в Талдыкорганском районе   срок на
ностью           Алматинской области        рассмотрение в
"Берик-Тас"                                 компетентный
орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
41. ГКИ N       Товарищество     Разведка подземных вод     Не представлен
10096 от    с ограниченной   на участке скважин NN      в установленный
8.12.97г.   ответствен-      159, 160а в                срок на
ностью           Талдыкорганском районе     рассмотрение в
"Корпорация      Алматинской области        компетентный
"ДОСС-Бизнес"                               орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
42. ГКИ N       Товарищество     Разведка подземных вод     Не представлен
10097 от    с ограниченной   на участке скважины N      в установленный
8.12.97г.   ответствен-      152 в                      срок на
ностью           Талдыкорганском районе     рассмотрение в
"Корпорация      Алматинской области        компетентный
"ДОСС-Бизнес"                               орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
43. ГКИ N       Товарищество     Разведка подземных вод     Не представлен
10095 от    с ограниченной   на участке скважины N      в установленный
8.12.97г.   ответствен-      148 в                      срок на
ностью           Талдыкорганском районе     рассмотрение в
ЦМДС             Алматинской области        компетентный
"Промстройсервис"                            орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
44. МГ N        Государственное  Добыча подземных вод       Не представлен
10186 от    коммунальное     на участке скважин NN      в установленный
29.08.97г.  предприятие на   766, 775 Алматинского      срок на
праве            месторождения в            рассмотрение в
хозяйственного   г.Алматы                   компетентный
ведения                                     орган
"Алматинский завод                          контракт на
механизированной                            проведение
переработки                                 операций по
твердых бытовых                             недрополь-
отходов"                                    зованию

45. МГ N 10082   "Құс" ашық        Ақтөбе облысының           Жер қойнауын
97 ж. 13.06  үлгідегі          Ақтөбе ауданындағы "Құс    пайдалану
акционерлік       фабрикасы" су қорғаны      жөніндегі
қоғамы            учаскесінде жерасты        операцияларды
суларын барлау             жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
46. ГКИ N 10088  Ескелді атындағы  Алматы облысының           Жер қойнауын
97 ж. 08.12  өндірістік        Талдықорған ауданындағы    пайдалану
кооператив        Талдықорған кен орнының    жөніндегі
NN 3, 7, 9, 1370           операцияларды
ұңғымалар учаскелерінде    жүргізуге
жерасты суларын өндіру     арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
47. ГКИ N 10258  "Ақ қауырсын"     Қостанай облысының         Жер қойнауын
98 ж. 19.02  құс шаруашылығы   Веринский кен орнындағы    пайдалану
компаниясының     су қорғаны учаскесінде     жөніндегі
"Комсомольская    жерасты суларын барлау     операцияларды
құс фабрикасы"                               жүргізуге
Қостанай агро.                               арналған
өнеркәсіптік                                 келісімшарт
фирмасы" ашық                                құзыретті
үлгідегі                                     органның
акционерлік                                  қарауына
қоғамы                                       белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
48. ГКИ N 10258  "Жер-Ана"         Қызылорда қаласының        Жер қойнауын
98 ж. 19.02  өндірістік        Геологтар поселкесі        пайдалану
кооперативі       ауданындағы N 42 Д         жөніндегі
ұңғыма учаскесінде         операцияларды
минералды жерасты          жүргізуге
суларын барлау             арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
49. ГКИ N 10164  "Павлодар мұнай   Павлодар қаласының         Жер қойнауын
97 ж. 08.12  өңдеу зауыты"     Солтүстік өндіріс          пайдалану
акционерлік       алаңындағы NN 1, 2         жөніндегі
қоғамы            ұңғымалар учаскелерінде    операцияларды
жерасты суларын барлау     жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------

45. МГ N        Акционерное      Разведка подземных вод     Не представлен
10082 от    общество         на участке водозабора      в установленный
13.06.97г.  открытого типа   "Птицефабрика" в           срок на
"Кус"            Актюбинском районе         рассмотрение в
Актюбинской области        компетентный
орган
контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
46. ГКИ N       Производ-        Добыча подземных вод       Не представлен
10088 от    ственный         на участках скважин        в установленный
8.12.97г.   кооператив       NN 3, 7, 9, 1370 Талды-    срок на
им.Ескельды      Курганского                рассмотрение в
месторождения в            компетентный
Талдыкорганском районе     орган
Алматинской области        контракт на
проведение
операций по
недропользова-
нию
47. ГКИ         Акционерное об-  Разведка подземных вод на  Не представлен
N 10239 от  щество открыто-  участках водозаборов       в установленный
19.02.98 г. го типа "Пти-    Веринского месторождения   срок на рас-
цефабрика        в Костанайской области     смотрение в
Комсомольская"                              компетентный
Костанайской                                орган контракт
агропромышленной                            на проведение
фирмы по птице-                             операций по
водству компании                            недропользова-
"Ак каурсын"                                нию
48. ГКИ         Производствен-   Разведка минеральных       Не представлен
N 10258 от  ный кооператив   подземных вод на участке   в установленный
19.02.98 г. "Жер-Ана"        скважины N 42Д в районе    срок на рас-
поселка Геологов           смотрение в
г. Кызыл-Орды              компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
49. ГКИ         Акционерное      Разведка подземных вод     Не представлен
N 10164 от  общество "Пав-   на участке скважин NN 1,   в установлен-
08.12.97 г. лодарский неф-   2 в Северной промзоне      ный срок на
теперерабатыва-  г. Павлодара               рассмотрение в
ющий завод"                                 компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию

50. ГКИ N 10125  "Алтай геологы"   Шығыс-Қазақстан облысының  Жер қойнауын
97 ж. 08.12  акционерлік       Глубоковское ауданындағы   пайдалану
қоғамы            "Алтай геологы" су         жөніндегі
қорғаны учаскесінде        операцияларды
жерасты суларын барлау     жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
51. ГКИ N 10146  "Покорное"        Қарағанды облысының        Жер қойнауын
97 ж. 08.12  акционерлік       Тельман ауданындағы        пайдалану
қоғамы            Покорный учаскесінде       жөніндегі
жерасты суларын өндіру     операцияларды
жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
52. ГКИ N 10285  "Шымкент          Оңтүстік-Қазақстан         Жер қойнауын
98 ж. 15.06  механикалық       облысындағы Бадам-Сайрам   пайдалану
зауыты" ашық      кен орнының N 680 ұңғыма   жөніндегі
акционерлік       учаскесінде жерасты        операцияларды
қоғамы            суларын өндіру             жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
53.  АИ N 10392  "Ориент ЛТД"      Батыс-Қазақстан            Жер қойнауын
99 ж. 21.07  жауапкершілігі    облысының Семей қаласын.   пайдалану
шектеулі          дағы көмірсутегі аралас.   жөніндегі
серіктестігі      қан жерасты суларын        операцияларды
айырып-өндіру              жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
54.  АИ N 10316  "Шымкентпром.     Оңтүстік-Қазақстан         Жер қойнауын
99 ж. 10.09  строй"            облысындағы Бадам-Сайрам   пайдалану
акционерлік       кен орнының NN 1, 2        жөніндегі
компаниясы"       ұңғымалары учаскелерінде   операцияларды
жабық үлгідегі    жерасты суларын өндіру     жүргізуге
акционерлік                                  арналған
қоғамы                                       келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
55. ГКИ N 10253  "Құмкөл-ЛУКойл"   Қарағанды облысындағы      Жер қойнауын
98 ж. 15.06  жабық             Қызылқұм кен орнында       пайдалану
акционерлік       жерасты суларын өндіру     жөніндегі
қоғамы                                       операцияларды
жүргізуге
арналған
келісімшарт
құзыретті
органның
қарауына
белгіленген
мерзімде
тапсырылған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 18 қыркүйектегі
N 1408 қаулысына
3-қосымша
Күші жойылды деп танылған жер қойнауын пайдалану құқығына лицензиялардың
тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
р/н!  Лицензия  !  Жер қойнауын   !  Лицензияның атауы, жер  ! Ескертпелер
N ! (сериясы,  !  пайдаланушы    !    қойнауын пайдалану    !
!  нөмірі,   !                 !объектілерінің орналасқан !
! берілген   !                 ! жері (лицензия берілген  !
!   күні)    !                 !сәттегі жай-күйі бойынша) !
---------------------------------------------------------------------------

50. ГКИ         Акционерное      Разведка подземных вод на  Не представлен
N 10125 от  общество         участке водозабора         в установленный
08.12.97 г. "Алтайский       "Алтайский геолог" в       срок на рас-
геолог"          Глубоковском районе        смотрение в
Восточно-Казахстанской     компетентный
области                    орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
51. ГКИ         Акционерное      Добыча подземных вод на    Не представлен
N 10146 от  общество         Покорненском участке в     в установленный
08.12.97 г. "Покорное"       Тельманском районе         срок на рас-
Карагандинской области     смотрение в
компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
52. ГКИ         Открытое акцио-  Добыча подземных вод на    Не представлен
N 10285 от  нерное общество  участке скважины N 680     в установленный
15.06.98 г. "Шимкентский     Бадам-Сайрамского          срок на рас-
механический     месторождения в Южно-      смотрение в
завод"           Казахстанской области      компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
53. АИ          Товарищество с   Добыча-извлечение Эмуль-   Не представлен
N 10392 от  ограниченной     гированных углеводородами  в установленный
21.07.99 г. ответственностью подземных вод в г.         срок на рас-
"Ориент ЛТД"     Семипалатинске Восточно-   смотрение в
Казахстанской области      компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
54. АИ          ОАЗТ "Акционер-  Добыча подземных вод на    Не представлен
N 10316 от  ная компания     участке скважин NN 1, 2    в установленный
10.09.99 г. Шымкентпром-     Бадам-Сайрамского место-   срок на рас-
строй"           рождения в Южно-           смотрение в
Казахстанской области      компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
55. ГКИ         Закрытое         Добыча подземных вод       Не представлен
N 10253 от  акционерное      Кызылкумского месторожде-  в установленный
15.06.98 г. общество         ние в Карагандинской       срок на рас-
"Кумколь-        области                    смотрение в
ЛУКойл"                                     компетентный
орган контракт
на проведение
операций по
недропользова-
нию
___________________________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 сентября 2000 года N 1408
Перечень лицензий на право недропользования,
признанных утратившими силу
___________________________________________________________________________
N !Лицензия   !Недропользователь!Наименование лицензии, место!Примечания!
п.п.!(серия,    !                 !нахождение объектов недро-  !          !
!номер, дата!                 !пользования (по состоянию   !          !
!выдачи)    !                 !на момент выдачи лицензии)  !          !
---------------------------------------------------------------------------

1.  МГ N 348     "Алтынгео"        Жамбыл облысының Мойынқұм   Лицензия
95 ж. 07.09  акционерлік       ауданындағы Олимпийское     күші
қоғамы            алтын кен орнының Бас       мерзімінің
учаскесін геологиялық       аяқталуы
зерттеу
---------------------------------------------------------------------------
2.  МГ N 752     "Балқаш ЛТД"      Жезқазған облысының Жезді   Лицензия
95 ж. 11.12  акционерлік       ауданындағы алтын және      күші
тау-кен           күміс кені бар Үш-Шоқы      мерзімінің
компаниясы        алаңын геологиялық зерттеу  аяқталуы
---------------------------------------------------------------------------
3.  МГ N 954     Жапон Ұлттық      Ақтөбе облысының Шалқар     Лицензия
96 ж. 20.09  Мұнай             және Байғанин аудандарының  күші
Корпорациясы      аумағындағы ХХVII-24, 25;   мерзімінің
XXVIII-23-E (ішінара), F;   аяқталуы
ХХVIII-24, 25; XXIX-23-B
(ішінара), С, Е (ішінара),
F (ішінара); ХХIХ-24, 25;
ХХХ-24-А, В, С, D (ішінара),
Е (ішінара), F (ішінара),
ХХХ-25-А, В (ішінара), С
(ішінара), D (ішінара), Е
(ішінара) блоктарындағы
алаңды барлау
---------------------------------------------------------------------------
4.  МГ N 161     "Балқаш ЛТД"      Жамбыл облысының Мыңарал    Лицензия
95 ж. 07.06  акционерлік       елді-мекеніндегі лицензия.  күші
тау-кен           лық алтын және күміс кені   мерзімінің
компаниясы        бар аумақтарда анықталған   аяқталуы
коммерциялық объектілерді
кейін әзірлей отырып
геологиялық зерттеу
---------------------------------------------------------------------------
5.  МГ N 876     "Балқаш ЛТД"      Жезқазған облысының Жаңарқа Лицензия
96 ж. 21.03  акционерлік       ауданындағы кені байқалған  күші
тау-кен           Қожатау алаңындағы коммер.  мерзімінің
компаниясы        циялық объектілерді алтын   аяқталуы
мен күміс кендерін кейін
әзірлей отырып геологиялық
зерттеу
---------------------------------------------------------------------------
6.  МГ N 364     "Дон тау-кен      Ақтөбе облысының Хромтау    Лицензия
95 ж. 07.06  комбинаты"        ауданындағы N 21 кен        күші
акционерлік       орнында хромит кендерін     мерзімінің
қоғамы            өндіру                      аяқталуы
---------------------------------------------------------------------------
7.  МГ N 26      "Дон тау-кен      Ақтөбе облысының Хромтау    Лицензия
95 ж. 27.07  комбинаты"        ауданындағы Александровское күші
акционерлік       кен орнында хромит кендерін мерзімінің
қоғамы            өндіру                      аяқталуы
---------------------------------------------------------------------------

1.  МГ N 348 от  Акционерное       Геологическое изучение Глав-  Истечение
07.09.95 г.  общество          ного участка золоторудного    срока дей-
"Алтынгео"        месторождения Олимпийское в   ствия
Мойынкумском районе           лицензии
Жамбылской области
2.  МГ N 752 от  Акционерная       Геологическое изучение        Истечение
11.12.95 г.  горнорудная       площади Уш-Шокы на золото     срока
компания          и серебро в Жездинском        действия
"Балхаш ЛТД"      районе Жезказганской области  лицензии
3.  МГ N 954 от  Японская          Разведка площади на блоках    Истечение
20.09.96 г.  Национальная      ХХVII-24, 25; XXVIII-23-E     срока
Нефтяная          (частично), F; ХХVIII-24, 25; действия
Корпорация        XXIX-23-B (частично),         лицензии
С, Е (частично), F (частич-
но); ХХIХ-24, 25; ХХХ-24-А,
В, С, D (частично), Е
(частично), F (частично);
ХХХ-25-А, В (частично), С
(частично), D (частично),
Е (частично) на территории
Байганинского и Челкарского
районов Актюбинской области
4.  МГ N 161 от  Акционерная       Геологическое изучение        Истечение
07.06.95 г.  горнорудная       лицензионной территории на    срока
компания          золото и серебро с последую-  действия
"Балхаш ЛТД"      щей разработкой выявленных    лицензии
коммерческих объектов в
Мынаральском районе
Жамбылской области
5.  МГ N 876 от  Акционерная       Геологическое изучение на     Истечение
21.03.96 г.  горнорудная       золото и серебро с последую-  срока
компания          щей разработкой выявленных    действия
"Балхаш ЛТД"      коммерческих объектов на      лицензии
площади рудопроявления
Кожатау в Жанааркинском
районе Жезказганской области
6.  МГ N 364 от  Акционерное об-   Добыча хромитовой руды место- Истечение
07.06.95 г.  щество "Донской   рождения N 21 в Хромтауском   срока
горно-обогати-    районе Актюбинской области    действия
тельный комбинат"                               лицензии
7.  МГ N 26 от   Акционерное об-   Добыча хромитовой руды место- Истечение
27.07.95 г.  щество "Донской   рождения Александровское в    срока
горно-обогати-    Хромтауском районе            действия
тельный комбинат" Актюбинской области           лицензии

8.  МГ N 899     "Қазғылым"        Талдықорған облысының       Лицензия
96 ж. 23.05  акционерлік       Алакөл ауданындағы Шет-     күші
қоғамы            Тентек алтыны бар құмдарын  мерзімінің
кейін әзірлей отырып        аяқталуы
барлау
---------------------------------------------------------------------------
9.  МГ N 414     "Кемпірсай кен    Ақтөбе облысының Хромтау    Заңды
95 ж. 12.10  басқармасы"       ауданындағы ІІІ-Шандашы     тұлғаның
бірлескен         кен орнында никель-кобальт  таратылуы
кәсіпорны         кендерін әзірлеу
---------------------------------------------------------------------------
10. МГ N 421     "Кемпірсай кен    Ақтөбе облысының Хромтау    Заңды
95 ж. 12.10  басқармасы"       ауданындағы Шығыс-Шандашы   тұлғаның
бірлескен         кен орнында никель-кобальт  таратылуы
кәсіпорны         кендерін әзірлеу
---------------------------------------------------------------------------
11. МГ N 415     "Кемпірсай кен    Ақтөбе облысының Хромтау    Заңды
95 ж. 12.10  басқармасы"       ауданындағы Шырша-қайың     тұлғаның
бірлескен         кен орнында никель-кобальт  таратылуы
кәсіпорны         кендерін әзірлеу
---------------------------------------------------------------------------
12. МГ N 619     "Белогор тау-кен  Шығыс Қазақстан облысының   Заңды
95 ж. 02.11  байыту комбинаты" Ұлан ауданындағы Байбура    тұлғаның
акционерлік       кен орнынан алтынды         таратылуы
қоғамы            геологиялық зерттеу
---------------------------------------------------------------------------
13. МГ N 468     "Белогор тау-кен  Шығыс Қазақстан облысының   Заңды
95 ж. 02.11  байыту комбинаты" Ұлан ауданындағы Лайлы      тұлғаның
акционерлік       кен орнын әзірлеу және      таратылуы
қоғамы            алтынды геологиялық
зерттеу
---------------------------------------------------------------------------
14. МГ N 10119   "Карагандажил.    Қарағанды облысының         Заңды
97 ж. 20.10  строй"            Қарағанды қаласындағы       тұлғаның
акционерлік       Ленин және Совет ауданда.   таратылуы
қоғамы            рындағы Михайлов кен орны.
ның NN 1, 2, 3 ұңғымалар
учаскелерінде жерасты
суларын өндіру
---------------------------------------------------------------------------
15. МГ N 501     "Қазына"          Көкшетау облысының Щучье    Лицензия
95 ж. 27.07  халықтық          ауданындағы Александровское күші
компаниясы"       алтын кен орнын             мерзімінің
жауапкершілігі    геологиялық зерттеу         аяқталуы
шектеулі          және әзірлеу
серіктестігі
---------------------------------------------------------------------------

8.  МГ N 899 от  Акционерное       Разведка с последующей        Истечение
23.05.96 г.  общество          разработкой золотосодержащей  срока
"Казгылым"        россыпи Шет-Тентек в          действия
Алакульском районе Талдыкор-  лицензии
ганской области
9.  МГ N 414 от  Совместное        Разработка III-Шандашинского  Ликвидация
12.10.95 г.  предприятие       месторождения никель-кобаль-  юридичес-
"Кемпирсайское    товых руд в Хромтауском       кого лица
рудоуправление"   районе Актюбинской области
10. МГ N 421 от  Совместное        Разработка  Восточно-Шанда-   Ликвидация
12.10.95 г.  предприятие       шинского месторождения        юридичес-
"Кемпирсайское    никель-кобальтовых руд в      кого лица
рудоуправление"   Хромтауском районе
Актюбинской области
11. МГ N 415 от  Совместное        Разработка Ширпакаинского     Ликвидация
12.10.95 г.  предприятие       месторождения никель-кобаль-  юридичес-
"Кемпирсайское    товых руд в Хромтауском       кого лица
рудоуправление"   районе Актюбинской области
12. МГ N 619 от  Акционерное       Геологическое изучение на     Ликвидация
02.11.95 г.  общество          золото месторождения Байбура  юридичес-
"Белогорский      в Уланском районе Восточно-   кого лица
горно-обогати-    Казахстанской области
тельный комбинат"
13. МГ N 468 от  Акционерное       Геологическое изучение на     Ликвидация
02.11.95 г.  общество          золото и разработка месторож- юридичес-
"Белогорский      дения Лайлы в Уланском районе кого лица
горно-обогати-    Восточно-Казахстанской
тельный комбинат" области
14. МГ N 10119   Акционерное       Добыча подземных вод на       Истечение
от 20.10.    общество          участках скважин NN 1, 2, 3   срока
97 г.        "Карагандажил-    Михайловского месторождения   действия
строй"            (мульды) в Ленинском и        лицензии
Советском районах г. Караганды
Карагандинской области
15. МГ N 501 от  Товарищество с    Геологическое изучение и      Истечение
27.07.95 г.  ограниченной      разработка Александровского   срока
ответственностью  золоторудного месторождения   действия
"Народная компа-  в Щучинском районе            лицензии
ния "Казына"      Кокшетауской области

16. МГ N 521     "Қазына"          Көкшетау облысындағы        Лицензия
95 ж. 26.06  халықтық          Жаңалық кен орнында алтыны  күші
компаниясы"       бар кендерді геологиялық    мерзімінің
жауапкершілігі    зерттеу және әзірлеу        аяқталуы
шектеулі
серіктестігі
---------------------------------------------------------------------------
17. МГ N 50      "Құлагер"         Шығыс-Қазақстан облысының   Лицензия
94 ж. 30.11  жауапкершілігі    Күршім ауданындағы Жедеусу  күші
шектеулі          шашыранды алтыны бар кен    мерзімінің
серіктестігі      орнын әзірлеу               аяқталуы
---------------------------------------------------------------------------
18. ГКИ N 10252  "Айдабол" кіші    Оңтүстік-Қазақстан облы.    Лицензия
94 ж. 10.02  кәсіпорны         сындағы N 4 ТП ұңғыма       күші
учаскесінің Ташкент өңір.   мерзімінің
індегі артезиан бассейні.   аяқталуы
нен жерасты суларын барлау
---------------------------------------------------------------------------
19. ГКИ N 10162  "Роса"            Павлодар облысының Павлодар Лицензия
97 ж. 08.12  акционерлік       қаласындағы N 6-Д ұңғыма    күші
қоғамы            учаскесінде жерасты         мерзімінің
минералды суын өндіру       аяқталуы
---------------------------------------------------------------------------
20. МГ N 1031    "Ачполиметалл"    Оңтүстік-Қазақстан          Заңды
96 ж. 23.05  акционерлік       облысының Түркістан         тұлғаның
қоғамы            ауданындағы Аңсай           таратылуы
монобарит кен орнын
әзірлеу
---------------------------------------------------------------------------
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

16. МГ N 521 от  Товарищество с    Геологическое изучение и      Истечение
26.06.95 г.  ограниченной      добыча золотосодержащих руд   срока
ответственностью  месторождения Жаналык в       этапа
"Народная компа-  Кокшетауской области          разведки
ния "Казына"
17. МГ N 50 от   Товарищество с    Разработка россыпного         Истечение
30.11.94 г.  ограниченной      месторождения золота Джедеусу срока
ответственностью  в Курчумском районе Восточно- действия
"Кулагер"         Казахстанской области         лицензии
18. ГКИ N 10252  Малое предприятие Разведка подземных вод        Истечение
от 10.02.    "Айдабол"         Приташкентского артазеанского срока
94 г.                          бассейна на участке           действия
скважины N 4ТП в Южно-        лицензии
Казахстанской области
19. ГКИ N 10162  Акционерное       Добыча минеральных подземных  Истечение
от 08.12.    общество          вод на участке скважины       срока
97 г.        "Роса"            N 6-Д в г. Павлодаре          действия
Павлодарской области          лицензии
20. МГ N 1031 от Акционерное       Разработка Ансайского         Ликвидация
23.05.96 г.  общество          месторождения монобаритовых   юридичес-
"Ачполиметалл"    руд в Туркестанском районе    кого лица
Южно-Казахстанской области
порядке
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)