Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 ақпандағы N 183 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 қыркүйек N 1409
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күші бар Жарлығының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Құзыретті органның 2000 жылы инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына қоюына жататын Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалар мен көмірсутегі шикізаты бойынша жер қойнауы учаскелерінің (блоктарының) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 ақпандағы N 183 P000183_ қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Құзыретті органның 2000 жылы инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына қоюына жататын қатты пайдалы қазбалар мен көмірсутегі шикізаты бойынша Қазақстан Республикасының жер қойнауы учаскелерінің (блоктарының) тізбесіндегі:
1) 1-қосымшаға сәйкес "Көмірсутегі шикізатын өндіру" бөлімі реттік нөмірлері 5, 6-жолдармен толықтырылсын;
2) 2-қосымшаға сәйкес "Көмірсутегі шикізатын барлау" бөлімі реттік нөмірлері 5-7-жолдармен толықтырылсын;
3) 3-қосымшаға сәйкес "Қатты пайдалы қазбаларды барлау және өндіру"
бөлімі реттік нөмірлері 13-45-жолдармен толықтырылсын;
4) 4-қосымшаға сәйкес "Қатты пайдалы қазбаларды өндіру" бөлімі реттік
нөмірлері 7-17-жолдармен толықтырылсын;
5) 5-қосымшаға сәйкес "Көмірсутегі шикізатын барлау және өндіру"
бөлімі реттік нөмірлері 5-9-жолдармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасының инвестициялар жөніндегі агенттігі осы
қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2000 года N 183
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1409
В соответствии со статьей 7 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2000 года N 183 P000183_ "Об утверждении Перечня участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым и углеводородному сырью, подлежащих выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ Компетентным органом в 2000 году" следующие дополнения:
в Перечне участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым и углеводородному сырью, подлежащих выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ Компетентным органом в 2000 году, утвержденном указанным постановлением:
1) раздел "Добыча углеводородного сырья" дополнить строками, порядковые номера 5-6, согласно приложению 1;
2) раздел "Разведка углеводородного сырья" дополнить строками, порядковые номера 5-7, согласно приложению 2;
3) раздел "Разведка и добыча твердых полезных ископаемых" дополнить строками, порядковые номера 13-45, согласно приложению 3;
4) раздел "Добыча твердых полезных ископаемых" дополнить строками, порядковые номера 7-17, согласно приложению 4;
5) раздел "Разведка и добыча углеводородного сырья" дополнить строками, порядковые номера 5-9, согласно приложению 5.
2. Агентству Республики Казахстан по инвестициям принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 18 қыркүйектегі
N 1409 қаулысына
1-қосымша
--------------------------------------------------------------------
р/с ! Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы  !      Облыс
N  !                                            !
--------------------------------------------------------------------
1  !                    2                       !         3
--------------------------------------------------------------------
5  !    Жолдыбай кен орны                       !    Атырау
--------------------------------------------------------------------
6  !    Жыланқабақ кен орны                     !    Атырау
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 18 қыркүйектегі
N 1409 қаулысына
2-қосымша
--------------------------------------------------------------------
р/с ! Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы  !      Облыс
N  !                                            !
--------------------------------------------------------------------
1  !                    2                       !         3
--------------------------------------------------------------------
5  ! XXXIV-9-D (ішінара), Е (ішінара) блоктары, !
! Төбежік кен орны                           !    Маңғыстау
--------------------------------------------------------------------
6  ! XXXIV-9-D (ішінара), XXXV-10-A (ішінара)   !
! блоктары, Жанғұршы кен орны                !    Маңғыстау
--------------------------------------------------------------------

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1409
---------------------------------------------------------------------------
N  !   Наименование объекта недропользования   !   Область
п/п !                                           !
---------------------------------------------------------------------------
1  !                  2                        !         3
---------------------------------------------------------------------------
5   Месторождение Жолдыбай                       Атырауская
6   Месторождение Жыланкабак                     Атырауская
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1409
---------------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование объекта недропользования      ! Область
п/п !                                             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !                    2                        !      3
---------------------------------------------------------------------------
5  Месторождение Тюбеджик, блоки XXXIV - 9 - D
(частично), E (частично)                         Мангистауская
6  Месторождение Жангурши, блоки XXXIV - 9 - D
(частично), XXXV - 10 - A (частично)             Мангистауская

7  ! XXXIII-39-C (ішінара), Блиновское кен орны !    Қызылорда
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 18 қыркүйектегі
N 1409 қаулысына
3-қосымша
--------------------------------------------------------------------
р/с !     Жер қойнауын пайдалану     ! Пайдалы       !   Облыс
N  !       объектісінің атауы       ! қазбаның түрі !
--------------------------------------------------------------------
1  !               2                !       3       !      4
--------------------------------------------------------------------
13  Көксу өзенінің солжақ жағалауы   Көмір            Алматы
14  Буденовск кен орны               Шымтезек         Жамбыл
15  Жамбыл кен орны                  Шымтезек         Жамбыл
16  Қара-Таман кен орны              Көмір            Қызылорда
17  Әділсу учаскесі                  Никель-кобальт   Қарағанды
18  Нарым учаскесі                   Алтын            Шығыс
Қазақстан
19  Солнечное кен орны               Флюорит          Қарағанды
20  Жезді кен байыту фабрикасының
техногендік минералдық құрылымы  Марганец         Қарағанды
21  Путинцев учаскесі                Полиметалдар     Шығыс
Қазақстан
22  Орлов учаскесі (Орлов кен алаңы) Полиметалдар     Шығыс
Қазақстан
23  Ірісу кен орны                   Темір кен орны   Оңтүстік
Қазақстан
24  Путинцев кен орны,                                Шығыс
Промежуточный кен қабаты         Полиметалдар     Қазақстан
25  Құзған кен орны                  Темір кен орны   Қарағанды
26  Барит учаскесі                   Барит            Жамбыл
27  Антиклинальдіқ учаскесі          Барит            Оңтүстік
Қазақстан
28  Николаевск кен орнының           Полиметалдар     Шығыс
қанаттары                                         Қазақстан
29  Хайрузовск кен орны              Волластонит      Шығыс
Қазақстан
30  "Оңтүстік доломитов" учаскесі    Барит            Оңтүстік
Қазақстан
31  Ащысу учаскесі                   Қара және түсті  Қарағанды
металдар
32  Қарағанды бассейнінің Саран
учаскесіндегі К 2, К 3           Көмір            Қарағанды
қабаттары
33  Қарағанды бассейнінің "Негізгі"
3 және 18-шахталары алаңындағы   Көмір            Қарағанды
К 12 қабаты
34  Родник кен орны                  Полиметалдар     Жамбыл
35  Қарағанды бассейнінің
өнеркәсіптік учаскесіндегі       Көмір            Қарағанды
А 5, А 6 қабаттары
36  Солтүстік Балқаш алаңқайы        Алтын            Қарағанды
37  Қызыл Еспе кен орны              Полиметалдар     Қарағанды
38  Беркакра кен орны                Полиметалдар     Қарағанды
39  Қасқұдық кен орны                Полиметалдар     Қарағанды
40  Қаратастау учаскесі              Полиметалдар     Қарағанды
41  Карача учаскесі                  Мыс              Қарағанды
42  Елтай тобы кен орны              Темір рудасы     Қостанай
43  Балбырауын кен орны              Темір рудасы     Қарағанды
44  Шуылдақ кен орны                 Марганец         Ақтөбе
45  Шолақ-Қарасу кен орны            Барит            Ақмола
-------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 18 қыркүйектегі
N 1409 қаулысына
4-қосымша
--------------------------------------------------------------------
р/с !     Жер қойнауын пайдалану     ! Пайдалы       !   Облыс
N  !       объектісінің атауы       ! қазбаның түрі !
--------------------------------------------------------------------
1  !               2                !       3       !      4
--------------------------------------------------------------------
7   Шаңдышың кен орны                Никель, кобальт     Ақтөбе
8   Жаңа Қарағашты кен орны          Никель, кобальт     Ақтөбе
9   Тоқтар кен орны                  Алтын               Ақмола
10  Аңсай кен орны                   Барит               Оңтүстік
Қазақстан
11  Алтынсай кен орны                Алтын               Қарағанды
12  Қараоба кен орны                 Вольфрам            Қарағанды
13  Солтүстік Қатпар кен орны        Вольфрам            Қарағанды
14  Ақпан кен орны                   Алтын               Ақтөбе
15  Долинное кен орны                Алтын               Қарағанды
16  Қоңырат кенішінің техногендік    Мыс                 Қарағанды
минералдық құрылымдары
17  Балажал кен орны                 Алтын               Шығыс
Қазақстан
---------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 18 қыркүйектегі
N 1409 қаулысына
5-қосымша
--------------------------------------------------------------------
р/с ! Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы  !      Облыс
N  !                                            !
--------------------------------------------------------------------

7  Месторождение Блиновское, блок XXXIII - 39 - C
(частично)                                       Кызылординская
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1409
---------------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование объекта         ! Вид полезного  ! Область
п/п !  недропользования             ! ископаемого    !
---------------------------------------------------------------------------
1 !                    2          !      3         !    4
--------------------------------------------------------------------------
13   Левобережье р. Коксу            Уголь          Алматинская
14   Месторождение Буденовское       Торф           Жамбылская
15   Месторождение Джамбульское      Торф           Жамбылская
16   Месторождение Кара-Таман        Уголь          Кызылординская
17   Участок Адильсу                 Никель-кобальт Карагандинская
18   Участок Нарымский               Золото         Восточно-Казахстанская
19   Месторождение Солнечное         Флюорит        Карагандинская
20   Техногенные минеральные
образования Жездинской
обогатительной фабрики          Марганец       Карагандинская
21   Участок Путинцевский            Полиметаллы    Восточно-Казахстанская
22   Участок Орловский
(Орловское рудное поле)          Полиметаллы    Восточно-Казахстанская
23   Месторождение Ирису             Железные руды  Южно-Казахстанская
24   Месторождение Путинцевское,
залежь Промежуточная            Полиметаллы    Восточно-Казахстанская
25   Месторождение Кузган            Железные руды  Карагандинская
26   Участок Баритовый               Барит          Жамбылская
27   Участок Антиклинальный          Барит          Южно-Казахстанская
28   Фланги Николаевского
месторождения                   Полиметаллы    Восточно-Казахстанская
29   Месторождение Хайрузовское      Волластонит    Восточно-Казахстанская
30   Участок "Южное доломитовое"     Барит          Южно-Казахстанская
31   Участок Ащису                   Черные и       Карагандинская
цветные
металлы
32   Пласты К 2, К 3 Саранского      Уголь          Карагандинская
участка Карагандинского
бассейна
33   Пласт К 12 на полях шахт 3      Уголь          Карагандинская
и 18 "Основная"
Карагандинского бассейна
34   Месторождение Родниковое        Полиметаллы    Жамбылская
35   Пласты А 5, А 6 промышленный    Уголь          Карагандинская
участок Карагандинского
бассейна
36   Северо-Балхашская площадь       Золото         Карагандинская
37   Месторождение Кызыл-Эспе        Полиметаллы    Карагандинская
38   Месторождение Беркакра          Полиметаллы    Карагандинская
39   Месторождение Каскудук          Полиметаллы    Карагандинская
40   Участок Каратастау              Полиметаллы    Карагандинская
41   Участок Карача                  Медь           Карагандинская
42   Месторождения Елтайской         Железные руды  Костанайская
группы
43   Месторождение Балбраун          Железные руды  Карагандинская
44   Месторождение Чуулдак           Марганец       Актюбинская
45   Месторождение Челак-Карасу      Барит          Акмолинская
-------------------------------------------------------------------------
Приложение 4
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1409
---------------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование объекта             ! Вид полезного ! Область
п/п !  недропользования                 ! ископаемого   !
---------------------------------------------------------------------------
1  !                2                  !      3        !     4
--------------------------------------------------------------------------
7  Месторождение Шандашинское         Никель, кобальт  Актюбинская
8  Месторождение Ново-Карагачтинское  Никель, кобальт  Актюбинская
9  Месторождение Тохтаровское         Золото           Акмолинская
10  Месторождение Ансай                Барит            Южно-Казахстанская
11  Месторождение Алтынсай             Золото           Карагандинская
12  Месторождение Караоба              Вольфрам         Карагандинская
13  Месторождение Северный Катпар      Вольфрам         Карагандинская
14  Месторождение Акпан                Золото           Актюбинская
15  Месторождение Долинное             Золото           Карагандинская
16  Техногенные минеральные
образования Коунрадского рудника   Медь             Карагандинская
17  Месторождение Балажал              Золото       Восточно-Казахстанская
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 5
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1409
---------------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование объекта недропользования      !    Область
п/п !                                             !
---------------------------------------------------------------------------

1  !                    2                       !         3
--------------------------------------------------------------------
5    Қаратөбе (тұзүстіндегі) кен орны                Ақтөбе
6    Жұбантам кен орны (тұзүстіндегі) және           Атырау
Жұбантам-Жосалысай құрылымдар тобы
(тұзүстіндегі)
7    Жарты кен орны                                  Маңғыстау
8    Пионер кен орны                                 Маңғыстау
9    Мақат кен орны                                  Маңғыстау
--------------------------------------------------------------------
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

1  !                   2                         !        3
---------------------------------------------------------------------------
5   Месторождение Каратюбе (надсолевое)             Актюбинская
6   Месторождение Жубантам (надсолевое) и           Атырауская
Жубантам-Жусалысайская группа структур
(подсолевое)
7   Месторождение Жарты                             Мангистауская
8   Месторождение Пионерское                        Мангистауская
9   Месторождение Махат                             Мангистауская
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г)