Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 15 мамырдағы N 722 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 19 қыркүйек N 1410
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының
2001-2003 жылдарға арналған индикативтік жоспарының өлшемдері туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 15 мамырдағы N 722
P000722_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 19 қыркүйектегі
N 1410 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 15 мамырдағы
N 722 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық
дамуының 2001-2003 жылдарға арналған индикативтік жоспарының
өлшемдері
_________________________________________________________________________
! 2000 ж. !       Болжам
!бағалау  !____________________________
!         ! 2001 ж. ! 2002 ж. ! 2003 ж.
__________________________________!_________!_________!_________!________
ЖҮӨ, млрд. теңге                     2289     2535      2848       3070
Алдындағы жылға, %                105       104       107       103
_________________________________________________________________________
Тұтыну бағалары индексі, %
есебімен
жыл аяғына                      8,5       5,5       4,9        4,6
бір жылға орташа                 13         6,9      5,2        4,7
_________________________________________________________________________
Теңгенің АҚШ долларына бағамы
жыл аяғына                      148,0      156,1     163,8     171,5
бір жылға орташа                143,3      152,7     160,0     167,7
_________________________________________________________________________
Өнеркәсіп өнімі көлемі,
алдындағы жылға, %                  108        108       110       103
_________________________________________________________________________
Ауыл шаруашылығы жалпы өнімінің
көлемі, алдындағы жылға, %           93,1      100,6     100,6      102,2
_________________________________________________________________________
Негізгі капиталға инвестиция,
алдындағы жылға, %                 115        122       120        118
_________________________________________________________________________

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года N 722
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2000 года N 1410
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года N 722 P000722_ "О параметрах индикативного плана социально-экономического развития Республики Казахстан на 2001-2003 годы" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Правительства Республики Казахстан
от 19 сентября 2000 года N 1410
Приложение к постановлению
Правительства Республики Казахстан
от 15 мая 2000 года N 722
Параметры индикативного плана социально-экономического
развития Республики Казахстан на 2001-2003 годы
--------------------------------------------------------------------------
|2000 г. |           Прогноз
|оценка  |--------------------------
|        | 2001 г.| 2002 г.| 2003 г.
--------------------------------------------------------------------------
ВВП, млрд. тенге                      | 2289   | 2535   | 2848   | 3070
в % к предыдущему году              |  105   |  104   | 107    |  103
---------------------------------------------------------------------------
Индекс потребительских цен, в %       |        |        |        |
на конец года                     |  8,5   | 5,5    | 4,9    | 4,6
в среднем за год                  |  13    | 6,9    | 5,2    | 4,7
---------------------------------------------------------------------------
Курс тенге к доллару США              |        |        |        |
на конец года                     | 148,0  | 156,1  | 163,8  | 171,5
в среднем за год                  | 143,3  | 152,7  | 160,0  | 167,7
---------------------------------------------------------------------------
Объем промышленной продукции,         |        |        |        |
в % к предыдущему году              | 108    | 108    | 110    | 103
---------------------------------------------------------------------------
Объем валовой продукции сельского     |        |        |        |
хозяйства, в % к предыдущему году     |  93,1  | 100,6  | 100,6  | 102,2
---------------------------------------------------------------------------
Инвестиции в основной капитал,        |        |        |        |
в % к предыдущему году              | 115    | 122    | 120    | 118
---------------------------------------------------------------------------

Мембюджетке түсімдер, ЖІӨ-ге %       22,1       23,1     22,4        21,5
есебімен
_________________________________________________________________________
Кірістер, ЖІӨ-ге % есебімен          21,9       22,9     22,2        21,4
_________________________________________________________________________
Салық түсімдері, ЖІӨ-ге %           18,9       19,2     19,3        19,4
есебімен
_________________________________________________________________________
Салықтық емес түсімдер,              1,6       1,9      1,6         1,5
ЖІӨ-ге % есебімен
_________________________________________________________________________
Капиталмен операциялардан
кірістер, ЖІӨ-ге % есебімен            1,4       1,8      1,3         0,5
_________________________________________________________________________
Шығыстар және несиелендіру,            24,9      25,3     23,6        23,0
ЖІӨ-ге % есебімен
_________________________________________________________________________
Мембюджет тапшылығы, ЖІӨ-ге            2,8        2,2     1,2         1,5
% есебімен
_________________________________________________________________________
Экспорт, млн. АҚШ доллары              8781       8631    9020       9718
Импорт, млн. АҚШ доллары               6820       7258    7808       8487
_________________________________________________________________________
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Поступления в госбюджет, в % к ВВП    | 22,1   | 23,1   | 22,4   | 21,5
---------------------------------------------------------------------------
Доходы, в % к ВВП                     | 21,9   | 22,9   | 22,2   | 21,4
---------------------------------------------------------------------------
Налоговые поступления, в % к ВВП      | 18,9   | 19,2   | 19,3   | 19,4
---------------------------------------------------------------------------
Неналоговые поступления, в % к ВВП    | 1,6    | 1,9    | 1,6    | 1,5
--------------------------------------------------------------------------
Доходы от операций с капиталом,       |        |        |        |
в % к ВВП                         | 1,4    | 1,8    | 1,3    | 0,5
---------------------------------------------------------------------------
Расходы и кредитование, в % к ВВП     | 24,9   | 25,3   | 23,6   | 23,0
---------------------------------------------------------------------------
Дефицит госбюджета, в % к ВВП         | 2,8    | 2,2    | 1,2    | 1,5
---------------------------------------------------------------------------
Экспорт, млн. долларов США            | 8781   | 8631   | 9020   | 9718
Импорт, млн. долларов США             | 6820   | 7258   | 7808   | 8487
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)