Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылға 8 маусымдағы N 872 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 23 қыркүйек N 1443
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қырғыз Республикасының Премьер-Министрi А.М. Мұралиевтiң Қазақстан Республикасына 2000 жылғы 21 қаңтардағы жұмыс сапары және қазақстан-қырғыз бiрлескен үкiметаралық комиссиясының 1-мәжiлiсi барысында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 8 маусымдағы N 872 P000872_ қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қырғыз Республикасының
Премьер-Министрi А.М. Мұралиевтiң Қазақстан Республикасына 2000 жылғы 21
қаңтардағы жұмыс сапары мен қазақстан-қырғыз бiрлескен үкiметаралық
комиссиясының 1-мәжiлiсi барысында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды iске
асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
7 "Заңсыз көшi-қон және терроризммен күрес проблемалары жөнiнде"
бөлiмiндегi:
2) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.Н.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2000 года N 872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2000 года N 1443
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2000 года N 872 P000872_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе рабочего визита Премьер-Министра Кыргызской Республики А.М.Муралиева в Республику Казахстан и 1-го заседания межправительственной казахстанско-кыргызской Совместной комиссии от 21 января 2000 года" следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе рабочего визита Премьер-Министра Кыргызской Республики А.М.Муралиева в Республику Казахстан и 1-го заседания межправительственной казахстанско-кыргызской Совместной комиссии от 21 января 2000 года, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7 "По проблемам нелегальной миграции и борьбы с терроризмом":
подпункт 2) исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)