Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2000 жылғы 15 ақпандағы N 251 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 қыркүйек N 1463
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 10 тамыздағы N 187 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 15 ақпандағы N 251 P000251_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 7, 92-бап) мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының
бiрыңғай (ортақ) бiлiм кеңiстiгiн қалыптастыру жөнiндегi ынтымақтастық
туралы келiсiмдi жүзеге асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспарындағы:
реттiк нөмiрi 1-жолдың екiншi абзацы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Багарова Ж.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 251
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года N 1463
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 251 P000251_ "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 августа 1999 года N 187" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 7, ст. 92) следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Соглашения о сотрудничестве по формированию единого (общего) образовательного пространства Содружества Независимых Государств, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй строки, порядковый номер 1, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)