Т.С.Донаков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 10 қазан N 1512
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Т.С.Донаков Қазақстан Республикасының Әділет бірінші вице-министрі
болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.

О Донакове Т.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2000 года N 1512
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Донакова Т.С. первым вице-Министром юстиции Республики
Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Мартина Н.А.)