Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 маусымдағы N 912 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 16 қазан N 1538
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2000-2001 жылдары жекешелендіруге жататын республикалық мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелердің тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 маусымдағы N 912 P000912_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 27, 312-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2000-2001 жылдары жекешелендіруге
жататын республикалық мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелердің
тізбесіндегі:
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі" бөлімі мен реттік
нөмірі 47, 48-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2000 года N 912
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года N 1538
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2000 года N 912 P000912_ "О Перечне республиканских государственных предприятий и учреждений, подлежащих приватизации в 2000-2001 годах" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 27, ст. 312) следующие изменения:
в Перечне республиканских государственных предприятий и учреждений, подлежащих приватизации в 2000-2001 годах, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Министерство обороны Республики Казахстан" и строки, порядковые номера 47, 48, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)