Қазақстан Республикасына иондаушы сәулелену көздерін әкелуге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 19 қазан N 1558
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыс, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiне Еуропалық Комиссияның "Ядролық төтенше жағдайларға дайындық" тегiн iзгілiк көмек бағдарламасының шеңберiнде Қазақстан Республикасының аумағына үш иондаушы сәулелену көзiн (Цезий-137, 333 КБк, Америций-241, 1 КБк және Стронций-90, 2 КБк) (СЭҚ ТН коды 284440) Қазақстан Республикасына әкелуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгіне жоғарыда көрсетiлген өнiмдердi әкелуге лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлігiнің Кеден
комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен көрсетiлген өнімнің кедендiк
бақылануы және кедендiк ресiмделуiн қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Атом энергетикасы
жөніндегі комитетiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О выдаче разрешения на ввоз в Республику Казахстан источников ионизирующего излучения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2000 года N 1558
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям ввоз в Республику Казахстан трех источников ионизирующего излучения (Цезий-137, 333 КБк, Америций-241, 1 КБк и Стронций-90, 2 КБк) (код ТН ВЭД 284440) в рамках программы безвозмездной гуманитарной помощи Европейской Комиссии "Готовность к ядерным чрезвычайным ситуациям".
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан выдать в установленном законодательством порядке Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям лицензию на ввоз вышеуказанной продукции.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке таможенный контроль и таможенное оформление указанной продукции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)