Қазақстан Республикасына иондаушы сәулелену көздерін әкелуге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 19 қазан N 1559
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Изинта" Сауда ЖШС-мен (Венгрия Республикасы, Будапешт қаласы) 1999 жылғы 30 маусымда жасалған қызмет көрсетулерге арналған ауқымды келiсiм-шартқа сәйкес химия комбинаттарын салу және монтаждау жөнiндегi "Ведепсер" акционерлiк қоғамына (Венгрия Республикасы, Будапешт қаласы) Венгрия Республикасынан Қазақстан Республикасына саны 10 дана жалпы активтiлiгi 27.75 ТБк Иридий-192 иондаушы сәулелену көзiн (СЭҚ ТН коды 2844) әкелуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен жоғарыда көрсетiлген өнiмдi экспорттауға химия комбинаттарын салу және монтаждау жөнiндегi "Ведепсер" акционерлiк қоғамына лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi өнiмдердi кедендiк бақылауды және кедендiк ресiмдеудi қамтамасыз
етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика,
индустрия және сауда министрлiгiнiң Атом энергетикасы жөнiндегi комитетiне
жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О выдаче разрешения на ввоз в Республику Казахстан источников ионизирующего излучения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2000 года N 1559
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить акционерному обществу по строительству и монтажу химкомбинатов "Ведепсер" (Республика Венгрия, г. Будапешт) ввоз в Республику Казахстан из Республики Венгрии источников ионизирующего излучения (код ТН ВЭД 2844) Иридия-192 в количестве 10 штук общей активностью 27.75 ТБк, согласно глобальному контракту на предоставление услуг от 30 июня 1999 года, заключенному с Торговым ТОО "Изинта" (город Будапешт, Республика Венгрия).
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан выдать в установленном законодательством порядке акционерному обществу по строительству и монтажу химкомбинатов "Ведепсер" лицензию на импорт вышеуказанной продукции.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и таможенное оформление продукции в порядке, установленном таможенным законодательством.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)