Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 19 қазан N 1571
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ Заң күші бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жер қойнауын пайдалану құқығына лицензияларға өзгерістер енгізу,
лицензияларды қайтарып алу және лицензиялардың күші жойылды деп тану
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N
1408
P001408_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2 қосымшадағы реттік нөмірлері 6 және 7-жолдар
алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі осы
қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1408
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2000 года N 1571
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 1408 P001408_ "О внесении изменений в лицензии, отзыве лицензий и признании утратившими силу лицензий на право пользования недрами" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению строки, порядковые номера 6
и 7, исключить.
2. Агентству Республики Казахстан по инвестициям принять необходимые
меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)