"Эйр Қазақстан тобы" жабық акционерлік қоғамының мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 23 қазан N 1582
Азаматтық авиация саласының тұрақсыздануына жол бермеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен "Эйр Қазақстан тобы" жабық акционерлік қоғамын таратуды қамтамасыз етсін.
2. "Азаматтық авиация қызметін тұрақтандыру жөніндегі қосымша шаралар
және "Эйр Қазақстан топ" жабық акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 желтоқсандағы N 1904
P991904_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 54, 539-құжат)
күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.

Вопросы закрытого акционерного общества "Эйр Казахстан групп"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2000 года N 1582
В целях недопущения дестабилизации отрасли гражданской авиации Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить ликвидацию закрытого акционерного общества "Эйр Казахстан групп".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 11 декабря 1999 года N 1904
P991904_
"О дополнительных мерах
по стабилизации деятельности гражданской авиации и создании закрытого
акционерного общества "Эйр Казахстан групп" (САПП Республики Казахстан,
1999 г., N 54, ст. 539).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)