Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 наурыздағы N 482 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 қазан N 1614
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiрудiң және басқарудың тиiмдiлiгiн арттырудың 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2000 жылға арналған шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 31 наурыздағы N 482 P000482_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 17, 183-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiрудiң
және басқарудың тиiмдiлiгін арттырудың 1999-2000 жылдарға арналған
бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2000 жылға арналған шаралар
жоспарындағы:
реттiк нөмiрi 5-жолдағы "Мерзiмдерi" бағанындағы "2000 жылдың бiрiншi
тоқсаны" деген сөздер "2000 жылдың төртiншi тоқсаны" деген сөздермен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жолдағы "Шаралар" бағанындағы ",берудiң және сатудың"
деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Мемлекеттік      Қаржы        2000      ҚарМ
кәсiпорындар-    министрлiгi, жылдың    бұйрығы
дың қызметiне    министрлiк-  төртiншi
талдау жүргiзу   тер,         тоқсаны
ережелерiн       агенттiктер
әзiрлеу және
бекiту                                              ";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 7-1-жолмен толықтырылсын:
"7-1 Мемлекеттiк      Салалық      Мемлекеттiк    ҚарМ-ге
кәсiпорындар-    министр-     кәсiпорын-     ақпарат
дың қызметiне    лiктер,      дардың
талдау           агенттiк-    қызметiне
жүргiзудiң       тер,         талдау
бекiтiлген       облыстар     жүргiзу
ережелерiне      әкiмдерi     ережелерi
сәйкес                        түскен-
мемлекеттiк                   нен
кәсiпорындар-                 бастап,
дың қызметiне                 тоқсанның
талдау жүргiзу                iшiнде               ";
реттiк нөмiрi 9-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"11.  Жарғылық        ҚарМ,        2000       Қаржы
капиталында     салалық      жылдың     министрлi-
мемлекеттiң     министрлiк-  төртiншi   гiнiң
қатысы бар      тер,         тоқсаны    бұйрығы
мемлекеттік     облыстардың,
емес заңды      Астана және
тұлғалардың     Алматы
қызметi         қалаларының
тиiмділiгiнiң   әкімдерi
негiзгі
көрсеткiштерiн
анықтаудың
ережелерiн
әзiрлеу және
бекiту                                          ";
реттiк нөмiрi   12-жолдағы:
"Шаралар" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне және шаруашылық
серiктестiктерiндегi қатысудың мемлекеттiк үлестерiне таза кiрiстердiң
тиiстi бөлiгiне, мемлекеттiк кәсiпорындардың таза кiрiсiнiң бөлiгiне
дивидендтердiң есептелуiн және аударылуын бақылауды жүзеге асыру";
реттiк нөмiрi 13-жол мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 482
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2000 года N 1614
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 482 P000482_ "Об утверждении Плана мероприятий на 2000 год по реализации Программы приватизации и повышения эффективности управления государственным имуществом на 1999-2000 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 17, ст. 183) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий на 2000 год по реализации Программы приватизации
и повышения эффективности управления государственным имуществом на 1999 -
2000 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 5, в графе "Сроки" слова "Первый квартал
2000 г." заменить словами "Четвертый квартал 2000 г.";
в строке, порядковый номер 6, в графе "Мероприятие" слова ", передачи
и реализации" исключить;
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"7.  Разработать и утвердить    Министерство    Четвертый     Приказ МФ
правила проведения         финансов,       квартал
анализа деятельности       министерства,   2000 г.
государственных            агентства
предприятий                                                        ";
дополнить строкой, порядковый номер 7-1, следующего содержания:
"7-1.  Провести анализ          Отраслевые      В течение     Информа-
деятельности             министерства,   квартала      ция в МФ
государственных          агентства,      после
предприятий в            акимы           поступления
соответствии с           областей        правил
утвержденными                            проведения
правилами                                анализа
проведения                               деятельности
анализа                                  государствен-
деятельности                             ных предприятий
государственных
предприятий                                                     ";
строку, порядковый номер 9, исключить;
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"11. Разработать и утвердить     МФ,           Четвертый      Приказ
правила определения         отраслевые    квартал        Министерства
основных показателей        министерс-    2000 г.        финансов
эффективности               тва, акимы
деятельности                областей,
негосударственных           городов
юридических лиц с           Алматы и
участием государства        Астаны
в уставном капитале                                               ";
в строке, порядковый номер 12:
графу "Мероприятие" изложить в следующей редакции:
"Осуществлять контроль за начислением и перечислением дивидендов на
государственные пакеты акций и соответствующие части чистых доходов на
государственные доли участия в хозяйственных товариществах, части чистого
дохода государственных предприятий";
строку, порядковый номер 13, изложить в следующей редакции:

"13. Ұлттық           Салалық        2000     Yкiмет
компанияларды    министрлiк-    жылдың   қаулысы
дамытудың        тер, ұлттық    төртiншi
2001-2005        компаниялар,   тоқсаны
жылдарға         Экономика
арналған         министрлігі
жоспарларын
әзiрлеу                                          ";
реттiк нөмiрi 14-жолдағы "Орындаушы" бағаны "ҚарМ Қаржы бақылау
комитетi" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 15-жолдағы:
"Шаралар" бағанындағы "2003" деген сан "2002" деген санмен
ауыстырылсын;
"Орындаушы" бағанындағы "Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының
әкiмдерi" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 23-жолдағы "Шаралар" бағанындағы "жүзеге асыру" деген
сөздер "қамтамасыз ету" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 24-жол алынып тасталсын;
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

"13. Разработать планы     Отраслевые     Четвертый    Постановление
развития              министерства,  квартал      Правительства
национальных          национальные   2000 г.
компаний на 2001-     компании,
2005 годы             Министерство
экономики                                 ";
в строке, порядковый номер 14, графу "Исполнитель" дополнить словами
"Комитет финансового контроля МФ";
в строке, порядковый номер 15:
в графе "Мероприятие" цифру "2003" заменить цифрой "2002";
в графе "Исполнитель" слова "акимы областей, городов Астаны и Алматы"
исключить;
в строке, порядковый номер 23, в графе "Мероприятие" слово
"Осуществлять" заменить словом "Обеспечить";
строку, порядковый номер 24, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)