Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 30 қазан N 1634
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы:
реттiк нөмiрi 44-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года N 1634
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220 P000220_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 44, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)