Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 10 тамыздағы N 758 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 31 қазан N 1642
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жібек жолы - Қазақстан" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 10 тамыздағы N 758
P980758_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 27,
231-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 1998 года N 758
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1642
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10
августа 1998 года N 758
P980758_
"Об акционерном обществе "Национальная
компания "Шелковый путь - Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г.,
N 27, ст. 231) следующее изменение:
пункт 3 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)