Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қазандағы N 1631 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 4 қараша N 1672. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.04.17. N 448 қаулысымен. ~P020448
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ірі салық төлеушілердің мемлекеттік мониторингін енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қазандағы N 1631 P991631_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген электронды мониторингке жататын кәсіпорындардың тізбесіндегі:
реттік нөмірлері 45, 59, 74, 88, 98, 105, 118, 119, 130, 134, 139, 140, 152, 170-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 17, 96, 108, 113, 141, 145, 146, 147, 157, 158, 164,
167, 179, 180, 189-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"17 "Ақтөбегаз" жабық үлгідегі акционерлік қоғамы Ақтөбе облысы";
"96 "Ертіс-Қарағанды каналы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана қаласы";
"108 "Қостанай электр желісін тарату компаниясы" ашық үлгідегі
акционерлік қоғамы Қостанай облысы";
"113 "Торғай-Петролеум" жабық үлгідегі акционерлік қоғамы Қызылорда
облысы";
"141 "Павлодарэнергосервис" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы Павлодар
облысы";
"145 "Су кәрізі шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны Павлодар облысы (Екібастұз қаласы)";
"146 "Суарнасы" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы Павлодар облысы";
"147 "Екібастұзэнергосервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Павлодар облысы";
"157 "Дж.Т.И.Сентрал Эйжа" жабық үлгідегі акционерлік қоғамы Оңтүстік
Қазақстан облысы";
"158 "Энергорталық-1" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы Оңтүстік
Қазақстан облысы";
"164 "Арман" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы Оңтүстік Қазақстан
облысы";
"167 "Филип Моррис Қазақстан" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы Алматы
облысы";
"179 "АММК" тоқыма комбинаты" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы Алматы
қаласы";
"180 "Алматыинтергаз" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы Алматы қаласы";
"189 "Эйр Қазақстан груп" жабық үлгідегі акционерлік қоғамы Астана
қаласы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 201-214-жолдармен толықтырылсын:
"201 "Қазсабтон" жабық үлгідегі акционерлік қоғамы Ақмола облысы;
202 "Ақтау теңіз сауда порты" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Маңғыстау облысы;
203 "Арман" бірлескен кәсіпорны Маңғыстау облысы;
204 "Матин БК" жабық үлгідегі акционерлік қоғамы Атырау облысы;
205 "GSM Қазақстан Қазақтелеком ААҚ" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі Алматы қаласы;
206 "Қар-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Алматы қаласы;
207 "Нұрсат" жабық үлгідегі акционерлік қоғамы Алматы қаласы;
208 "Эл Джи Электроникс" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы Алматы
қаласы;
209 "Arna Sprint Data Communications" бірлескен кәсіпорны Алматы
қаласы;
210 "Рахат Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Алматы
қаласы;
211 "Алматы шайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Алматы қаласы;
212 "ТКБК АБС Балқаш" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы Қарағанды
облысы;
213 "Қуатамлонмұнай" бірлескен кәсіпорны Қызылорда облысы;
214 "Қазгермұнай БК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Қызылорда
облысы."

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1999 года N 1631
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2000 года N 1672. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 апреля 2002 г. N 448 ~P020448
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1999 года N 1631 P991631_ "О внедрении государственного мониторинга крупных налогоплательщиков" следующие изменения и дополнения:
в перечне предприятий, подлежащих электронному мониторингу, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 45, 59, 74, 88, 98, 105, 118, 119, 130, 134, 139, 140, 152, 170 исключить;
строки, порядковые номера 17, 96, 108, 113, 141, 145, 146, 147, 157, 158, 164, 167, 179, 180, 189 изложить в следующей редакции: "17 Акционерное общество закрытого типа "Актобегаз" Актюбинская область"; "96 Республиканское государственное предприятие "Канал Иртыш-Караганда" г.Астана"; "108 Акционерное общество открытого типа "Костанайская распределительная электросетевая компания" Костанайская область"; "113 Акционерное общество закрытого типа "Тургай-Петролеум" Кызылординская область"; "141 Акционерное общество открытого типа "Павлодарэнергосервис" Павлодарская область"; "145 Государственное коммунальное предприятие "Управление водоканализационного хозяйства" Павлодарская область (г.Экибастуз)"; "146 Акционерное общество открытого типа "Водоканал" Павлодарская область"; "147 Товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастузэнергосервис" Павлодарская область":
"157 Акционерное общество закрытого типа "Дж.Т.И.Сентрал Эйжа" Южно-
Казахстанская область":
"158 Акционерное общество открытого типа "Энергоцентр-1"
Южно-Казахстанская область";
"164 Акционерное общество открытого типа "Арман" Южно-Казахстанская
область";
"167 Акционерное общество открытого типа "Филип Моррис Казахстан"
Алматинская область";
"179 Акционерное общество открытого типа "Текстильный комбинат "АХБК"
г.Алматы";
"180 Акционерное общество открытого типа "Алматыинтергаз" г.Алматы":
"189 Акционерное общество закрытого типа "Эйр Казахстан груп" г.Астана";
дополнить строками, порядковые номера 201-214 следующего содержания:
"201 Акционерное общество закрытого типа "Казсабтон" Акмолинская область;
202 Республиканское государственное предприятие "Актауский морской
торговый порт" Мангистауская область;
203 Совместное предприятие "Арман" Мангистауская область;
204 Акционерное общество закрытого типа "СП Матин" Атырауская область;
205 Товарищество с ограниченной ответственностью "GSM Казахстан ОАО
Казтелеком" г.Алматы;
206 Товарищество с ограниченной ответственностью "Кар-Тел" г.Алматы;
207 Акционерное общество закрытого типа "Нурсат" г.Алматы;
208 Акционерное общество открытого типа "Эл Джи Электроникс" г.Алматы;
209 Совместное предприятие "Аrnа Sрrint Data Communications" г.Алматы;
210 Товарищество с ограниченной ответственностью "Рахат Телеком" г.Алматы;
211 Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинский чай"
г.Алматы;
212 Акционерное общество открытого типа "ГРК АБС Балхаш" Карагандинская
область;
213 Совместное предприятие "Куатамлонмунай" Кызылординская область;
214  Товарищество с ограниченной ответственностью "СП Казгермунай"
Кызылординская область".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)