Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 наурыздағы N 342 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 9 қараша N 1689. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003 жылғы 8 шідедегі N 668 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" 1995 жылғы 20 шілдедегi Қазақстан Республикасы Заңының  68-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Уақытша тауарлар әкелуге (әкетуге) кеден режимiн қолданудың, кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 наурыздағы N 342 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 13, 100-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
Кеден бажы мен салығын төлеуден босатылған уақытша әкелiнетiн (әкетiлетiн) тауарлар мен көлiк құралдарының тiзбесiндегi:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Акцизделуге жататындарды қоспағанда, мемлекеттiк сыртқы заемдар қаражатынан қаржыландырылатын және Мемлекеттiк инвестициялар бағдарламасына енгiзiлген инвестициялық жобаларды iске асыру кезiнде пайдаланылатын көлiк құралдары.";
2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Осы тармақтың бiрiншi абзацында көзделген айырықшалықтар мемлекеттiк сыртқы заемдар қаражатынан қаржыландырылатын және Мемлекеттік инвестициялар бағдарламасына енгiзілген инвестициялық жобаларды iске асыру кезiнде пайдаланылатын кәсiби жабдыққа қолданылмайды.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 года N 342
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2000 года N 1689. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 июля 2003 года N 668
В соответствии со статьей 68 Закона Республики Казахстан от 20 июля 1995 года Z952368_  "О таможенном деле в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 года N 342 P960342_  "О некоторых вопросах применения таможенного режима временного ввоза (вывоза) товаров" (САПП Республики Казахстан, 1996г., N 13, ст.100) следующие дополнения:
в Перечне временно ввозимых (вывозимых) товаров и транспортных средств, освобождаемых от уплаты таможенных пошлин и налогов:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"Транспортные средства, за исключением подакцизных, используемые при реализации инвестиционных проектов, финансируемых из средств государственных внешних займов и включенных в Программу государственных инвестиций.";
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"Исключения, предусмотренные в абзаце первом настоящего пункта не распространяются на профессиональное оборудование, используемое при реализации инвестиционных проектов, финансируемых из средств государственных внешних займов и включенных в Программу государственных инвестиций.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан