"Өскемен" әуежайы" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін коммуналдық меншікке беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 13 қараша N 1704
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті "Өскемен" әуежайы" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін заңнамада белгіленген тәртіппен Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне берсін.
2. Шығыс Қазақстан облысының әкімі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері
және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405
P990405_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат) мынадай
өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Шығыс Қазақстан облысы" бөлімі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 495-7-жолмен толықтырылсын:
"495-7 ШҚО-004142      "Өскемен" әуежайы" ААҚ";
2) көрсетілген қаулыға 2-қосымшадағы реттік нөмірі 165-4-жол алынып
тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О передаче государственного пакета акций открытого акционерного общества "Аэропорт "Усть-Каменогорск" в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1704
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан передать в установленном законодательством порядке государственный пакет акций открытого акционерного общества "Аэропорт "Усть-Каменогорск" в коммунальную собственность Восточно-Казахстанской области.
2. Акиму Восточно-Казахстанской области совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 P990405_ "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст.124) следующие изменение и дополнение:
1) в Приложении 1 к указанному постановлению:
раздел "Восточно-Казахстанская область":
дополнить строкой, порядковый номер 495-7, следующего содержания:
"495-7 ВКО-004142 ОАО "Аэропорт "Усть-Каменогорск";
2) в Приложении 2 к указанному постановлению строку, порядковый номер 165-4, исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)