"Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 қараша N 1770
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына толықтыру енгізу туралы"
Z990451_
Қазақстан Республикасы Заңының
жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына
енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына толықтыру енгізу туралы
"Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі Z990451_ Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 21, 771-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
18-бап мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Бұқаралық ақпарат құралдарының немесе олардың өкілдерінің өтініштерін мемлекеттік органдар және өзге де ұйымдар олар түскен күннен бастап бір айдан кешіктірмей, ал қосымша зерделеуді және тексеруді талап етпейтіндерін 15 күннен кешіктірмей қарауға міндетті.
Бұқаралық ақпарат құралдарынан қойылған мәселелерді шешу олардың
құзыретіне кірмейтін мемлекеттік органдарға немесе өзге де ұйымдарға
өтініштер түскен жағдайда осы өтініш 5 күннен кешіктірілмей, бұл туралы
бұқаралық ақпарат құралдарына хабарланып, тиісті органдарға жіберілуі
тиіс".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О средствах массовой информации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1770
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон
Республики Казахстан
Z990451_
"О средствах массовой информации".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнения в Закон
Республики Казахстан "О средствах массовой информации"
Внести в Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990451_ "О средствах массовой информации" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 21, ст. 771) следующее дополнение:
статью 18 дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Обращения средств массовой информации или их представителей государственные органы и иные организации обязаны рассмотреть не позднее одного месяца со дня поступления, а не требующие дополнительного изучения и проверки - не позднее 15 дней.
В случае поступления обращения от средства массовой информации в
государственные органы или иные организации, в компетенцию которых не
входит разрешение поставленных вопросов, в срок не позднее 5 дней данное
обращение должно быть направлено в соответствующие органы с сообщением об
этом средству массовой информации.".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)