Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 қараша N 1781
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне меншіктің түрлері және
ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405
P990405_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат) мынадай өзгеріс
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Алматы қаласы" бөлімінде:
реттік нөмірі 219 жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года N 1784
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
апреля 1999 года N 405
P990405_
"О видах государственной собственности на
государственные пакеты акций и государственные доли участия в
организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124)
следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "г. Алматы":
строку, порядковый номер 219, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)